Вибираючи якісні ортопедичні вироби для стопи, багато людей віддають перевагу устілкам Трівес. Продукція цієї компанії широко представлена ​​на українському ринку і багато років користується популярністю у споживачів. Ортопедичні устілки Trives - це не тільки вирішення гострих проблем зі здоров'ям опорно-рухового апарату, а й можливість профілактики захворювань і поліпшення якості життя для здорових людей.

В яких випадках потрібні ортопедичні устілки

При багатьох захворюваннях нижніх кінцівок фахівці рекомендують носити устілки з ортопедичним ефектом. Від звичайних устілок такі вироби відрізняються тим, що мають тонкий анатомічний каркас, який в точності повторює склепіння стопи. На внутрішній стороні виробу розташований супінатор - м'який валик, що підтримує поперечний звід. Область п'яти доповнена амортизуючою вкладкою, що знижує навантаження на нижні кінцівки і весь хребет. Завдяки такій конструкції розвантажуються м'язи і зв'язки, ноги не втомлюються, і створюються комфортні умови для ходьби.
Застосовувати ортопедичні устілки рекомендується:
• для профілактики і лікування всіх видів плоскостопості;
• при артрозах і артритах суглобів;
• при варикозній хворобі і супутніх патологіях (тромбоз);
• в разі регулярної появи мозолів, тріщин, ущільнень на ступнях;
• при шпорі п'яти;
• при набряклості і швидкій стомлюваності ніг.
У повсякденному житті устілки необхідні, якщо робота або інший вид діяльності пов'язані з інтенсивними фізичними навантаженнями на хребет, а також при вагітності.

Устілки Трівес: види і особливості

«Трівес» - російський виробник товарів медичного призначення. Компанія була заснована на початку 90-х років, і за чверть століття перетворилася на велике підприємство з власною виробничою базою і відділами розробок. Зараз тут випускається величезний асортимент медичних виробів, в числі яких і ортопедичні пристрої для стоп різних видів, моделей і призначення.
Ортопедичні устілки Трівес виготовляються серійно і розділені на наступні групи:
• по проблемам і захворюванням - сюди входять моделі для корекції всіх видів і ступенів плоскостопості, варусної і вальгусної деформації стоп, захворювань суглобів, а також вироби, що рекомендуються при надмірній вазі, варикозі, вагітності, спортивних навантаженнях;
• по виду взуття - для закритого і відкритого повсякденного взуття, для зимового, спортивного та модельного взуття на підборах;
• за віком і статтю - в асортименті є устілки різних розмірів, в тому числі дитячі.
Варто відзначити, що всі вироби виготовлені з якісних дихаючих матеріалів і їх якість підтверджена відповідними сертифікатами. Щоб купити ортопедичні устілки Трівес, звертайтеся в магазин «Ортоп», де досвідчені консультанти дадуть відповіді на всі питання і допоможуть підібрати модель відповідно до Ваших потреб.