Всі, кому хоч раз доводилося носити гіпс, знають, з якими незручностями цей процес пов'язаний. Дискомфорт, роздратування шкіри і свербіж - це лише частина симптомів, що виникають при накладанні пов'язки безпосередньо на тіло. Але так було раніше. Зараз, щоб уникнути дискомфорту, під гіпс укладають спеціальну підкладку. Такі вироби, в тому числі, випускає під свої марлеві бинти американський виробник 3М. Підкладка під гіпс Cast Padding - бюджетний і практичний варіант м'якої підкладки під будь-які фіксуючі пов'язки і шини. З нею Ви зможете пережити непростий період, пов'язаний з травмою, в комфорті.

Особливості підкладки під гіпс і її застосування

Підкладка під гіпс - це медичний виріб з м'якого тканого або синтетичного матеріалу, що застосовується в якості підкладки під марлеві пов'язки, шини та ортези. Використовується в ортопедії, а також в дитячій і дорослій травматології для захисту шкіри від натирання і передавлювання. Буває двох видів: трубчастого типу і рулонного.
Підкладка під гіпс Каст Педін - легкий нетканий матеріал рулонного типу з пористого поліестеру. При накладенні під іммобілізуючу пов'язку проявляє такі властивості:
• пропускає повітря з усіх боків, дозволяючи шкірі «дихати»;
• не утримує вологу і швидко висихає, гарантуючи сухість шкірних покривів;
• виключає натирання і висушування шкіри гіпсом;
• захищає травмовану ділянку від перегріву і переохолодження;
• не перешкоджає нормальному кровотоку;
• не розшаровується і зберігає форму при механічному впливі;
• легко накладається, не утворюючи складок;
• стійкий до опромінення і стерилізації паром;
• за рахунок м'якої пористої структури створює відчуття комфорту.

 

Синтетичний рулонний матеріал Cast Padding ідеально підходить в якості підкладки під полімерний жорсткий бинт Scotchcast ТМ 3М.

Правила використання виробу

Підкладка Cast Padding легко приймає форму тіла і щільно прилягає до поверхні шкіри, чим суттєво полегшує процес гіпсування.
Накладається матеріал досить просто:
1. Розкрийте упаковку і відмотайте  невелику кількість бинта.
2. Закріпіть край перекриваючою смужкою внахлест.
3. Оберніть бинт навколо травмованоі ділянки так, щоб перекриття становило 50% смужки.
4. Відріжте надлишки матеріалу, закріпивши край легким натисканням.
5. Поверх накладіть фіксуючу пов'язку відповідно до інструкції.

 

На що Вам потрібно звернути увагу:
• при накладенні підкладки не допускається утворення складок і перегинів;
• покривати травмовану ділянку потрібно так, щоб при накладенні гіпсу запас бинта становив не менше 0,5 см - це дозволить уникнути натирання шкіри твердіючим складом.
Щоб купити підкладку під гіпс Cast Padding, звертайтеся в інтернет-медмагазин «Ортоп». Наші фахівці з медичною освітою дадуть Вам безкоштовну кваліфіковану консультацію, дадуть відповідь на всі Ваші питання, допоможуть вибрати товар і оформити його доставку в Ваш населений пункт.