Ще не так давно гіпсову пов'язку при травмах накладали на шар вати або безпосередньо на тіло, викликаючи тим самим певні незручності. Зараз для цих цілей використовується спеціальна підкладка під гіпс, що, на думку медиків, стало справжнім проривом в травматології та ортопедії. Американська корпорація ЗМ, виробник іммобілізуючих пов'язок, також має в своєму розпорядженні лінійку подібних товарів. Під торговою маркою Stockinet вона випускає унікальні підкладки для гіпсу з м'якого трикотажу, які не доставляють дискомфорту і сприяють якнайшвидшій реабілітації.

Функціональні властивості та застосування підкладки під гіпс

Підкладкою під гіпс називається медичний виріб, що представляє собою м'який синтетичний або тканий матеріал, стійкий до стерилізації та паровій обробці. Випускається у вигляді рулонного бинта або трубчастого виробу. Застосовується в ортопедії, дитячій та дорослій травматології при накладенні гіпсових, полімерних і компресійних пов'язок.
Підкладка під гіпс Stockinet - еластичний трикотажний виріб панчішного типу, що застосовується в якості підкладки під марлеві пов'язки і шини. Має такі властивості:
• добре пропускає повітря, дозволяючи шкірі «дихати»;
• забезпечує сухість шкірних покривів;
• не утримує вологу, завдяки чому швидко висихає;
• Не згортається, не ущільнюється і не натирає шкірні покриви;
• легко приймає контури тіла, забезпечуючи максимальний комфорт при носінні гіпсу;
• Не порушує кровообіг і не викликає алергічні реакції;
• забезпечує комфортний температурний режим пошкодженої ділянки: взимку захищає від переохолодження, влітку - від перегріву.

Правила використання та експлуатації

Підкладка під гіпс Стокінет дуже тонка і м'яка, добре прилягає до шкіри, чим значно спрощує процес гіпсування. З нею іммобілізуюча пов'язка виходить компактною, а травмована нога або рука легко поміщається в одязі. Накладається такий виріб просто:
1. Потрібно надіти рукавички і дістати підкладку з упаковки.
2. Прикласти до травмованої ділянки, розрахувати довжину і відрізати потрібну кількість (підкладка фасується по 1 метру).
3. Одягти виріб на кінцівку, після чого зверху накласти гіпс, згідно з інструкцією.
Варто відзначити, що підкладка Stockinet підходить тільки для гіпсування травмованих кінцівок - це обумовлено її трубчастої формою. Слід врахувати: її не можна використовувати при наявності відкритих ран, так як виріб нестерильний. Купити підкладку під гіпс Стокінет потрібної ширини в оригінальній упаковці можна в інтернет-медмагазині «Ортоп». Наші фахівці безкоштовно і кваліфіковано Вас проконсультують, допоможуть підібрати потрібний товар і оформити його доставку за вказаною адресою.