Укр

Qmed - ортопедичні і спортивні товари

за популярністю

Дозвольте собі відпочивати з подушками Qmed Memory Foam. Високоякісна високоеластична піна реагує на температуру і вагу, прекрасно адаптується і пристосовується до потреб і лініях Вашого тела. Подушки QMED завдяки анатомічній формі зберігають правильне положення голови та шиї під час сну в найбільш зручному положенні, розслаблюють і знімають біль.

Високоеластичний матеріал MEMORY FOAM був розроблений НАСА для зниження перевантаження у космонавтів під час космічного польоту. Він складається з мільярдів маленьких осередків, які під дією людського ваги і тепла стискаються, і матеріал приймає анатомічну форму тіла. Завдяки такій структурі підтримується фізіологічна кривизна тіла. Лінива піна реагує на температуру користувача і прекрасно адаптується до ліній його тіла, проте завжди відновлюється до початкового стану. Покращує кровообіг і якість сну. Рекомендується для профілактики захворювань спини.

Завдяки своїм властивостям вугілля з бамбука, доданий в піну:

• забезпечує негативно заряджені іони, присутність яких в повітрі робить позитивний вплив на настрій, знімає стрес і знижує стомлюваність;

• випускає інфрачервоні хвилі, які покращують обмін речовин і кровообіг;

• розсіює електромагнітні хвилі, що негативно впливають на тіло;

• регулює вологість, поглинаючи або випускаючи вологу.

Подушки Qmed рекомендуються лікарями-ортопедами і фізіотерапевтами для зменшення болю в спині і збільшення комфорту сну пацієнта. Правильно підібрана лінива піна і форма подушки забезпечує оптимальне положення голови і підтримує шийний відділ хребта в найбільш зручному положенні під час сну.

Подушки Qmed рекомендуються для страждаючих болями в хребті, безсонням і хропінням, для зняття нервової напруги.