Зігріваючі устілки для ніг - незамінна річ в холодну пору року. Такі вироби володіють зігріваючим і ортопедичним ефектом, тому підходять людям з хронічними захворюваннями, які використовують у взутті спеціальні вкладки. Стануть в нагоді вони і тим, хто взимку багато часу проводить на вулиці: працює, подорожує, займається риболовлею. Термоустільки можна підібрати для будь-якого зимового та демісезонного взуття, забезпечивши собі комфортне пересування.

Для чого потрібні ортопедичні устілки

При захворюваннях нижніх кінцівок рекомендується використовувати ортопедичні устілки. Від звичайних устілок вони відрізняються тим, що в їх конструкції закладений супінатор (опукле ущільнення з внутрішньої сторони устілки) і різні амортизуючі вставки, в залежності від призначення виробу. За рахунок цих доповнень знижується навантаження на склепіння стопи і забезпечується фізіологічно правильне положення ступні під час ходьби.

Носити устілки з ортопедичним ефектом рекомендується при таких патологіях:

• набряклості ніг;

• плоскостопості;

• варикозі з його супутніми захворюваннями (тромбоз);

• деформації пальців ніг;

• артрозах;

• після травм і хірургічних операцій на нижніх кінцівках.

Носити устілки можна не тільки для корекції, але і для профілактики вищеописаних проблем, а також при інтенсивних фізичних навантаженнях на ноги.

Зігріваючі устілки - запорука комфортного пересування взимку

Устілки зігріваючі - це утеплений різновид ортопедичних виробів. Вони відрізняються тим, що мають тепле покриття, найчастіше це натуральна шерсть, і додатковий шар всередині для підтримки сухості. У деяких моделях використовується ізолюючий пінний або корковий шар, який зберігає тепло при дуже низьких температурах. Утеплювач буває різної товщини, завдяки чому купити термоустільки можна для демісезонного взуття та для сильних холодів. В іншому зігріваючі устілки мають таку ж конструкцію, як ортопедичні вироби та виконують ті ж функції:

• підтримують анатомічну форму склепінь стопи;

• знижують ударне навантаження при контакті з поверхнею;

• попереджають втому і набряки ніг;

• забезпечують стійкість стоп при русі.

Приємна відмінність в тому, що зігріваючі устілки акумулюють тепло у взутті і захищають ноги від переохолодження.

Носити ортопедичні зігріваючі устілки для взуття рекомендується всім, у кого є проблеми з терморегуляцією, тим, хто в холодний сезон багато часу проводить на вулиці, має хронічні захворювання ніг, або схильний до них. Вибирайте тільки якісні вироби, які підходять до конкретного взуття. Купити зігріваючі устілки високої якості можна в магазині «Ортоп», де представлений широкий вибір моделей від відомих виробників.