Укр

Українські ортопедичні вироби для стопи

за популярністю

Ціни на Українські ортопедичні вироби для стопи (Жовтень 2023)

Назва товару Ціна
Коректор пальців ніг FootCare, GB-03, розмір M 175 грн
Протектор на кісточку з перегородкою FootCare, GB-02, розмір S 190 грн
Коректор пальців ніг FootCare, GB-06, розмір M 150 грн
Коректор пальців ніг-роздільник всіх пальців FootCare, GB-07, розмір M 190 грн
Протектор на кісточку з перегородкою і додатковим кільцем FootCare, GB-05, розмір M 195 грн

Відгуки: Ортопедичні пристосування для стопи

10
Олександр Братусь
Дуже допомагає!
Сотнікова Аллв
Дуже задоволена цими вставками! Ноги менше втомлюються, ходити легше.
Олександр Братусь
Созвонились сразу и сразу же привезли!!! Продукция FootCare - самая лучшая! Лучше китайских аналогов, и даже лучше французских и польских. Израильские, к сожалению, не пробовала, но предполагаю, что качество - не хуже. Продавцу - огромнейшая благодарность и нескончаемый поток покупателей!!!)))
Марина Данільцева
Сам по собі товар крутий і віжчувається, що він працює, але "шкіра", яка підтягує сам вальгус дуже слабка і вже на другий тиждеть видно, що скоро порветься і треба буде думати як її змінити. Але конструктив класний.
Юлія
Купувала наклейку на задник взуття - це просто спасіння! Весь день можу проходити у новому взутті і не натерти ноги. Щиро дякую!
Смирнова Віталія
А ще дуже добрі робітники допомогли мені виправити мою помилку і переписати номер, який я вказала випадково неправильно)
Смирнова Віталія
У мене є викривлення стопи, і внаслідок цього ВСЕ взуття дуже натирає ноги, особливо взимку чоботи. Випадково натрапила на ці манжети, це просто диво. За останні пів року жодної мозолі і мої ноги нарешті не в ранах і не треба відривати шкарпетки разом зі шкірою після кожної прогулянки. Дуже рекомендую!!!
Ірина Будянська
Хочу подякувати інтернет-магазину Ортоп за швидку відправку мого замовлення. Замовляла ці міжпальцеві перегородки на сайті в неділю 15.05.22 року, а у вівторок 17.05.22 року вранці вже й отримала. Замовила відразу 2 пари, оскільки ці перегородочки мені дуже подобаються.
Зоряна
В мене початкова стадія вальгусної деформації, викривлення не сильне, але почало боліти при ходьбі. Ці перегородки усунули в мене біль в кісточці при ходьбі. Але великий палець не сильно відводиться, перегородка тисне на суглоб другого пальця, другий палець болить і, мабуть, почне деформуватися в суглобі. Тому дану перегородку носити не можу, мабуть, треба буде замінити на перегородку на всі пальці.