Для лікування і профілактики захворювань стоп використовуються різні типи ортопедичних пристосувань. Це не тільки анатомічні устілки, а й супінатори під подовжній звід, підп’яточники, міжпальцеві перегородки та інші види вкладишів в взуття. Їх основне завдання - забезпечити анатомічно правильне положення проблемної зони і мінімізувати на неї ударне навантаження, що, в свою чергу, сприяє збереженню здоров'я ніг, виправленню наявних деформаційних змін, зняттю болю і дискомфорту.
Одним з найпоширеніших захворювань, при яких показано застосування ортопедичних виробів для стопи, є вальгусна деформація великого пальця стопи або, так звана, кісточка на нозі. Вона не тільки доставляє серйозний дискомфорт при ходьбі, але і викликає функціональні зміни стопи, в результаті чого деформації можуть піддаватися і інші пальці. Для корекції даної патології компанія Трівес випускає спеціальні шини, які допомагають зафіксувати перший плеснофаланговий суглоб, виправити його становище і запобігти подальшому викривленню.
Вальгусний бандаж виробництва цієї торгової марки забезпечує:
- відведення першого пальця;
- ефективне зниження больового синдрому;
- уповільнення прогресування деформації.
Завдяки зручним застібкам «Велкро» шина легко регулюється за обсягом стопи, а м'яка подушечка в проекції плеснофалангового суглоба сприяє додатковому комфорту і захисту шкіри від натирання.

Особливості ортопедичної продукції Trives

Компанія "Трівес" виробляє ортопедичні товари високої якості, які користуються заслуженою популярністю серед покупців у багатьох країнах. Для їх виготовлення використовуються першокласні гіпоалергенні матеріали, але головною перевагою є те, що вся продукція даної торгової марки дійсно допомагає в лікуванні і профілактиці різних захворювань стоп.
Крім вальгусних бандажів, компанія також випускає ортопедичні устілки, подушки, бандажі для суглобів, коректори постави для дітей і дорослих. В інтернет-медмагазині «Ортоп» купити ортопедичні пристрої Trives Ви зможете за найвигіднішими цінами, з оперативною доставкою в будь-який населений пункт України.
Наші фахівці з радістю допоможуть Вам підібрати виріб для вирішення будь-якої проблеми і нададуть безкоштовну консультацію з будь-якого питання. Звертайтеся!