У сучасному світі кожен, хто піклується про своє здоров'я, намагається знайти найкращий спосіб дезінфекції навколишнього простору. Ви, напевно, неодноразово чули про те, що саме знезараження квартири, будинку або іншого приміщення, де ми проводимо більшу частину свого життя - один з найдієвіших способів профілактики простудних (в епідемічні сезони) і деяких інших захворювань. Не менш актуальним є дезінфекція та тоді, коли хтось із членів сім'ї вже захворів і просто необхідно провести профілактичні дії, щоб не заразилися й інші. Звичайно ж, повністю виключити ймовірність захворювання тільки за рахунок процесу знезараження поверхонь і приміщення неможливо, однак, в комплексі з іншими профілактичними заходами і зміцненням імунітету, це буде досить ефективно.

Виникає закономірне питання: що робити і як для того, щоб найбільш ефективно перешкодити розвитку і поширенню патогенних мікроорганізмів?

Виявляється, серед сучасних медичних технологій існує ціла лінійка приладів, призначених для знищення хвороботворних вірусів, бактерій, дріжджів, грибків і інших шкідливих елементів як в нашому організмі, так і в навколишньому середовищі. Їх використовують для очищення повітря, води, продуктів харчування і різних поверхонь. Давайте розглянемо найбільш популярні моделі такого типу, які Ви можете ефективно використовувати в цілях лікування деяких захворювань і для дезінфекції свого будинку або інших приміщень (офісу, робочого місця і т.д.).

Що таке бактерицидний рециркулятор. Принцип його роботи.

Бактерицидна лампа або рециркулятор - що краще купити?Цей прилад раніше застосовувався виключно в лікарнях, так як там, де необхідна ідеальна чистота, аж до стерильності, він швидко справляється зі знищенням мікробів, вірусів і інших шкідливих мікроорганізмів. При цьому самі пацієнти, медперсонал і всі відвідувачі повинні були покинути лікарняну палату (або інше лікувальне приміщення), оскільки хвилі випромінювача були згубні для очей і шкіри людини. Однак з часом, виробники даного приладу для дезінфекції модернізували його настільки, що сьогодні рециркулятор бактерицидний деяких модифікацій можна сміливо використовувати там, де знаходяться люди і інші живі істоти.

Сучасні моделі мають дуже простий принцип дії - на поверхні приладу розташовані отвори, через які здійснюється забір повітря. Після чого апарат пропускає його крізь себе, знезаражуючи за допомогою ультрафіолетових променів. Тобто, рециркулятор - це свого роду ультрафіолетова медична лампа.

За типом кріплення розрізняють підлогові, настінні і переносні. Останні користуються найбільшою популярністю, тому що їх можна переміщати між приміщеннями і використовувати по черзі для дезінфекції декількох кімнат в одному медичному закладі, будинку або офісі.

Працюють такі прилади від електричної мережі або за допомогою батарейок. Виробники виготовляють рециркулятор у вигляді компактної коробки, найчастіше білого кольору, яка не займає багато місця.

При роботі апарат видає невеликий шум, що не перевищує допустимих норм, і тому він не помішає Вам паралельно займатися іншими справами під час того, як відбувається дезінфекція.

Як вибрати і купити бактерицидний рециркулятор.

Їх асортимент настільки великий, що вибираючи такий прилад для домашнього використання, людині легко розгубитися. На що ж звернути увагу? Рециркулятори вибирають, спираючись на загальну площу приміщення, де планується його використання, а також - можливої ​​кількості оброблюваних місць.

Останнім часом все частіше для домашнього використання, а також - невеликих клінік і кабінетів сімейних лікарів вибирають переносні прилади. А ось в офісі можна використовувати і стаціонарну модель. В осінньо-зимовий період, під час загострення вірусних захворювань досить ненадовго включати такий апарат в приміщенні для того, щоб провести дезінфекцію. Особливо такий прилад буде вельми доречний в офісах, адже в колективі завжди знайдеться людина, що віддає перевагу не брати лікарняний і переносити хворобу на ногах, навіть не замислюючись про те, що в цей момент вона є рознощиком захворювання.

Що таке бактерицидний опромінювач.

Цей апарат відомий нам також як кварцова, ртутна або озонова лампа. На сьогоднішній день такі моделі використовуються не тільки для знезараження повітря і поверхонь в приміщенні. Лампа бактерицидна здатна зробити дезінфекцію питної води, а також - стерилізацію різних предметів, включаючи медичні інструменти.

Принцип її дії полягає в наступному: кварцове скло, з якого виготовлений прилад, пропускає через себе спектр випромінювання ртуті, що знаходиться всередині лампи, завдяки чому і відбувається знезараження навколишніх предметів або повітря.

Бактерицидні лампи, в свою чергу, бувають декількох видів:

 • Відкритого типу. Потужність потоку цих ламп настільки сильна, що під час їх роботи починає виділятися озон. Ви можете відчувати цей запах навіть через якийсь час після роботи приладу. Такі моделі не можна використовувати для знезараження приміщення, коли там знаходяться люди і домашні вихованці. Вимикачі для таких дезінфекторів зазвичай виходять за межі кімнати, тому як озон, що виділяється при їх роботі, може руйнівно впливати на органи зору і шкіру. Після такого сеансу кварцування фахівці рекомендують добре провітрювати приміщення, так як висока концентрація шкідливих речовин в повітрі може несприятливо позначатися на здоров'я людини.
 • Закритого типу. Це безозонова бактерицидна лампа для приміщень, яку Ви можете легко і безпечно використовувати і вдома. У таких моделях опромінювач знаходиться всередині, тому травма шкіри і очей виключена. Завдяки відсутності шкідливих речовин, які виділяє при роботі така безозонова кварцова лампа, нетреба й провітрювати приміщення, коли дезінфекція таким приладом закінчена.

Все бактерицидні опромінювачі, без винятку, як безозонові, так і кварцові однаково згубно впливають на віруси, бактерії, дріжджі, грибки та інші шкідливі мікроорганізми, впливаючи руйнівним чином на структуру ДНК бактерій, що призводить до їх загибелі на клітинному рівні.

Але ось на відміну від кварцової лампи, бактерицидна лампа закритого типу виготовлена ​​з використанням увіолевого скла, яке максимально відфільтровує озон, тому Ви безпечно зможете застосовувати її скрізь, в тому числі - і в домашніх умовах.

Бактерицидна лампа або рециркулятор - що краще купити?Опромінювач бактерицидний побутовий можна ефективно використовувати в якості профілактики сезонних захворювань, вірусних і бактеріальних хвороб, розвитку бронхіальної астми, алергічних реакцій.

Використовувати опромінювач бактерицидний для дезінфекції буде також корисно і в тих випадках, коли:

 • в Вашій родині є люди похилого віку або маленькі діти, так як вони частіше за інших підпадають під вплив вірусних інфекцій через ще не зміцнів (діти) або вже послаблен імунітет (люди похилого віку);
 • Ви часто запрошуєте да себе гостей;
 • у Вас слабкий імунітет, через що Ви з легкістю підхоплюєте сезоні захворювання;
 • Ви або Ваші близькі часто буваєте на різних заходах або в інших місцях скупчення людей.

Рекомендується застосовувати такі прилади в приміщеннях, де знаходиться хвора людина, щоб запобігти поширенню інфекцій різного роду. Зазвичай бактерицидна лампа для дому включається не більше, ніж на 30 хвилин. Цього часу цілком достатньо, щоб знищити в просторі, яке дезінфікується до 90% всіх шкідливих мікроорганізмів.

У деяких випадках можливе короткочасне перебування пацієнта поруч з випромінювачем. При цьому його очі повинні бути захищені темними окулярами з поляризованими стеклами, а шкіра - спеціальними засобами і одягом.

Що краще купити: рециркулятор або кварцову лампу?

Вибір аксесуарів для дезінфекції, на сьогоднішній момент, настільки широкий, що відразу визначитися, який саме підійде саме Вам - дуже непросто. Ми визначилися з тим, що з рішенням такого завдання чудово впорається лампа бактерицидна. Купити її не важко, якщо Ви звернетеся в медмагазин "Ортоп", який успішно працює на ринку України вже більше 10 років. Всі прилади тут відрізняються тим, що при найвищій їх якості, підтвердженій сертифікатами і гарантіями, вони мають досить доступну ціну. Оскільки компанія працює з виробниками за прямими договорами, ми маємо можливість запропонувати своїм співвітчизникам якісний товар в поєднанні з його досить низькою вартістю. Наші фахівці, які мають медичну освіту, завжди дадуть Вам безкоштовну кваліфіковану консультацію і відповіді на всі ваші запитання, щоб Ви не помилились з вибором. Для того, щоб визначитися з моделлю апарату і зробити замовлення, досить подзвонити по одному з номерів телефонів, зазначених на даному сайті або заповнити онлайн-форму (після чого наші менеджери обов'язково Вам зателефонують, щоб уточнити деталі). Також до Ваших послуг - салони-медмагазини "Ортоп", розташовані в районах Києва та інших великих містах України. Оплата приймається в будь-якій формі, на Ваш розсуд. Для зручності та економії часу наших клієнтів ми здійснюємо адресну доставку:

 • по Києву - кур'єром та поштою;
 • в інші регіони - сервісом "Нова Пошта".

Бактерицидна лампа або рециркулятор - що краще купити?Відзначимо наступне: в першу чергу, даний прилад потрібно підбирати, виходячи з мети його використання, а також - від розміру приміщення, де має проводитися знезараження. Зверніть увагу на те, що для дому зовсім не підходять лампи відкритого типу, а ось безозонова кварцова лампа або рециркулятор стануть Вам надійними помічниками. Прийміть також до уваги, що чим більше приміщення, тим вище повинна бути потужність обраного Вами апарата.

Так як кварцова лампа є свого роду медичною технікою, то перед тим, як придбати її або купити рециркулятор, не зайве буде проконсультуватися з Вашим лікарем щодо експлуатації такого приладу в домашніх умовах.

Зверніть, будь ласка, увагу на те, що опромінювач бактерицидний не використовують для отримання засмаги. Для цього існують спеціальні ультрафіолетові лампи. А бактерицидна кварцова лампа призначена переважно для дезінфекції. Максимально ефективним процес знезараження буде в разі поєднання регулярності даного процесу з санітарно-протиепідемічними заходами.

А ось такий прилад, як лампа ультрафіолетова медична використовується в терапії при ряді хвороб. З її допомогою успішно піддаються лікуванню такі захворювання, як:

 • артроз і артрит;
 • рахіт;
 • гінгівіт і стоматит;
 • інфекції дихальних шляхів;
 • деякі шкірні захворювання;
 • рани і шви, які довго не загоюються.

Для роботи з шкірним покривом і слизовими оболонками застосовуються спеціальні насадки-тубуси. Вплив відбувається точково, і лампа обробляє окремі області.

При використанні таких приладів для лікування слід пам'ятати, що ультрафіолетове випромінювання здатне спровокувати онкологічні захворювання, тому при підозрі на наявність новоутворень подібні процедури строго протипоказані.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлена ​​широка лінійка медичних пристосувань для дезінфекції, тому купити бактерицидну лампу Вам не складе особливих труднощів. Наші менеджери допоможуть підібрати товар, який буде відповідати всім Вашим запитам і стане надійним помічником в боротьбі за Ваше здоров'я і здоров'я Ваших близьких.

Бережіть себе.