Як виправити поставу? Проблеми з поставою.Красива рівна постава не тільки робить образ кожної людини більш впевненим і привабливим, але і, в буквальному сенсі, дозволяє уникнути безлічі проблем зі здоров'ям. Справа в тому, що будь-які викривлення хребта призводять до неправильного розподілу навантаження і перенапруження м'язів, розвитку дегенеративних процесів і інших серйозних захворювань. В результаті цього можуть виникати больові явища в спині, загальна слабкість, швидка стомлюваність і навіть порушення в роботі внутрішніх органів.

На щастя, подібних проблем можна уникнути, використовуючи коректор постави - купити його сьогодні можна практично в будь-якому медмагазині. Це простий, зручний і дійсно ефективний засіб лікування і профілактики широкого спектру патологій. Далі ми розповімо, в яких випадках і чому саме може допомогти дане пристосування.

Грижі

Міжхребцева грижа - це одне з найпоширеніших захворювань опорно-рухового апарату, яке найчастіше розвивається внаслідок дегенеративних процесів в хребті або через перевантаження спини при заняттях спортом, піднятті важких предметів, наявності надлишкової ваги. Фіброзна оболонка міжхребцевого диска, при цьому, може не витримати тиску і розірватися, що призводить до випинання пульпозного ядра в хребетний канал, подразнення нервових закінчень і, як результат, - виникнення больового синдрому різного ступеня тяжкості. Залежно від локалізації ураження, біль може відчуватися в шиї, грудному відділі або попереку. Також біль може віддавати в надпліччя, область серця, верхні і нижні кінцівки.

Для зменшення больових відчуттів в подібних ситуаціях необхідно, в першу чергу, зняти м'язове перенапруження і запобігти здавлюванню нервових корінців. З цим завданням успішно справляється корсет для постави - він стабілізує хребет і підтримує його в правильному положенні, розвантажує міжхребетні диски, нормалізує тонус м'язів, ефективно зменшує запалення і біль.

Лордоз

Викривлення хребта, при якому спостерігається його надмірна опуклість вперед в шийному чи поперековому відділі, може розвиватися як в результаті вроджених факторів (різних вад розвитку і травм опорно-рухового апарату), так і через:

 • перенесення запальних процесів і пошкоджень хребта;
 • різких стрибків росту в дитячому або підлітковому віці;
 • тривалого перебування в незручних позах і інших чинників.

При цьому, у людини спостерігається ряд характерних змін зовнішності: в області попереку з'являється сильний прогин, живіт випирає вперед, таз йде назад. Існує кілька способів, як вирівняти поставу в подібних випадках, і один з найдієвіших – це носіння спеціального коригуючого корсета для грудопоперекового відділу. Напівжорсткий або жорсткий бандаж привчить тримати спину в фізіологічно правильному положенні, запобіжить подальшому викривленню хребта і відновить його нормальне положення.

Порушення постави

Як виправити поставу? Проблеми з поставою.Дане поняття включає в себе досить широкий спектр різновидів викривлень хребта. Серед них можна відзначити такі патології, як:

 • сколіотична постава;
 • плоска спина;
 • сутулість;
 • кругла спина (кіфоз);
 • кругло-увігнута спина;
 • плоско-увігнута спина.

Коректор постави допомагає однаково ефективно виправляти деформації і у дорослих, і у дітей, причому процес лікування проходить максимально щадним і комфортним чином. Завдяки застосуванню якісних дихаючих матеріалів і можливості індивідуального регулювання ступеня фіксації хребта бандаж не доставляє незручностей під час його носіння і ефективно випрямляє спину.

Невралгії

Основним симптомом цієї групи захворювань є гострий нападоподібний біль в спині або грудній клітці, що виникає через подразнення, защемлення або запалення нервових корінців. Відбуватися такий патологічний процес може з різних причин:

 • внаслідок пошкодження міжхребцевих дисків (при остеохондрозі і грижі хребта);
 • після травми спини та грудної клітини;
 • в результаті переохолодження;
 • після перенесених інфекційних захворювань, важкої інтоксикації організму та інше.

Для усунення больового синдрому при невралгії також рекомендується використовувати ортопедичні корсети для хребта. Вони сприяють розвантаженню спини, запобігають роздратуванню нервових закінчень і тим самим значно полегшують самопочуття.

Остеохондроз

Дистрофічні зміни в суглобових хрящах і міжхребцевих дисках, при яких відбувається їх поступове руйнування, можуть виникати в будь-якому відділі хребта. Залежно від локалізації патологічного процесу, прийнято виділяти такі різновиди хвороби:

 • шийний остеохондроз;
 • остеохондроз грудного відділу;
 • поперековий остеохондроз;
 • змішаний остеохондроз, при якому одночасно уражається кілька відділів хребетного стовпа.

На початкових стадіях розвитку патології людину, як правило, турбують незначні болі в відповідній ділянці хребта. Згодом вони починають посилюватися при рухах, віддавати в інші частини тіла і доставляти дискомфорт навіть в стані спокою. Крім того, може спостерігатися скутість рухів і різні неврологічні ускладнення, викликані защемленням нервових корінців. Щоб зменшити вираженість симптомів, при остеохондрозі не зайвим буде купити корсет для постави. З його допомогою можна домогтися стабілізації положення хребта і зняття з нього зайвого навантаження, поліпшення локального обміну речовин і уповільнення прогресування хвороби.

Переломи та стани після переломів

Компресійні переломи хребців та інші серйозні травми хребетного стовпа завжди вимагають невідкладної медичної допомоги. При цьому, незалежно від призначеного лікарем методу лікування (консервативного або хірургічного), пошкоджену ділянку тіла обов'язково необхідно зафіксувати, щоб запобігти зсуву травмованих елементів і уникнути розвитку ускладнень. Для цих цілей відмінно підходить жорсткий корсет для постави, купити який стоїть ще й тому, що він ефективно знижує навантаження на хребці, покращує кровообіг і тим самим сприяє швидшому загоєнню тканин.

Після операції

Як і у випадку з переломами, після операцій на хребті потрібно повне знерухомлення пошкодженого відділу. Це необхідно для утримання спини в правильному положенні, більш швидкого зрощення тканин і профілактики можливих ускладнень. Використовуючи жорсткий коригувальний бандаж для спини, можна полегшити період реабілітації і швидше повернутися до активного життя.

Протрузії

Як виправити поставу? Проблеми з поставою.Дане захворювання цє патологічне випинання міжхребцевого диска в хребетний канал без розриву фіброзного кільця. По суті, це початкова стадія розвитку грижі, що характеризується такими симптомами, як:

 • біль в шиї, що віддає в лопатки або верхні кінцівки, слабкість і оніміння в руках (при ураженні шийного відділу);
 • больові відчуття уздовж хребта і між лопатками, відчуття оніміння в області грудної клітини (при протрузіях дисків грудного відділу);
 • колючий або стріляючий біль у попереку, оніміння і слабкість в ногах, скутість рухів (при ураженні поперекового відділу).

Корсет для корекції постави в таких випадках застосовується з метою зниження навантаження на хребці, зняття м'язової напруги і полегшення стану в цілому.

Сколіоз

Бічне викривлення хребта - одне з найпоширеніших порушень постави, що розвивається внаслідок неправильного сидіння за партою або робочим столом, частого носіння тягарів в одній руці, а також різних фізіологічних чинників (вроджених деформацій хребта, різної довжини ніг, метаболічних розладів і ін.). Щоб зрозуміти, як випрямити спину і позбутися від патології, необхідно, перш за все, оцінити тяжкість деформації. При відносно невеликому куті викривлення ефективним буде застосування таких виробів, як ортопедичний реклінатор, грудний або грудо-поперековий корсет від сколіозу.

Сутулість

Звичка сидіти за столом, низько схиливши голову і опустивши плечі, часто призводить до збільшення грудного і зменшення поперекового вигинів хребта, що зовні проявляється у вигляді округлення спини. Вирішити дану проблему здатний корсет від сутулості. Він фіксує хребет в анатомічно правильному положенні, допомагає розвести плечовий пояс і, завдяки цьому, вже через деякий час після його носіння у людини починає формуватися правильна постава.

Травми ключиці

Вивихи, переломи та інші пошкодження ключиці значно обмежують рухливість руки, викликають сильний біль і набряклість у верхній частині тіла. Для зменшення больових симптомів і прискорення загоєння тканин після подібних травм рекомендується використовувати кільця Дельбе (ортопедичні реклінатори).

В інтернет-медмагазині «Ортоп» Ви зможете недорого купити коректор постави високої якості з гарантією і сертифікатами, оперативною доставкою в будь-який населений пункт України. Наші досвідчені консультанти з медичною освітою з радістю допоможуть Вам з вибором оптимальної моделі бандажа і його розміру, а також дадуть відповідь на інші питання, що цікавлять Вас питання.

Бережіть себе і будьте здорові!