Досить поширеною проблемою сучасної хірургії є пахова грижа вихід органів черевної порожнини і таза через паховий канал. Згідно з офіційною статистикою, 27% чоловіків і 3% жінок стикаються з цією патологією. Реальні цифри можуть бути набагато вище, адже нерідко зустрічається безсимптомний перебіг захворювання і, чого гріха таїти, безвідповідальне ставлення людей до свого здоров'я.

Бандаж для пахової грижі: як він працює, коли і кому потрібен?Причин виникнення пахової грижі безліч. Це і вроджені особливості організму, і важкі регулярні фізичні навантаження, і післяопераційні ускладнення або травми. Незалежно від ситуації, яка призвела до розвитку даної проблеми, лікування тільки одне хірургічна корекція грижових воріт. Як би принадно не звучала реклама диво-таблеток або знахарів-чарівників, поправити здоров'я з їх допомогою не вийде грижа не прибирається ні змовами, ні компресами і примочками. Однак, не падайте духом операція по пластиці грижі абсолютно безпечна, відпрацьована десятиліттями і не вимагає довгого періоду реабілітації.

Але що ж робити людям, які з яких-небудь причин не можуть зробити операцію? Адже добре відомо, що це вкрай небезпечне захворювання, чревате грізним ускладненням у вигляді стиснення тканин з подальшим їх відмиранням і розвитком сепсису. В цьому випадку Вам на допомогу прийде пояс для пахової грижі спеціальний бандаж, який компенсує недостатність пахового кільця і утримує органи від випадіння. Він являє собою широкий еластичний ремінь з текстилю з тонкими лямками, які проходять між ніг і надають помірний рівномірний тиск на проблемну ділянку. Існують як односторонні, так і двосторонні моделі. Крім того, в конструкції деяких корсетів присутні додаткові знімні щільні подушечки пелоти, що підсилюють здавлювання тканин. Такі варіанти краще підходять для людей з об'ємними випинаннями, коли одні тільки лямки не справляються. За будовою паховий бандаж для чоловіків не відрізняється від такого для жінок, тому сміливо можете брати відповідну вподобану модель. При виборі зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлено виріб він повинен бути м'яким, еластичним, не затримувати повітря і вологу на шкірі, не викликати подразнень або алергічних реакцій. До слова, будь-паховий корсет з асортименту медмагазину "Ортоп" відповідає зазначеним вимогам, в чому Ви можете переконатися особисто!

Давайте розглянемо, в яких ситуаціях Вам може знадобитися бандаж для пахової грижі:

  1. Перед операцією з видалення грижі (герніопластика).

З моменту, коли пацієнту встановили діагноз і до моменту хірургічного втручання може пройти деякий час. Так, неускладнені випадки не вимагають екстреної корекції, і людина може спокійно і не поспішаючи підготуватися до неї. У цей період хірурги настійно рекомендують використовувати бандаж від пахової грижі, щоб мінімізувати ризик утиску і знизити ймовірність погіршення ситуації.

  1. Для реабілітації після хірургічної маніпуляції.

Щоб досягти цілковитого одужання, тканинам потрібно трохи більше часу для загоєння, ніж займає сама операція. Незважаючи на те, що в наші дні використовуються щадні методи, завжди існує ризик рецидивів, що виникають після хірургічного втручання. Паховий бандаж для жінок і чоловіків є ефективним способом запобігання їм.

Терміни носіння виробу можуть значно варіюватися. Прислухайтеся до порад свого лікаря тільки він зможе точно визначити, як довго Вам потрібно використовувати пояс.

  1. Замість видаленням грижі.

Бандаж для пахової грижі: як він працює, коли і кому потрібен?Хоч кращим (і єдиним) варіантом лікування гриж і є операція, існують ситуації, в яких немає ніякої можливості провести її. Зокрема, у пацієнтів з важкою супутньою патологією та декомпенсованими захворюваннями шанси на благополучний результат маніпуляції не дуже великі. З цієї причини хірурги відмовляються оперувати таких хворих, поки не стабілізується їх стан. Таким людям настійно рекомендується купити бандаж при паховій грижі і носити його або до настання сприятливих умов для герніопластики, або довічно. Такий захід дозволить запобігти обмеженню грижового мішка, який здатен значно погіршити і без того поганий стан пацієнта, а також - викликати безпосередню загрозу його життя.

Надягати виріб найкраще вранці, лежачи на спині, попередньо акуратно вправивши грижове випинання. Пояс обертається навколо тулуба на комфортній висоті, а лямки розташовуються в пахових складках і фіксуються на попереку за допомогою застібок. Допускається використання бандажа як на білизну, так і безпосередньо на тіло. У будь-якому випадку, необхідно ретельно стежити за його чистотою і прати, у міру забруднення, в теплій проточній воді. При необхідності допускається використання делікатних миючих засобів без хлору. Щоб виріб прослужив довше, сушити його найкраще на горизонтальній поверхні, вдалині від прямих сонячних променів і джерел тепла.

Щоб підібрати відповідний паховий корсет, необхідно виміряти окружність талії і стегон і заглянути в таблицю розмірів, яка є в комплекті до кожної моделі. Найкраще, якщо з вибором Вам допоможе кваліфікований фахівець з медичною освітою Ваш лікар або досвідчений співробітник магазина ортопедичних товарів "Ортоп", який наддасть вичерпну професійну консультацію абсолютно безкоштовно. Ще одна причина купити бандаж для пахової грижі саме тут безсумнівна якість всіх пропонованих товарів, підтверджена не тільки різноманітними ліцензіями і сертифікатами, а й тисячами задоволених покупців. Крім того, наша цінова політика найдемократичніша на українському ринку, адже ми співпрацюємо з постачальниками безпосередньо, за рахунок чого уникаємо додаткових націнок на товари. Ви можете переконатися в цьому самі, відвідавши наш сайт або заглянувши в один із салонів компанії в Києві та інших містах нашої країни. Для Вашої зручності також працюють телефонні лінії, на яких кожен може отримати відповіді на будь-які питання стосовно асортименту нашого магазину. Ми не обмежуємо своїх покупців у виборі способу оплати, пропонуючи як готівковий, так і безготівковий розрахунок. За Вашим бажанням, ми доставимо замовлення: по Києву поштою або кур'єром, в інші міста України послугами "Нової Пошти".

Медмагазин "Ортоп" з турботою про Ваше здоров'я!