Вплив фізичних факторів на організм людини, будь то тепло або холод, грає далеко не останню роль в лікуванні різних захворювань. Саме тому у кожного в домі обов'язково повинна бути електрогрілка - порівняно недорогий, але при цьому досить універсальний прилад. Він прекрасно підходить як для постійного користування, виконуючи роль особистого обігрівача, так і для лікування і профілактики багатьох захворювань.

Які бувають електрогрілки і в чому суть їх роботи

Більшість людей при слові грілка представляє ту саму гумову посудину, в яку набирається тепла вода, після чого вона прикладається до потрібного місця. Але це вже минуле століття! Сьогодні можна купити абсолютно різні види грілок:Електрогрілки: коли вони потрібні і правила експлуатації

 • електропростирадло;
 • для шиї і плечей;
 • для спини і плечей;
 • для ніг (з масажем і без);
 • у вигляді поясу на поперек;
 • електроковдра;
 • універсальна грілка для будь-якої частини тіла, що має порівняно невеликий розмір.

Електричне простирадло володіє великими габаритами для комфортного застосування. Якщо Вам показано зігрівати певні ділянки, зверніть увагу на спеціальні вироби у формі поясу, які зігріють поперек. При наявності проблем з хребтом, шукайте грілки, що повторюють вигини його конкретних відділів. Електрогрілка для ніг, крім зігріваючого ефекту, може мати ще й функцію масажу, яка допоможе розслабити стопи після важкого дня.

Грілка невеликої величини, що має квадратну або прямокутну форму, є багатоцільовою. Нею можна зігрівати будь-яку частину тіла, будь то коліна, шия або спина. Крім того, з її допомогою можна нагріти постіль для дитини перед сном.

Абсолютно всі моделі електрогрілок зроблені з екологічних матеріалів, приємні на дотик, тому прекрасно замінюють звичайні ковдри і простирадла. Вони мають гарний дизайн і цілком можуть стати елементом інтер'єру. Незалежно від виду грілки, суть роботи їх однакова. Усередині виробу знаходиться гнучка електрична спіраль, рівномірно розподілена по всій поверхні. Для дотримання техніки безпеки нагрівальна деталь захована в спеціальному чохлі з негорючої тканини. Для більш комфортного застосування грілка володіє такими корисними властивостями:

 • Працює в декількох режимах (від двох до шести). Наприклад, є швидке, м'яке і лікувальне прогрівання.
 • Підтримує температуру на одному рівні, не охолоджується, на відміну від води в старій гумової моделі.
 • Не нагрівається вище заданої межі щоб уникнути опіків.
 • Регулювання відбувається за допомогою пульта, розібратися з яким не важко.
 • Є функція відключення через встановлений час (автовідключення).

Які є показання та протипоказання до використання

Для людей, чутливих до холоду, електрогрілка - просто порятунок. Ніщо не забезпечить такий швидкий ефект, як ковдру з підігрівом. Тепло благотворно впливає на організм, навіть якщо у людини немає проблем зі здоров'ям. Але крім того, що за допомогою електрогрілки для тіла можна просто врятуватися від холоду, вона буде корисна і при деяких захворюваннях. До таких відносять:

 1. Удари, розтягування через кілька днів після травми.
 2. Остеохондроз хребта.
 3. Біль в області попереку і суглобів.
 4. Простудні та інфекційні хвороби.

Хоч на перший погляд електрогрілка може здатися нешкідливим пристроєм, але до її використання теж є свої протипоказання. Це запальні процеси, злоякісні утворення, проблеми з кровообігом, наявність кардіостимулятора, а також висип або інші шкірні зміни на місці застосування.

Правила експлуатації

Як і будь-яка річ, що має живлення від електричної мережі, електрогрілка має свої особливості експлуатації. Щоб безпечно користуватися цим предметом, необхідно ознайомитися з деякими правилами. Якщо дотримуватися всіх вказівок, то виріб прослужить довгі роки.Електрогрілки: коли вони потрібні і правила експлуатації

Основні правила:

 1. Контролювати час роботи і температуру, щоб уникнути опіків.
 2. Не засипати, поки грілка працює.
 3. Підключати тільки до напруги, яка вказана в інструкції.
 4. Не можна включати виріб в складеному стані, перед цим його необхідно повністю розгорнути.
 5. Не згинати і не скручувати кабелі.
 6. Не бажано залишати дітей з електрогрілкою без нагляду.
 7. Уникати зіткнення з виробом гострих предметів, на зразок голок або шпильок.
 8. Не допускати попадання вологи на елемент, що нагріває. Грілки мають знімні чохли, які можна випрати, а сам внутрішній чохол з електроспираллю ні в якому разі не піддавати хімчистці, прасування праскою або машинної сушці.
 9. Перед чищенням необхідно витягувати вилку з розетки. Невеликі плями можна спробувати відтерти вологою губкою.
 10. Після використання - складати тільки охолодженої.
 11. При виявленні несправностей, краще зверніться до фахівця. Ні в якому разі не займайтеся ремонтом самостійно.
 12. Зберігати електричну грілку слід в упаковці в сухому місці. Небажано класти зверху на неї будь-які предмети.

Порадуйте себе такою приємною дрібницею, і, запевняємо, Ви залишитеся задоволені. Крім того, наприклад, простирадло з підігрівом, може стати відмінним подарунком для людини будь-якого віку, а особливо, людей старшого віку, так як у них уповільнений обмін речовин, і тому вони дуже чутливі до зниження температури.

У нашому інтернет-медмагазині є величезний вибір цих товарів. Якщо Ви хочете купити електропростирадло, електрогрілку або електроковдру, то ми з радістю допоможемо з вибором. На сайті є послуга безкоштовної консультації для уточнення всіх деталей. Тут же можна отримати відповіді на питання, що цікавлять. Ми пропонуємо доставку і оплату будь-яким зручним для Вас способом.