Глюкометр - медичний прилад для вимірювання цукру в крові людини.

Цукровий діабет - складне, важке і не зовсім вивчене захворювання, яке погано піддається лікуванню і надзвичайно небезпечне тим, що здатне вражати судини багатьох життєво важливих органів і систем організму. В результаті, страждають серце, нирки, головний мозок, кінцівки, очі. Тому, людині, яка страждає на цю недугу, життєво важливо завжди знати рівень вмісту цукру, щоб вчасно, якщо це необхідно, провести коригування. Все, що для цього потрібно - своєчасно провести аналіз крові і вжити відповідних заходів. А бездіяльність може вельми плачевно закінчитися, аж до коми і летального результату, як це і буває досить часто, якщо залишити проблему без уваги.

ГлюкометрЯк же уникнути такого лиха, адже в поліклініках постійно величезні черги, та й результат навряд чи видадуть в цю ж хвилину. В наш час, рішення такої проблеми існує, для цього просто потрібно купити глюкометр в комплекті з аксесуарами до нього і завжди носити з собою цей компактний апарат для вимірювання цукру в крові, який дозволить легко зробити аналіз в будь-який час і в будь-якому місці, заощадивши час, сили, нерви і кошти.

Початківцям потрібно пояснити, що згаданими аксесуарами, які завжди повинні бути під рукою, є:

1. Тест - смужки до глюкометра. Необхідно знати, що універсальних - не існує. Коли купується прилад для визначення цукру в крові, в інструкції до нього завжди зазначено, який вид даного витратного матеріалу підходить саме для цієї моделі. Зберігають смужки тільки в оригінальній упаковці, в сухому і прохолодному місці, захищеному від сонця. Завжди треба обов'язково звертати увагу на термін придатності, починаючи після першого використання, дату якого краще написати прямо на коробці.

2. Ланцети (скарифікатори). Являють собою міні - пристрій, який складається з пластикового корпусу у вигляді ковпачка з невеликою, тонкої голкою, призначеної для проколу шкіри, з метою забору крові для аналізу. Бувають: а) універсальні (вставляють в ручку пристрою при використанні); б) автоматичні (більш популярні): в) механічні - одноразові. Підбираються, в залежності від віку, товщини шкіри і чутливості пацієнтів. Для маленьких діток використовують ультратонкі голочки. Сам процес - досить безболісний, місце уколу швидко затягується і заживає, не залишаючи слідів, у вигляді рубців і шрамів.

Прилад для визначення цукру в крові поділяють на такі типи:

Заміри глюкометра1. Фотометричні. Перші моделі, створені для проведення аналізів самостійно, не зовсім точні, вимагають певних навичок в експлуатації і догляду. Не підходять людям зі слабким зором і тим, хто звик багато подорожувати і пересуватися, так як прилад досить крихкий.

2. Біосенсорна. Більш точні, легкі у використанні, надійні, не потребують чистки, підходять усім верствам населення.

3. Електрохімічні. Ці апарати відносяться до пристроїв останнього покоління, у яких є два способи діагностики дуже високої точності:

  • кулонометрія - ідеально підходить для діток, чутливих і літніх людей;
  • амперометрія - використовується, в основному, в лабораторіях лікувальних установ.

У житті сучасної людини все частіше починають використовуватися неінвазивні пристрої для визначення порушення вуглеводного обміну.

Якщо лікар сказав, що необхідно купити прилад для вимірювання цукру в крові, то зробити це треба невідкладно.

Медмагазин «Ортоп» пропонує Вашій увазі широкий вибір різноманітних моделей таких пристроїв. Всі вони тільки високої якості, обов'язково мають сертифікати і гарантію, користуються найбільшою популярністю і попитом у населення. На Ваш розсуд, можна отримати кваліфіковану, професійну консультацію в телефонному режимі, або Вам її нададуть в мережі наших фірмових магазинів, які знаходяться в Києві та інших великих містах України. Фахівці завжди готові вичерпно і ввічливо відповісти на всі Ваші запитання, вони охоче нададуть допомогу у виборі виробу, який ідеально підійде саме Вам.

Медтехніка, яку пропонує наш інтернет - магазин передбачає розрахунок, як готівковим, так і безготівковим способом.

В найкоротший термін здійснюється доставка замовлень по Києву - кур'єром та сервісом «Нова Пошта» - в інші регіони України.

Тут же Ви можете одночасно купити тест - смужки для глюкометра, які будуть відповідати пристрою і ланцети, щоб сформувати потрібний комплект.

Як користуватися глюкометромПісля придбання, слід уважно ознайомитися з інструкцією.

Тепер давайте розберемося в такому важливому питанні, як правильно використовувати прилад для вимірювання цукру в крові в домашніх умовах. Як правило, аналіз проводиться натощак, перед цим не можна пити навіть воду. За рекомендацією лікаря, аналіз може проводитися в інший час і так часто, наскільки це необхідно для дослідження. Результати краще записувати в спеціальний журнал, або блокнот. Сама маніпуляція складається з ряду нескладних правил:

Використання глюкометра1. Насамперед, необхідно ретельно вимити руки теплою водою з милом і обов'язково витерти їх насухо.

2. Включити глюкометр.

3. Вставити нову тест - смужку.

4. Місце передбачуваного уколу протерти дезінфікуючим засобом. Потім, за допомогою ланцета - проколоти палець і взяти невелику крапельку крові (розміром приблизно з шпилькову головку).

5. Помістити кров на тестову смужку, почекати кілька секунд, коли результат висвітиться на дисплеї.

Нагадуємо, що тест - смужки на глюкометр певного виробника підходять тільки до виробу цього ж бренду.

Калібрування апаратів відбувається по капілярній крові, або ж по плазмі. Останній метод вважається більш точним і ефективним.

Для пацієнтів різного віку передбачається користування тими приладами, які їм найкраще підходять:

  • Для людей похилого віку. Є найбільш популярними. Апарат повинен бути простим і надійним, з міцним корпусом і великим екраном. Тест - смужки для глюкометра, в цьому випадку, не повинні бути занадто дрібними.
  • Для тих, кому немає ще 40 років. Такі прилади можуть мати більш складну конструкцію і безліч додаткових функцій. Додаткові вимоги до них - компактність і швидкість виміру.
  • Для тих, у кого є підозра на діабет. В цьому випадку, вибирають моделі, які не вимагають кодування.

Відзначимо також, що розробники подбали і про наших братів менших. Зараз випускаються модифікації апаратів для тварин, в тому числі.

А команда співробітників фірми «Ортоп» бажає всім міцного здоров'я і довголіття. Бережіть себе.