Використання медичних ламп відноситься до фізіотерапевтичних методів лікування різних захворювань. Ними користуються в першу чергу в лікувальних установах, але в даний час кожна людина може придбати таку річ собі додому. Погодьтеся, що набагато зручніше робити процедури вдома, ніж йти в поліклініку в конкретно призначений час. До того ж, лампи мають цілком прийнятні ціни, і Ваш фінансовий стан не постраждає.

Розглянемо всі види цих пристроїв, які можна купити в нашому інтернет-медмагазині. Це сині лампи (Мініна), лампи денного світла, бактерицидні, кварцові і інфрачервоні.

Лампа Мініна або синя лампа

Сухе тепло використовують для лікування запальних процесів досить давно, але ось методи весь час змінюються. Синя лампа або рефлектор Мініна представляє собою пристрій, який випромінює інфрачервоні промені. Рівень впливу регулюється за допомогою зміни відстані між лампою і організмом людини. Рефлектор також має спеціальне відбиваюче покриття, для того, щоб промені були спрямовані на потрібну область концентровано. Щоб уникнути негативної дії на очі колба зроблена з синього скла.Медичні лампи: які вони бувають і навіщо вони потрібні?

Лікування синьою лампою буде показано при захворюваннях:

 1. Органів носоглотки і вух - риніт, отит, синусит.
 2. Верхніх і нижніх дихальних шляхів - трахеїт, бронхіт, пневмонія.
 3. Периферичної нервової системи - біль у м'язах, невралгія і інші больові синдроми.
 4. Опорно-рухового апарату - остеохондроз, артроз, артрит, розтягнення, вивихи, забиті місця.

Крім того, лампа Мініна буде ефективна при зниженні імунітету, особливо, в осінньо-весняний період, коли підвищується ризик підхопити простуду. Зменшується ймовірність захворіти вірусною хворобою, а також отримати ускладнення вже наявних розладів здоров'я. Але, як і будь-яка інша, синя лампа Мініна, має свої протипоказання. Це висип або рани на місці впливу, період вагітності, наявність злоякісних утворень, гострі процеси, варикозне розширення вен.

Купити синю лампу можна на нашому сайті за доступною ціною, але при цьому враховуйте потрібні Вам розміри і цілі, для яких будете її застосовувати.

Лампи денного світла

Кожній людині відома користь денного світла для життя всього живого на планеті. Саме тому були розроблені спеціальні лампи денного світла, які імітують в приміщенні природне вуличне світло. Особливо це корисно в зимову пору року, коли рано темніє. До плюсів таких ламп можна віднести:

 • Покращують працездатність.
 • Підвищують активність мозку, піднімають настрій.
 • Створюють кілька видів світла - денний, теплий, холодний, природний.
 • Мають довгий термін експлуатації.
 • Економлять електроенергію.

До мінусів люмінесцентних ламп відносять те, що вони погано переносять часте вмикання і вимикання, вплив високої і дуже низької температури.

Бактерицидні лампи

Як відомо, повітря - це чудове середовище для розмноження різних хвороботворних мікроорганізмів. Тому для знезараження повітря рекомендовано використовувати такий пристрій, як бактерицидна лампа. Це універсальна річ, яку застосовують в будь-яких громадських місцях, будь то закладу харчування, лікарні або магазині, на підприємствах, в школах і інших навчальних закладах.

Залежно від місця розташування і типу кріплення, антибактеріальна лампа може бути трьох видів:Медичні лампи: які вони бувають і навіщо вони потрібні?

 • для підлоги - зручна в тому випадку, якщо у Вас велике приміщення - вітальня або їдальня;
 • настільна - має розмір трохи менше, можна ставити на стіл або тумбу, зручна для місцевого впливу;
 • навісна або стельова - може кріпитися на стіні або на стелі, тому діє на всю кімнату.

Опромінювач бактерицидний також поділяють на два види:

 1. Озоновий - зроблений з кварцового скла, пропускає озон. Під час роботи лампи рекомендується покинути приміщення, а після - провітрити його.
 2. Безозоновий - має увіолеве скло, що не пропускає озон, тому люди можуть перебувати в приміщенні при роботі лампи.

Якщо Ви хочете купити бактерицидну лампу, то наші консультанти безкоштовно допоможуть з вибором відповідної моделі. Спеціалізований магазин - це найкраще місце для покупки такого роду речі.

Кварцові лампи

Займатися профілактикою хвороб набагато легше, ніж їх лікуванням. Саме тому в кожному будинку повинна бути кварцова лампа, яка непомітно працює, але при цьому виконує важливу місію - знезаражує повітря в приміщенні.

 • Використання кварцовою лампи рекомендовано в наступних випадках:
 • Постійний контакт з людьми і високий ризик захворіти.
 • Якщо є маленькі діти або люди похилого віку, адже вони легко піддаються впливу хвороботворних організмів.
 • При ослабленому імунітеті.
 • При наявності хронічних недуг, алергії, трофічних виразок, а також в післяопераційному періоді.

Для особистого користування можна купити кварцову лампу у нас. Тоді Ви зможете назавжди розпрощатися з постійними простудними захворюваннями всіх членів сім'ї.

Інфрачервоні лампи

Інфрачервона лампа - одне з найбільш ефективних засобів боротьби з інфекційними захворюваннями в осінньо-весняний період, коли знижується імунітет, і підвищується ризик зловити вірус.

Показаннями до використання є:Медичні лампи: які вони бувають і навіщо вони потрібні?

 1. Риніт, синусит, отит без гнійних виділень.
 2. Біль у м'язах і суглобах при артриті та інших станах.
 3. Атеросклероз, гіпертонія, біль в області серця.
 4. Ефективна інфрачервона лампа для лікування також шкірних хвороб, таких як екзема, псоріаз, дерматит.

Залежно від цілей, з якими Ви купуєте лампу, потрібно вибирати настільну, підлогову, стельову або настінну. Щоб купити інфрачервону лампу, потрібно всього лише оформити замовлення на сайті і чекати свою покупку.

Підводячи підсумок, можна сказати, що лампи - це досить багатофункціональні прилади, що мають більше плюсів, ніж мінусів. Доступна ціна дозволяє кожній людині придбати таку річ в свій будинок і займатися профілактикою або лікуванням хвороб.

Якщо Вам потрібна, наприклад, кварцова лампа, купити яку можна на даному сайті, то зверніться до наших консультантів. Вони з радістю допоможуть у виборі товару, для чого існує онлайн-консультація. Ми пропонуємо якісні товари, зручний спосіб доставки та оплати.