Сучасні технології охоплюють абсолютно всі сфери життя, чим значно покращують її якість. Медицина в цьому плані не тільки не відстає, але і переганяє інші галузі. За останнє сторіччя медтехнології зробили величезний крок вперед. Навчилися лікувати невиліковні раніше хвороби, з'явилося дуже багато нових технік оперативних втручань, удосконалилися діагностичні можливості, і, звичайно, ж перетворилася медична техніка. Саме про неї піде мова в даній статті.

Щоб поставити діагноз, лікарю недостатньо тільки тих даних, які розповість про себе пацієнт. Величезну частину загальної картини займають результати різних обстежень і аналізів. Тому не може не радувати той факт, що Медапаратура постійно піддається дослідженням і оптимізації. За останні 50-70 років вчені вдосконалили дуже багато різних видів медобладнання. І все це робиться для того, щоб звичайній людині було комфортно навіть самостійно користуватися такими речами.

Діагностування тиску - постійний контроль Вашого стану

Тонометри - це спеціальні апарати, які призначені для вимірювання артеріального тиску. Людям, що страждають на гіпертонічну хворобу (підвищений артеріальний тиск), просто необхідно мати таку річ будинку. Раніше тонометри були тільки механічні, суть роботи яких досить проста для розуміння. Прилад складається з манжети, фонендоскопа, груші і манометра. За допомогою груші нагнітається повітря в манжету, а потім, людина, яка вимірює тиск, повинна, вловлюючи при цьому звуки, зафіксувати показник за допомогою манометра. Ця модель була першою, але до цього дня активно використовується.

Порівняно недавно з'явилися тонометри, які набагато простіше використовувати, особливо людям похилого віку. До них відносяться:

 1. Напівавтоматичні - відрізняються тим, що не мають в складі фонендоскопа. У них повітря нагнітається також за допомогою груші, але при цьому манометр замінений на електронне табло, на якому відразу ж можна побачити показники артеріального тиску.
 2. Автоматичні - найбільш зручні у використанні. Для нагнітання повітря в манжету у них є спеціальна кнопка, а результат також можна побачити на табло.

Медтехніка тоді і зараз: як змінилося медобладнання?Крім того, сучасні моделі бувають двох видів - на плече і на зап'ястя, на відміну від механічних тонометрів, які одягаються тільки на плече.

Якщо говорити про переваги нових тонометрів, то вони наступні:

 • Більш зручні для літніх людей.
 • Є можливість користуватися ними без сторонньої допомоги.
 • Мають функцію збереження попередніх результатів.
 • При необхідності проводять триразовий вимір з вибором середнього показника.
 • Тонометри на зап'ястя компактні, що дозволяє взяти їх з собою.
 • Працюють як від мережі, так і від батарейок.

Медична техніка для дому включає в себе тонометр, тому він обов'язково повинен бути в аптечці кожної людини, щоб уникнути таких важких захворювань, як інсульт і гіпертонія.

Модифікація термометра

Якщо тонометрами користуються переважно люди старшого віку, то термометр - це річ, без якої просто не обійтися нікому. Будь-запальний процес в організмі супроводжується підвищенням температури тіла. І щоб вчасно запідозрити недобре, потрібно обов'язково купити в свою аптечку термометр.

Всім відомі ртутні термометри були зроблені першими і на сьогоднішній день як і раніше використовуються. Ртутний термометр - це скляна колба, всередині якої знаходиться капіляр з ртуттю. Стовпчик ртуті піднімається до найвищої точки нагріву і залишається там, тому для того, щоб опустити його, необхідно струснути термометр вручну. Небезпека полягає в тому, що якщо випадково розбити колбу з капіляром, то можна отримати отруєння ртуттю. Саме тому з ртутними термометрами потрібно бути дуже обережними. Вимірюють їм температуру тіла в пахвовій западині, а також в пахових складках у дітей і в прямій кишці. Поверхня повинна бути чистою, сухою, а сам апарат повинен щільно прилягати до тіла. Час вимірювання - не менше 10 хвилин.

Модифікацією старого ртутного термометра є електронна модель. Наш медмагазин пропонує великий вибір таких товарів з абсолютно доступними цінами. Електронний термометр не має в своєму складі ртуті, тому більш безпечний у використанні. Їм можна вимірювати температуру в пахвовій западині, прямій кишці, а також в роті. Швидкість завантаження даних - 5-7 хвилин, а при застосуванні третього способу - скорочується до 30-60 секунд, що дуже зручно для дітей. Після закінчення фіксації даних Ви почуєте звуковий сигнал.

Медтехніка тоді і зараз: як змінилося медобладнання?Переваги нових термометрів перед старими:

 • висока швидкість виміру;
 • результат вимірювання виводиться на велике табло;
 • захист від падіння (тобто модель з рельєфною поверхнею);
 • можливість зберігати останні показники;
 • є звук, що сповіщає про закінчення вимірювання;
 • апарат сам відключається після використання;
 • деякі моделі мають підсвічування;
 • одного комплекту батарейок вистачить на 2-3 роки.

Сучасна медтехніка включає ще водостійкі електротермометри, які добре переносять дезінфекцію. Великим плюсом також є те, що при падінні, може, хіба що, зламатися сама електроніка, але Ви не отримаєте проблеми з розсипаної ртуттю і розбитим склом.

Ще більш просунутим є інфрачервоний термометр, за допомогою якого можна вимірювати температуру на відстані. Він має зручну для розміщення в руці форму, дає результат всього через кілька секунд, не примушує обмежувати рухи на певний час (комфортно для дітей), обладнаний підсвічуванням екрану, а також стійкий до падінь і ударів.

Грілка - вдосконалена модель

При згадці слова грілка, напевно, кожна людина згадує гумову посудину з пробкою зверху, в яку набиралася тепла вода. Потім грілку обмотували рушником і укладали під ноги або інше необхідне місце. Можливо, у когось вдома і завалялася така річ, але технології пішли вперед, і тепер медмагазин пропонує відмінну альтернативу - електрогрілку.

Залежно від того, з якою метою її застосовують, елетрогрілка може мати вигляд простирадла, ковдри, виробу для ніг, шиї або плечей. Переваги:

 • Не потрібно використовувати воду, адже досить просто включити виріб в розетку.
 • Безпечна в експлуатації.
 • Приємна на дотик, адже її роблять з натуральних тканин.
 • Має гарний зовнішній вигляд.
 • Підлаштовується під ту частину тіла, на якій використовується.

Ефект грілки корисний при болю в суглобах, області шиї або плечей, при простудних захворюваннях. А також вона прекрасно зігріє в зимову пору людей, які особливо чутливі до холоду.

Дарсонвалізація в домашніх умовах

Процедура дарсонвалізації відома не всім, хоча є дуже ефективною при багатьох захворюваннях і проблемах в організмі. Принцип роботи полягає у впливі на тканини організму слабким імпульсним струмом, який має високу частоту і напругу. До позитивних ефектів дарсонвалізації відносяться:

 • поліпшення кровообігу і лімфотоку;
 • прискорення процесів обміну речовин;
 • знеболювання;
 • живлення тканин киснем;
 • зняття набряків;
 • усунення прищів і почервоніння шкіри.

Якщо раніше таку процедуру можна було робити тільки в спеціальних косметологічних клініках, то на сьогоднішній день наш медмагазин має в наявності портативний дарсонваль, яким можна користуватися в домашніх умовах. Перед тим, як використовувати даний апарат, необхідно проконсультуватися з фахівцем, і врахувати протипоказання. Величезним плюсом портативних приладів є те, що не потрібно більше витрачати багато часу і залежати від розкладу косметологічного центру, адже можна робити процедуру самостійно у себе вдома.

Яка ще з'явилася медична техніка для дому за останній час

Медичне обладнання, яке Ви можете знайти в нашому інтернет-магазині, можна використовувати в домашніх умовах. І якщо деяка медтехніка раніше існувала, але була вдосконалена за останнє сторіччя, то інші прилади є абсолютно новими для цієї сфери. Це, наприклад, глюкометри, озонатори, пульсометри, міостимулятори та інші.

Медтехніка тоді і зараз: як змінилося медобладнання?Людям з цукровим діабетом необхідно постійно контролювати рівень глюкози в крові. Раніше для проведення такого обстеження їм потрібно було йти в лікарню, здавати кров, і чекати результату. Завдяки тому, що з'явилися портативні глюкометри, хворим на цю недугу стало набагато простіше жити. Якщо з'явилася необхідність перевірити кількість цукру в крові, людина проколює спеціальною голкою палець і капає краплю крові на смужку в приладі. Менше, ніж через 10 секунд на табло можна побачити свої цифри. Переваги:

 • можливість користуватися апаратом в будь-якому місці і в будь-який час;
 • постійний самостійний контроль свого здоров'я;
 • є моделі, здатні фіксувати останні вимірювання, і навіть визначають середні показники за місяць.

Озонатори є медобладнанням, яке використовують для дезінфекції повітря в приміщенні. Вони борються з різними збудниками захворювань - бактеріями, вірусами, грибками. Можливості озонатора:

 • знищує в повітрі шкідливі мікроорганізми;
 • прибирає неприємні запахи і пилові частинки;
 • допомагає запобігти загострення хронічних захворювань;
 • корисний для людей, які страждають алергією.

Низькочастотне магнітне поле є основою магнітотерапії, прилад для якої можна також придбати у нас, для використання в домашніх умовах. Вам більше не потрібно буде ходити в відділення фізіотерапії для отримання процедури - це залишилося в минулому. Магнітотерапія найбільш корисна людям, які страждають захворюваннями опорно-рухового апарату. До таких недуг можна віднести радикуліт, остеохондроз, артрит і артроз, невралгії, міозити, а також різні ушкодження внаслідок травм. Ви отримаєте протизапальну, знеболюючу, загальнозміцнюючу дію, підуть набряки і гематоми.

Для спортсменів серед достатку медичної апаратури, корисними будуть пульсометри. Це прилади, які складаються з приймача і датчика. Датчик фіксує частоту серцевих скорочень в конкретний момент, а приймач цю інформацію обробляє і показує на табло. Дана медтехніка має такі функції:

 • контролює стан під час фізичного навантаження;
 • допоможе вибрати дозування вправ завдяки контролю реакції організму;
 • сповіщає про перевищення встановленої норми;
 • дає сигнал про необхідність завершення тренування.

Міостимулятор - тренажер для ледачих, адже він дозволяє тренувати м'язи, не встаючи з ліжка. Прекрасний винахід для тих, хто не любить ходити в спортзал, або не має на це часу, але хоче тримати себе в формі. Суть роботи апарату - вплив електронних імпульсів на певні м'язи. Різноманітність форм стимуляторів дозволяє використовувати їх на будь-якій ділянці тіла, який Ви вважаєте проблемним. Тренажер змушує Ваші м'язи скорочуватися, як під час тренування, при цьому вони збільшуються в обсязі і тіло набуває рельєф.

Як видно, медичне обладнання дивує своєю різноманітністю. Коли здається, що в цьому світі вже є все, вчені придумують щось зовсім оригінальне і незвичайне. Головне, що всі нововведення набагато спрощують життя людині, мають нестандартні функції, корисні властивості, вимагають мінімальної витрати енергії.

Всі медичні товари, згадані в статті, можна знайти в нашому інтернет-магазині. Якщо Ви все ще користуєтеся старим ртутним термометром, то можемо рекомендувати придбати більш сучасні електронний або інфрачервоний, який швидше дасть результат і набагато безпечніше. Детальну інформацію про товари можна прочитати на відповідних сторінках. Ми гарантуємо високу якість своїх продуктів, зручну для Вас доставку, консультацію з питань. І, головне, слідкуйте за оновленнями в світі медичних товарів, адже вони будуть ставати все краще і краще.