Кожен день наші ноги відчувають неймовірно колосальне навантаження. Це відбувається при ходьбі, бігу, виконанні фізичних вправ, тривалому стоянні - чим би ми в цей час не займалися, основний удар приймають на себе саме стопи, а тому дуже важливо своєчасно подбати про збереження їх здоров'я. Кращий спосіб зробити це - купити ортопедичні устілки на замовлення. Вони є ефективним засобом лікування і профілактики різних захворювань стоп, причому корисними вони будуть не тільки для тих, хто вже зіткнувся з проблемою плоскостопості або іншими патологіями.

Ортопедичні устілки це спеціальні вкладиші в взуття, що забезпечують підтримку стопи в правильному анатомічному положенні і тим самим сприяють зниженню навантаження на опорно-руховий апарат. Досягається такий ефект за рахунок їх ​​конструкції. На відміну від звичайних устілок, що розміщуються всередині взуття, ортопедичні вкладиші мають рельєфну поверхню, яка може включати:Ортопедичні устілки під замовлення: де і як їх роблять?

 • супінатор (опукла деталь, що розташовується з внутрішнього боку підошви і відповідає за підтримку склепіння стопи);
 • поглиблення в області п'яти;
 • підняту зону перекату;
 • метатарзальну подушечку для розвантаження пальців і інші елементи.

Завдяки такій конструкції тиск при ходьбі рівномірно розподіляється по підошовній поверхні, що позитивно впливає не тільки на стан стоп, але і на здоров'я в цілому. Носіння ортопедичних устілок дозволяє зменшити навантаження на суглоби ніг і хребет, усунути больові відчуття в нижніх кінцівках і запобігти їх швидкій стомлюваності. У підсумку, навіть якщо Ви цілий день проведете в положенні стоячи або, навпаки, в активному русі, тяжкості і втоми в ногах у Вас не буде.

Найбільш дієвими в цьому плані є індивідуальні ортопедичні устілки. У порівнянні з серійними моделями, що виготовляються за стандартним шаблоном, вони будуть максимально точно повторювати форму і вигини саме Вашої стопи, за рахунок чого можна домогтися позитивного результату вийде набагато швидше. І на цьому їх переваги не закінчуються.

Індивідуально виготовлені устілки здатні вирішити цілий ряд проблем з ногами, починаючи від усунення дискомфортних відчуттів при ходьбі і закінчуючи корекцією різних форм плоскостопості. Саме тому використовувати їх рекомендується абсолютно всім людям. Але перш за все, вони будуть корисні:

 • дітям (щоб звід стопи у дитини формувався правильно, медики рекомендують починати використовувати дитячі ортопедичні устілки на замовлення з самого раннього віку, коли малюк робить перші кроки);
 • спортсменам і всім, хто веде активний спосіб життя профілактичні вкладки у взуття забезпечать зручну фіксацію стопи, рівномірний розподіл навантаження по всій її поверхні і певний ступінь захисту від травм;
 • вагітним жінкам індивідуальні устілки допоможуть знизити навантаження на опорно-руховий апарат, запобігти розвитку плоскостопості і зменшити набряклість ніг;
 • людям, що мають надлишкову вагу - зайві кілограми істотно збільшують навантаження на суглоби і стопи, і знизити її можна саме за допомогою устілок;
 • всім, чия робота пов'язана з тривалим стоянням або ходінням, ортопедичні устілки під замовлення є просто незамінними - вони знизять навантаження на стопи, допоможуть позбутися від болю в ногах і набряків;
 • людям похилого віку спеціальні вкладиші у взуття істотно полегшать пересування та покращать якість життя;
 • пацієнтам, які перенесли травми або операції на ногах носіння устілок, допомагає прискорити процес реабілітації і зменшує больові відчуття.

При яких захворюваннях показано використання ортопедичних устілок?

Виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок для дорослих і дітей практикується при широкому спектрі патологій опорно-рухового апарату. Серед них:Ортопедичні устілки під замовлення: де і як їх роблять?

 • поздовжня, поперечна та змішана плоскостопість;
 • варусна деформація стоп;
 • плоско-вальгусна деформація стопи;
 • вальгусна деформація великого пальця стопи (Hallux valgus);
 • п'яткова шпора;
 • підошовний (плантарний) фасциїт;
 • молотовидна деформація пальців стопи;
 • синдром діабетичної стопи;
 • вкорочення однієї з кінцівок;
 • викривлення хребта (сколіоз, кіфоз, лордоз);
 • ревматоїдний артрит;
 • бурсит;
 • остеоартроз;
 • неврома Мортона і інше.

В асортименті медмагазина «Ортоп» Ви знайдете якісні лікувальні та профілактичні вироби для вирішення всіх цих проблем. У нас у великій різноманітності представлені класичні устілки-супінатори, вкладиші для спортивного взуття, напівустілки, спеціальні моделі для туфель на високих підборах і інші види орто устілок.

Залежно від того, з якою саме метою Ви хочете їх купити, наші фахівці завжди готові допомогти з вибором найбільш оптимального варіанту. Консультація абсолютно безкоштовна, тому обов'язково скористайтеся цією можливістю. Ми підкажемо, як підібрати індивідуальні ортопедичні устілки на замовлення так, щоб Ви відчували максимальний комфорт при їх носінні і надовго забули про больові відчуття у стопах.

Як роблять ортопедичні устілки за індивідуальним замовленням?

Оскільки стопи у кожної людини мають свої унікальні особливості, устілки, виготовлені за стандартним шаблоном, підходять далеко не всім. І якщо в профілактичних цілях цілком можна використовувати і класичні моделі, для корекції існуючих патологій подібний варіант в більшості випадків неприйнятний. Виходом з таких ситуацій є виготовлення ортопедичних устілок на замовлення.

Як ми це робимо:

 • В першу чергу, пацієнта оглядає лікар-ортопед. Під час консультації він уточнює скарги і проводить діагностику стоп, за результатами якої визначає наявність тієї чи іншої деформації. На підставі отриманої інформації підбирається заготовка для виготовлення устілки під замовлення. При цьому також обов'язково враховується розмір стопи, специфіка її рельєфу та інші індивідуальні особливості.
 • Наступний етап - виготовлення ортопедичних устілок. Для цього використовуються спеціальні заготовки з термопластичного матеріалу, який під впливом температури стає податливим і за рахунок цього може моделюватися безпосередньо на стопі людини. Спочатку виріб розігрівається спеціальним феном з боку підошви до пластичного стану. Далі, устілка встановлюється на плантограф під поздовжній звід, поперек підкладається гумова формовочна стрічка, а під плеснові кістки - метатарзальна подушечка (валик Зейца).
 • Після цього, починається моделювання устілки на замовлення. Пацієнт розміщується в положенні сидячи на спеціальному стільці-тумбі, а його гомілка - перпендикулярно платформі. Поперечне і поздовжне склепіння, як правило, моделюються одночасно. Робиться це шляхом натягування гумової стрічки по підошовній поверхні. У такому стані її утримують 2-3 хвилини - за цей час термопластик остигає і повністю приймає форму стопи. Обов'язковою умовою також є наявність 3 точок опори. Одна з них знаходиться на п'яті, інші - на початку першої та п'ятої плеснової кісток.

Ортопедичні устілки під замовлення: де і як їх роблять?Виготовлені таким чином устілки готові до використання вже через 10-15 хвилин. Їх можна відразу вкласти в своє взуття і спробувати походити. Будьте готові до того, що в перші кілька днів можуть виникнути больові відчуття (особливо, якщо деформація стоп виражена сильно). Для звикання до них потрібен певний час (в середньому, близько 5-7 днів), тому нехай Вас не лякає невеликий дискомфорт на початковій стадії носіння. У міру того, як стопа буде адаптуватися до нової форми, дискомфорт поступово зійде нанівець, і незабаром Ви, навпаки, почнете відчувати незвичайну легкість в ногах.

І наостанок, 5 причин, чому замовити індивідуальні устілки при плоскостопості та інших хворобах стоп найкраще саме в медмагазині «Ортоп»:

 1. Підбір устілок здійснюється кваліфікованим лікарем-ортопедом.
 2. Вкладиші у взуття моделюються строго індивідуально, з максимальним урахуванням всіх особливостей стопи конкретної людини.
 3. Процес виготовлення займає не більше 30 хвилин.
 4. Є можливість поетапного коригування стопи, що особливо важливо для дітей і пацієнтів з яскраво вираженою деформацією.
 5. Ціни в нашому магазині, безсумнівно, порадують Вас своєю доступністю. У нас Ви завжди можете вигідно купити устілки та інші ортопедичні товари з доставкою по всій території України.