Одним з ранніх ознак цивілізації вважається винахід і використання примітивних ортопедичних виробів для відновлення цілісності тканин при переломах та інших важких травмах, коли наші предки приходили на допомогу потерпілим одноплемінникам, забезпечуючи їм догляд і спокій протягом досить довгого часу. Тому можна з упевненістю сказати, що ортопедія є однією з найдавніших наук на службі у людства.

 

    Ортопедичні товари - якими вони бувають?Протягом тисячоліть інструменти і пристосування для лікування захворювань опорно-рухового апарату постійно множилися, еволюціонували і вдосконалювалися. На зміну грубим шинам з гілок і корсетам прийшли комфортні лангети, бандажі та ортези. Величезний масив наукових даних, накопичених за всю історію розвитку медицини, дозволив створити необмежений вибір ортопедичних виробів для профілактики і лікування захворювань кістково-м'язової системи, не забуваючи про комфорт постраждалих, в будь-який час і в будь-якій ситуації. Пропонуємо Вам заглянути в каталог магазину медичних товарів "Ортоп", щоб ознайомитися з сучасними способами консервативного (нехірургічного) лікування багатьох патологій кісток, суглобів, м'язів і зв'язок, доступними в наші дні. Давайте розглянемо більш детально кожен розділ каталогу і визначимо, кому може бути корисним той чи інший товар:

 

 

1. Ортопедичні устілки.

    Медичні вкладки у взуття грають важливу роль в збереженні здоров'я і гарного самопочуття Ваших ніг. За рахунок особливій ​​рельєфній структури вони забезпечують анатомічне положення всіх ділянок стопи, підтримуючи зв'язки і суглоби, і допомагаючи правильно розподілити вагу тіла. Лікарі рекомендують орто устілки в наступних ситуаціях:Ортопедичні товари - якими вони бувають?

- для профілактики і лікування будь-якої форми і стадії плоскостопості. В особливих випадках може знадобитися створення індивідуальних устілок, з чим Вам обов'язково допоможуть досвідчені ортопеди-техніки наших салонів;

- в складі комплексної терапії вальгусної деформації першого пальця стопи;

- для комфорту і безпеки ніг при тривалому ходінні або стоянні в процесі професійної діяльності або активного проведення часу;

- для безпечного носіння взуття на підборах;

- при інтенсивних тренуваннях, що супроводжуються підвищеними навантаженнями на стопи і гомілковостопні суглоби: біг, стрибки, гімнастика і акробатика, танці, силові і контактні види спорту;

- в якості одного з факторів профілактики варикозного розширення вен, тромбозів нижніх кінцівок, набряків гомілок і щиколоток, судом литкових м'язів;

- для профілактики і лікування п'яткової шпори;

- для підтримки склепінь стопи під час вагітності;

- для збереження здоров'я опорно-рухового апарату людям з надмірною масою тіла;

- в якості додаткової підтримки літнім людям;

- як елемент реабілітації після травм і / або операцій на стопі.

       

2. Ортопедичні пристосування для стопи.

    У даному розділі представлені різноманітні вироби для догляду за стопами:

- підп’яточники для запобігання і лікування п'яткової шпори;

- міжпальцеві перегородки, манжетки для стопи і вкладки у взуття від мозолів, натоптишів і потертостей;

- вставки і пелоти під склепіння стопи від плоскостопості;

- вальгусні бандажі для лікування шишок (кісточок) на ногах.

 

3. Ортопедичне взуття.

    Сучасне ортопедичне взуття відрізняється не тільки прекрасною якістю, а й чудовим зовнішнім виглядом. Воно рекомендується як в медичних цілях (лікування і профілактика), так і для щоденного носіння, що забезпечує комфорт і захист від цілого букета захворювань. До його достоїнств відносяться анатомічна конструкція устілки, гіпоалергенність матеріалів, ідеальна відповідність форми стопи та взуття, а також зносостійкість, довговічність і практичність. З його допомогою можна уникнути багатьох проблем зі здоров'ям опорно-рухового апарату:

- поздовжньої і поперечної плоскостопості, розвитку кісточки на ногах і інших деформацій суглобів пальців;

- надмірної втоми, набряклості, судом і болів в ногах у кінці робочого дня;

- передчасного зносу і старіння суглобів ніг і хребта;

- розвитку і прогресування варикозного розширення вен нижніх кінцівок і багатьох інших захворювань.

    У нашому каталозі представлено ​​різноманітне ортопедичне взуття для дітей і дорослих. Тут Ви знайдете не тільки повсякденне взуття, а й домашні, робочі, медичні, діабетичні та післяопераційні моделі.

 

4. Бандажі для м'яких тканин: післяопераційні і протигрижові.

    В асортименті медмагазину "Ортоп" представлені різні фіксатори черевної стінки і пахового кільця, які використовуються як до, так і після хірургічного втручання. Тут Ви можете купити бандаж для живота, грудної клітини, спини, пупкової або пахової гриж. Великий асортимент продукції дозволяє підібрати найбільш підходящу модель, щоб реабілітація після операції або травми проходила максимально швидко і комфортно. Лікар може порекомендувати Вам даний виріб в наступних ситуаціях:

- для підтримки черевної стінки та грудної клітини при різних пошкодженнях;Ортопедичні товари - якими вони бувають?

- для запобігання виходу грижового мішка з черевної порожнини і порожнини таза;

- при невралгіях міжреберних нервів;

- при опущенні внутрішніх органів, в т.ч. нефроптозі;

- після кесаревого розтину;

- після ліпосакції і т. д.

 

5. Бандажі для хребта.

    Залежно від відділу, якому потрібна підтримка, корсети для хребта діляться на наступні види:

- шийні коміри: комір Шанца і Філадельфія. Різна жорсткість дозволяє використовувати їх як для помірної, так і для повної фіксації шиї. Дані бандажі знадобляться при травмах, кривошиї, міозитах і невралгіях шиї, а також при остеохондрозі і м'язовій дистрофії. Деякі моделі оснащені отвором для виведення трахеостоми;

- коректори постави реклінатори, грудні і грудо поперекові бандажі. Використовуються не тільки для позбавлення від сутулості і сколіозу, але і для підтримки хребта при переломах хребців, протрузіях міжхребцевих дисків, остеохондрозі, міозиті, радикуліті, невралгії і в післяопераційному періоді. Ключичні реклінатори дозволяють розвести і зафіксувати плечові суглоби, що буває необхідно при переломах ключиці, плечовому артрозі, бурситі і плекситі. Бандажі для спини розвантажують м'язи, підтримуючи і стабілізуючи корпус людини.

 

6. Бандажі для суглобів.

    Даний розділ містить у собі всілякі фіксатори для суглобів кінцівок: на зап'ястя, ліктя, плеча, тазостегнового, колінного і гомілковостопного суглобів. Залежно від ступеня іммобілізації виділяють:

- еластичні бандажі, які допомагають запобігти можливим травмам і вилікувати вже наявні. Це незамінний аксесуар для спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя;

- середньо жорсткі корсети для часткового знерухомлення при нескладних переломах, вивихах, розтягненнях та інших травмах, що допускають збереження рухів кінцівки;

- жорсткі моделі, які в більшості випадків здатні замінити гіпсові лангети. Використовуються для повного виключення рухливості суглоба.

 

7. Ортопедичні подушки.

    Всупереч поширеній думці, їх можна використовувати не тільки для відпочинку. У нашому каталозі Ви знайдете кращі подушки для: сну, сидіння (в тому числі і при геморої), подорожей, вагітних і жінок, що годують. А також - моделі для дітей будь-якого віку і під ноги. Ми пропонуємо високоякісні вироби з довговічними гіпоалергенними наповнювачами, за допомогою яких Ви позбудетеся від таких проблем як:Ортопедичні товари - якими вони бувають?

- хропіння, проблеми зі сном, нічні затримки дихання;

- болі в шиї і голові, розбитість, запаморочення після нічного відпочинку;

- больові відчуття в періанальній зоні під час сидіння - при загостренні геморою;

- болі в спині і тазу через незручність офісного крісла на роботі;

- пролежні на п'ятах і сідницях у лежачих пацієнтів;

- надмірна втома в ногах, яка не проходить після нічного сну;

- дискомфорт під час нічного і денного відпочинку, пов'язаний з вагітністю;

- дискомфорт і відчуття втоми в спині і руках під час годування немовляти.

    Звичайно, якісні ортопедичні подушки мають набагато більше позитивних якостей, ніж зазначено вище. Щоб перерахувати їх всі, потрібно писати окрему статтю, і не одну. Щоб дізнатися додаткові подробиці про будь-яку модель даних аксесуарів, зверніться в нашу компанію, і ми з задоволенням проконсультуємо Вас.

 

8. Ортопедичні матраци.

    В асортименті магазину представлені матраци різних видів: пружинні, безпружинні, Топпери (тонкі матраци), для дітей і дорослих, з висотою і розмірами на будь-який смак. Тут Ви можете підібрати якісну і довговічну модель по самим приємним цінами. Також пропонуємо ознайомитися з представленими в каталозі наматрацниками, які допоможуть зберегти функціональність і зовнішній вигляд Вашого спального місця.

 

9. Перев'язувальні матеріали.

    В даному розділі Ви знайдете полімерний гіпс (скотчкаст), еластичні бинти, тейпи і підкладки під гіпсову шину. Ми пропонуємо вироби різного метражу і ширини, від 2,5 см х 1 м до 15 см х 2,7 м. Перев'язувальні матеріали, що застосовуються в сучасній ортопедії, мають невелику масу і гіпоалергенні властивості, здатні пропускати повітря і відводити вологу від шкіри.

 

10. Дитяча ортопедія.

    Педіатрична практика має свої особливості, пов'язані з унікальними властивостями дитячого організму, які до того ж можуть змінюватися в міру росту дитини. Тому дитяча ортопедія виділена в окремий розділ медичної науки і, відповідно, має в своєму розпорядженні самостійну категорію товарів для здоров'я опорно-рухового апарату, яка включає:Ортопедичні товари - якими вони бувають?

- дитячі шийні коміри, які відрізняються від дорослих жорсткістю і розмірами;

- дитячі коректори постави і корсети для спини;

- дитячі бандажі для суглобів;

- ортези на тазостегновий суглоб (стремена Павлика, шини Віленського і Фрейка, апарат Гневковського і т. д.), які застосовуються при вродженій дисплазії;

- дитячі коректори і ортези на стопу;

- ортопедичні рюкзаки для школярів.

       

    Величезний вибір різноманітних ортопедичних товарів з першого погляду може привести в замішання. Ми з радістю запропонуємо Вам свою кваліфіковану допомогу в підборі будь-яких медичних виробів з каталогу, адже всі співробітники нашої компанії мають медичну освіту та великий досвід в області ортопедії. Для Вашої зручності ми надаємо вичерпні безкоштовні консультації, щоб кожна покупка, зроблена в магазині, принесла користь і задоволення своєму власникові. Піклуючись про здоров'я своїх покупців, ми пропонуємо тільки першокласні ортопедичні товари від вітчизняних і зарубіжних виробників зі світовим ім'ям, що підтверджується відповідними ліцензіями, сертифікатами якості і гарантіями. Співпрацюючи з постачальниками безпосередньо, ми можемо уникнути зайвих накруток і запропонувати Вам найнижчі ціни на українському ринку. Купити ортопедичні товари в нашому магазині можна одним з таких способів:

- відвідати наш сайт, вибрати цікаву позицію з каталогу і заповнити форму замовлення;

- зателефонувати нам по телефону;

- відвідати один з салонів "Ортоп" в Києві і інших містах України.

 

    Ми не обмежуємо покупців у виборі способів оплати. За Вашим бажанням, магазин доставить замовлення: по Києву кур'єром або поштою, в інші населені пункти "Новою Поштою".

    Магазин медичної техніки та ортопедичних товарів "Ортоп" - більше 10 років на варті Вашого здоров'я!