Бандаж для плеча являє собою фіксатор, який імобілізує плечовий суглоб частково або повністю, стабілізує і підтримує його, а також знімає навантаження на м'язовий і зв'язковий апарат в цій ділянці тіла.

Оскільки руки людини практично завжди знаходяться в русі, то в зв'язку з цим, суглоб плеча піддається постійним навантаженням. Тому, тут нерідко виникають захворювання і трапляються травми різного ступеня тяжкості, які часто викликають небезпечні наслідки і ускладнення. Щоб неприємності пройшли стороною, фахівці рекомендують носити плечовий пояс, який давно успішно використовується людьми, як для профілактики, так і для лікування, оскільки він здатний істотно знизити навантаження на суглоб, прилеглі м'язи і зв'язки, відновити рухову функцію, кровопостачання, м'язовий тонус, а також зменшити біль. А ось біль в суглобах якраз не можна ігнорувати ні в якому разі. Особливо, якщо вона часто дає про себе знати або носить постійний, ниючий характер, так як це цілком може означати виникнення і прогресування таких небезпечних захворювань, як артрит, артроз, поліартрит, ревматизм, що можуть призвести до деформації кісткових і хрящових тканин, а згодом, з плином часу, навіть до їх руйнування. Так як в нерухомому стані процеси загоєння протікають набагато швидше, і пацієнт легше справляється з недугою, то лікарі рекомендують бандаж для плеча купити відразу, як тільки виявлено такі порушення в цій галузі:Плечові бандажі - все що ви хотіли знати

 • вірусні, інфекційні та інші хвороби;
 • травми (вивихи, переломи, розтягнення);
 • вроджені патології;
 • вікові зміни;
 • запалення в суглобі, прилеглих до нього м'язах і м'яких тканинах;
 • бурсит;
 • нестабільність суглоба;
 • післяопераційний період.

Крім цього, людям, які ведуть активний спосіб життя і займаються певними видами спорту, з метою попередження виникнення різноманітних захворювань і травм, вірно послужить спеціальний ортопедичний виріб - бандаж на плечовий суглоб для занять спортом, який здатний вберегти від багатьох бід.

Давайте розглянемо, які моделі фіксаторів в зоні плеча, сьогодні нам пропонують виробники:

Бандаж на плечовий суглоб - простий і одночасно ефективний засіб, що забезпечує часткову, м'яку і помірну іммобілізацію потерпілої ділянки. Як правило, шиється з еластичних тканин за безшовною технологією і випускається в косиночному варіанті і ремінному. Ділиться, в свою чергу, на такі підвиди:

 • підтримуючий, який широко застосовують у тих випадках, коли знадобилося зняти зайве навантаження на постраждалі кістки суглоба, з прилеглими до нього м'язами і зв'язками. Найчастіше може служити, як терапевтичний засіб в лікуванні різних захворювань, що супроводжуються болем і підвищеною схильністю до пошкоджень;
 • фіксуючий бандаж плечового суглоба всього лише обмежує рухливість в постраждалій ділянці, тим самим сприяючи швидшому відновленню функцій суглоба і регенерації прилеглих тканин;
 • мобілізуючий. Він добре і щільно фіксує руку в необхідному положенні, що попереджає больові відчуття і зміщення пошкоджених частин руки.

Деякі моделі бандажів володіють легким мікро - масажним і зігріваючим ефектом, а деякі (напівтверді) іноді доповнюють шинами або абдукціоною подушкою, яку розміщують між рукою і тулубом, зберігаючи тим самим заданий кут плеча.

Слід згадати про фіксатор, який називають пов'язка Дезо. Його рекомендують одягати при складному переломі плечового суглоба зі зміщенням. Це пристосування відрізняється від інших тим, що кріпиться на талії, захоплюючи частину спини і грудного відділу.

Бандаж для плеча та передпліччя - це універсальний виріб, так як підходить для лікування після травм руки будь-якої локалізації. Залежно від модифікації, може просто підтримувати верхню кінцівку, а може - фіксати її до тулуба.

Ортез плечовий. На відміну від м'якого і еластичного бандажа, це більш складна конструкція, оснащена металевим каркасом і іншими міцними вставками. Застосовується в період реабілітації у випадках: серйозних захворювань, операцій і травм (вивих, перелом шийки плеча, променевої кістки та інші). В ході відновлення функцій суглоба, жорсткість фіксації, як правило, змінюється в бік зменшення і людині, в процесі лікування, цілком може знадобитися кілька моделей, що обмежують амплітуду руху верхньої кінцівки в різному ступені. Сучасний ортез на плечовий суглоб забезпечується регулятором положення кута руху, що полегшує процес загоєння.

Зауважимо, що жорсткий ортез для плеча купити краще після відвідування профільного лікаря, який зробить обстеження і призначить відповідне пристосування, так як їх випускають досить багато. Крім перерахованих вище моделей, можна згадати про наступні:Плечові бандажі - все що ви хотіли знати

 • косиночний бандаж для підтримки руки;
 • шина відводить;
 • бандаж мобілізують для плечового і ліктьового суглобів;
 • жилет для фіксації лопатно - плечової області;
 • бандаж для фіксації плечового суглоба;
 • пристосування ортопедичне для руки;
 • бандаж для плечового суглоба з відвідної подушкою;
 • ортез плечового пояса;
 • бандаж для плеча та передпліччя;
 • бандаж захисний для двох плечових суглобів.

У наш час бандаж на плечовий суглоб купити можна в будь-якому спеціалізованому магазині медичного спрямування. Ми хочемо порекомендувати Вам медмагазин «Ортоп», який користується заслуженою популярністю у населення, оскільки тут є унікальна можливість безкоштовно отримати кваліфіковану, професійну консультацію. Зробити це можна в телефонному режимі, або в мережі фірмових салонів, які знаходяться в Києві та інших великих містах України. Фахівці з медичною освітою завжди готові вичерпно відповісти на всі запитання й допомогти порадою, щоб Ви не помилились з вибором.

Крім цього, всі вироби, які фірма пропонує покупцям, мають найвищу якість, гарантії та сертифікати, так як закуповуються тільки у перевірених виробників з відмінною репутацією на світовому ринку. Це компанії з таких країн, як Німеччина, Іспанія, Росія, США, Туреччина, Китай, Україна, Польща, Франція. Вони здійснюють поставки продукції в «Ортоп» за прямими договорами, що дає можливість робити ціни більш доступними для людей.

Оплата можлива, як готівковим, так і безготівковим способом, на Ваш вибір.

Доставка замовлень здійснюється в найкоротший термін:

 1. по Києву - кур'єром, або поштою;
 2. в інші регіони України - сервісом «Нова Пошта».

Існують деякі протипоказання для користування ортопедичними фіксаторами:

 • шкірні захворювання і виразкові ураження шкіри в області накладення;
 • індивідуальна непереносимість матеріалу, з якого зроблено пристосування.

Залишається додати, що розробники не забули про наших діток. Адже травми у них, на превеликий жаль, зустрічаються навіть частіше, ніж у дорослих, так як вони набагато активніше, більше бігають, стрибають і перекидаються. З цієї причини, попит на дитячий ортез для плеча не поступається дорослим модифікаціям. Причому, дитячий бандаж для руки влаштований практично так само, як і дорослий і відрізняється лише розміром, а іноді і дизайном.

Бережіть себе і своїх близьких.

А команда фірми «Ортоп» бажає всім вам міцного здоров'я.