Слизові гортані і легень схильні до сезонних захворювань, найчастіше потрібне особливе і негайне лікування. Надати швидку допомогу організму із застосуванням медикаментів та спреїв іноді не представляється можливим. Проте, місцева терапія ефективна в лікуванні подібних проблем. Вона швидко діє на патологічні процеси в слизових оболонках і полегшує стан хворого.

Зараз практично не залишилося людей, які не знають, що таке інгалятор. Цей предмет став незамінним в кожній родині, де є маленька дитина. Він відмінно бореться з безліччю хвороб, які раніше лікували тільки в межах стаціонару. Купити інгалятор не складає труднощів у всіх великих містах, в тому числі в Києві, Львові, Дніпрі, Полтаві. Крім того, у нас працює доставка по всій Україні.

Небулайзер перетворює лікарські засоби в аерозоль, який поширюється на слизову у вигляді маленьких літаючих крапель і потрапляє навіть у важкодоступні місця.

Користь інгаляторів

Завдяки правильному поширенню лікарського препарату через небулайзер відбувається його рівномірне поширення і моментальне всмоктування в слизову. На відміну від таблеток, цей метод вважається найбільш ефективним. З його допомогою можна подолати:

  • Риніти.
  • Синусити.
  • Муковісцидоз.
  • Фарингит.
  • Простуду.
  • Бронхіти різного походження.
  • Запалення легень.

ІнгаляторПерш за все, інгалятори добре справляються з респіраторними захворюваннями. Дихальна система такі процедури сприймає краще, ніж таблетки. Всмоктування в кров діючої речовини відбувається в кілька разів швидше класичних засобів, і одужання настає вже найблищим часом після початку терапії.

Ін'єкції і таблетки негативно впливають на організм в цілому, не дивлячись на те, що без них іноді неможливо обійтися. Антибактеріальні препарати можуть викликати алергічні реакції - небулайзери в цьому плані абсолютно безпечні.

Шкода інгаляторів

Якщо використовувати апарат не за призначенням лікаря, можна не тільки не вилікувати захворювання, а й завдати непоправної шкоди здоров'ю. Якщо ви не знаєте які бувають інгалятори, і не орієнтуєтесь в виборі, не поспішайте з покупкою. Наприклад, компресорні небулайзери не використовуються для лікування з використанням ефірних масел, так як вони осідають на слизовій і викликають гострі прояви алергії, включаючи анафілактичний шок.

Варто пам'ятати про необхідність консультації з лікарем, перш ніж використовувати цей пристрій. Як вибрати інгалятор-небулайзер, вам може підказати тільки медичний працівник.

Проводити процедуру з використанням пристрою можна тільки в тому випадку, якщо не підвищена температура, немає алергічної реакції на ліки, відсутні легеневі кровотечі, бронхіальна астма і пневмоторакс.

Які бувають інгалятори

Вибір інгалятораВибір якісного виробу - не найлегше завдання для людини, яка ніколи не купувала медичну техніку. У магазинах можна зустріти мембранні, ультразвукові і компресорні інгалятори. При виборі варто відштовхуватися тільки від призначень лікаря.

Для домашнього користування підходить компресорний варіант: він ефективний, нешкідливий при правильному застосуванні і коштує недорого. Ви можете вибрати і купити інгалятор для домашнього використання за оптимальною ціною, якщо будете точно знати, який саме апарат вам потрібен.

Небулайзер - гарне придбання для боротьби з сезонними вірусними захворюваннями. З його допомогою можна значно зменшити прояви недуги, очистити носоглотку і легені від бактерій і вірусів і відновити здоров'я в найкоротші терміни.