Однією з головних труднощів, з якими в своєму житті стикаються інваліди та ослаблені літні люди - це проведення гігієнічних процедур. Відвідування туалету і, тим більше, прийняття ванни для них стає справжнім випробуванням, яке, крім складності, пов'язане з ризиками посковзнутися, впасти і отримати травму.

Щоб спростити ці завдання і убезпечити людей з обмеженими можливостями, розроблені спеціальні санітарні пристосування: туалетні стільці, насадки на унітаз, сидіння для ванни та інші приналежності. Вони значно полегшують процес догляду за інвалідами для їх близьких і працівників медустанов, тому купувати такі товари рекомендується не тільки для домашнього використання, але і для оснащення лікарень, реабілітаційних центрів, санаторіїв, хоспісів.

Туалетні стільці

Приналежності для туалету та ванної, памперси та підгузники для людей з обмеженими можливостямиЯкщо людина частково або повністю знерухомлена і якій важко самостійно добиратися до вбиральні, на допомогу може прийти стілець туалет, який для зручності можна розташувати прямо біля ліжка. Завдяки міцній і стійкій металевій конструкції, ніжкам які не ковзають і поручням таке сидіння є на 100% безпечним у використанні, а можливість регулювання по висоті дозволяє без проблем підлаштувати його під індивідуальні параметри конкретного хворого. Більшість моделей стільців легко складаються і в складеному стані займають мало місця, за рахунок чого, при необхідності, їх без проблем можна брати в поїздки.

Також в каталозі нашого медмагазину представлені функціональні крісла-каталки з санітарним оснащенням, які можна використовувати як: - засіб транспортування хворого в санвузол;

  • туалет для інвалідів;
  • допоміжне пристосування для прийняття душу.

Такі вироби оснащуються м'яким водонепроникним сидінням, знімною ємністю з пластику який легко миється, чотирма поворотними колесами, підлокітниками і підніжками. Вони забезпечують людям з обмеженими можливостями більш комфортне пересування, а також - справляння фізіологічних потреб.

Насадки і сидіння для туалету

До даної категорії відносяться вироби, що встановлюються безпосередньо на унітаз і за допомогою яких не тільки вдається домогтися його оптимальної висоти, але і спростити посадку на нього людям, що зазнають при цьому певні труднощі. Насадка на унітаз має зручну форму для здійснення гігієнічних процедур і легко встановлюється без застосування інструментів (затискачі для фіксації виробу поставляються в комплекті).

Як правило, подібні пристосування виготовляються зі спеціального гігієнічного пластику. Деякі моделі додатково оснащуються системою для регулювання висоти, відкидною кришкою і знімними поручнями, які допомагають зберігати рівновагу і полегшують вставання з туалету. Правильно підібрана насадка на унітаз для інвалідів дозволяє людині прийняти найбільш зручне положення при відвідуванні убиральні, полегшуючи процес справлення природних потреб.

Сидіння і стільці для ванни

Допоміжне приладдя для купання і здійснення гігієнічних процедур представлені такими видами виробів:

  • Сидіння для ванної;
  • Лава для душа;
  • Табурет для душа та ванної;
  • Стілець для прийняття водних процедур зі спинкою;
  • Обертове крісло для ванної, оснащене поворотним механізмом.

Приналежності для туалету та ванної, памперси та підгузники для людей з обмеженими можливостямиПриналежності для людей з обмеженими можливостями, призначені для ванної, обов'язково оснащуються прогумованими наконечниками або зажимами, що забезпечують стійкість конструкції і запобігають її ковзання, а також мають дренажні отвори для відводу води. У деяких моделях для додаткової зручності і безпеки передбачені бічні ручки або поручні, за допомогою яких людина може самостійно змінювати положення під час здійснення гігієнічних процедур.

Для полегшення догляду за лежачими хворими також можна використовувати електричний підйомник з відкидною спинкою. Він встановлюється на дно ванни і допомагає занурювати людини в воду, а потім діставати її звідти без особливих фізичних зусиль - всі маніпуляції здійснюються за допомогою електроприводу і зручного пульта управління.

Корисним пристосуванням для людей, які дотримуються постільного режиму, є і надувна ванночка для миття голови. Виріб легко надувається і здувається, не займає багато місця, а завдяки високим бортикам вода під час процедури не проливається на одяг або ліжко.

Підгузки для дорослих

Дорослі памперси, по суті, нічим не відрізняються від дитячих. Вони мають багатошарову конструкцію, що забезпечує поглинання вологи, її утримання і запобігання протікання назовні. У більш дорогих моделях також можуть бути присутніми додаткові захисні бортики, посилений поглинаючий шар для збереження сухості протягом максимального періоду часу і індикатор вологості, що інформує про необхідність зміни вироби.

Для того, щоб підгузки повноцінно справлялися зі своїм завданням і не викликали дискомфорту в процесі використання, при їх виборі важливо враховувати два основних параметри:

  • Обхват талії і стегон (розмір S розрахований на окружність 55-80 см, M - 75-110 см, L - 100-150 см, XL - 130-170 см);
  • Необхідний рівень поглинання. Залежно від того, скільки вологи здатне поглинути виріб, памперси для дорослих маркуються певною кількістю крапель (від 5 до 7), також на упаковці обов'язково вказується допустимий обсяг рідини в мл.

При зміні підгузника або під час проведення гігієнічних процедур, для захисту постільної білизни або інших поверхонь від виділень, можна використовувати і спеціальні гігієнічні пелюшки. Вони добре вбирають вологу, не викликають подразнень шкіри і в цілому забезпечують більш високий рівень комфорту для людей, які в силу тих чи інших обставин не можуть справлятися з природними позивами організму.

Поручні для інвалідів

Дані пристосування служать ослабленим людям своєрідною точкою опори при підйомі, стоянні або переміщенні. Підтримуючись за поручні, хворий може самостійно відвідати вбиральню або виконати інші гігієнічні процедури більш комфортним і безпечним чином, без необхідності спиратися на предмети, абсолютно не призначені для цього. Найчастіше металеві ручки для інвалідів встановлюють в санвузлах поруч з ванною, раковиною і туалетом. Також їх можна монтувати до стіни, підлоги біля ліжка, або в інших приміщеннях, де людині може знадобитися додаткова підтримка при пересуванні.

В інтернет - медмагазині «Ортоп» Ви можете замовити потрібні санітарні товари з доставкою в будь-який населений пункт України. Всі вироби, представлені в асортименті, мають необхідні сертифікати якості та гарантійні талони, які підтверджують надійність і безпеку, а ціни на них - одні з найвигідніших на вітчизняному ринку.

Наші фахівці з медичною освітою завжди допоможуть Вам у виборі необхідних пристосувань для полегшення догляду за інвалідами та безкоштовно дадуть кваліфіковані відповіді на всі Ваші питання. Оплата замовлень можлива будь-яким способом, на Ваш вибір. Доставка оперативно здійснюється: по Києву - кур'єрською службою або поштою, по Україні - сервісом «Нова Пошта».

Пам'ятайте, що люди з обмеженими можливостями особливо потребують допомоги та підтримки оточуючих, а тому дуже важливо забезпечити їм гідний і максимально безпечний рівень життя.

Бережіть себе і своїх близьких.