Ваги для дітей - це пристрій для отримання достовірної інформації про вагу маленької дитини, в домашніх умовах і медичних установах. В основному, такий прилад використовується для зважування немовлят, так як набір ваги на першому році життя є одним з найважливіших показників здоров'я та розвитку малюка, який свідчить про те, наскільки добре відбувається адаптація в новому, для нього, світі.

Дитячі вагиВперше дитину кладуть на ваги для немовлят в пологовому будинку, відразу після того, як він з'являється на світ. Далі, медичні працівники проводять вимірювання регулярно, щоб розуміти, яка кількість молока в грудях у молодої матусі і скільки його з'їдає малюк, а також - як воно засвоюється маленьким організмом.

Після виписки з пологового будинку, актуальним стає питання: як краще і правильніше організувати спостереження за вагою малюка. Адже, черги до лікаря в поліклініках величезні і там існує дуже високий ризик для незміцнілого організму дитини, він цілком може чимось заразитися і тяжко захворіти.

Щоб уникнути такої біди, заощадити сили і час, яких у молодих батьків і так залишається зовсім небагато, в зв'язку з поповненням в сім'ї, найкращим виходом буде купити ваги для новонароджених і користуватися ними у себе вдома. Тоді, поряд з економією ресурсів, ризики підхопити інфекцію, або вірус в очікуванні прийому педіатра, будуть зведені до нуля, а молода матуся самостійно зможе спокійно щодня спостерігати за тим, як її маленьке сонечко набирає вагу.

Давайте розберемося, які ж прилади для зважування діток кращі, і на які з них слід звернути увагу, в першу чергу.

1. Номер один у списку - електронні моделі, які є апаратами нового покоління. Вони володіють високою точністю (більшість - від 5 до 10 грам). В тому числі, існують модифікації, в яких дискретність може становити від 1 грама, в залежності від визначеної ваги.

Наприклад, при зважуванні вантажу:

1) від 0,02 до 3 кг. - 1 гр .;

2) від 3 до 6 кг. - 2 гр .;

3) від 6 до 15 кг. - 5 грам.

Точність зважування залежить від того, ваги з яким кроком були обрані. На цей момент дуже важливо звертати увагу при покупці, так як це відкриває можливість завжди зрозуміти точну кількість грудного молочка, яке випила дитина, і як вона додає у вазі. До того ж, електронні ваги для новонароджених зручні, надійні і прості в експлуатації. Виготовлені, як правило, з екологічного пластику, тому вони легкі і компактні, а також займають небагато місця, що створює додаткові зручності при зберіганні. Прилад можна не тримати постійно на столі, адже переносити його можна без жодних зусиль.

Такі апарати мають ще ряд переваг:

  • Ваги дитячіБагатофункціональність. Розумний прилад, за допомогою вбудованої електроніки, сам автоматично визначає масу тіла, знімає вага пелюшок (для цього існує опція «Тара»), запам'ятовує попередні показники, здатний визначати різницю у вазі і спостерігати динаміку його зростання. Часто батьки турбуються про те, скільки молочка випиває їх чадо, чи не потрібно підключати додаткове харчування. Переживання молодої матусі безпосередньо позначаються на лактації та, в результаті, кількість грудного молока у неї може зменшитися. Щоб жінка не переживала, досить зважити немовля до годування і після нього, а прилад все сам вважатиме і результат покаже на дисплеї. Це дуже зручно, так як відпадає необхідність робити обчислення вручну і вести записи на папері.
  • Наявність стабілізатора. Якщо дитинка дуже активна, невпинно рухається, або вередує, є можливість визначити вагу малюка навіть в цей час.
  • Звуковий супровід. Приємна музика і інші мелодійні звуки гармонізують навколишній простір і самим позитивним чином впливають на фізичне і психічне здоров'я дитини, роблять його спокійним і врівноваженим.
  • Вага кожного з нас безпосередньо залежить від зросту. І, побачивши тільки показник маси тіла і не знаючи зросту, неможливо мати повну картину розвитку маленького чоловічка. Саме тому, в багатьох електронних моделях, передбачена можливість вимірювання зросту.
  • Пристрої не потребують спеціального догляду, в них є індикатор заряду і автоматичне відключення.

Як важити дітейМедмагазин «Ортоп» пропонує Вашій увазі широкий вибір різноманітних приладів, в тому числі - дитячі ваги. Всі вони мають найвищу якість і гарантію, користуються найбільшою популярністю і попитом у населення. На Ваш розсуд, можна отримати кваліфіковану, професійну консультацію в телефонному режимі, або Вам її нададуть в мережі наших фірмових магазинів, які знаходяться в Києві та інших великих містах України. Співробітники з медичною освітою завжди готові вичерпно відповісти на Ваші питання. Також, вони нададуть допомогу у виборі виробу, який буде максимально відповідати Вашим побажанням.

Медтехніка, яку пропонує наш інтернет - магазин, можна придбати за готівковий і безготівковий розрахунок.

У найкоротші терміни здійснюється безкоштовна доставка замовлень: по Києву - кур'єром, сервісом «Нова Пошта» - в інші регіони України.

2. Механічні ваги для новонароджених.

Вони відрізняються більшою масивністю, міцністю і довговічністю, так як їх роблять з металу, покритого емаллю, або фарбою. Складаються з підставки, пружинного механізму і чаші, в середину якої укладають дитину. Вимагають постійного догляду: миття, чищення і змащування механізму. В апаратах немає додаткових функцій, вимірювання проводяться вручну, за допомогою гирь, а результати дивляться на шкалі, з нанесеними на неї цифрами. У продажу є моделі, в яких масу тіла показує стрілка. Такі ваги для зважування новонароджених зручніші, бо не вимагають певних навичок у поводженні з гирьками на приладі. Незважаючи на певні незручності, механічні пристрої мають деякі переваги:

  • їх робота не залежить від наявності електромережі, або батарейок;
  • вони більш доступні в ціні.

Слід зазначити, що ваги для дітей розраховані на масу до 20 - 30 кг. Якщо приладом хочуть користуватися всі члени сім'ї, або його необхідно експлуатувати, в тому числі, для господарських цілей, то краще вибрати не монолітний пристрій, а модель із знімною чашею (а можна і без неї). Це гарна ідея, щоб розширити можливості апарату.

Ми бажаємо Вам зробити правильний вибір, а також - міцного здоров'я Вам і Вашій дитині.