Біль в лікті ні в якому разі не можна ігнорувати. Особливо в тому випадку, якщо вона носить постійний характер, або ж часто повторюється, оскільки так часом проявляється початкова стадія артрозу і артриту, які з плином часу, викликають деформацію і руйнування суглоба, що ведуть до обмеження руху руки, або ж до її повної знерухомленості.

Біль в ліктьовому суглобі: в чому причина і як лікувати?На жаль, в наш час дані патології зустрічаються не тільки у літніх, а й нерідко у людей досить молодого віку - 30-40 років. І що найсумніше - на другий або третій стадії захворювання, коли вже почав проявлятися процес деформації і руйнування кісткових і хрящових тканин. Виною тому - пізній візит до лікаря і, як наслідок, несвоєчасне лікування, як самої хвороби, так і її ускладнень. До того ж, слід враховувати, що біль в ліктьовому суглобі цілком може супроводжувати інші серйозні недуги (остеохондроз, або грижа у шийному чи грудному відділі хребта, наприклад). А якщо її локалізація відбувається в лівому лікті, то це може вказувати на інфаркт міокарда. Щоб не виникла плутанина, а потім і більш небезпечні проблеми, чреваті важкими порушеннями у здоров'ї людини, необхідно вчасно проводити діагностику, так як тільки доктор в змозі поставити правильний діагноз і зробити необхідні призначення.

Оскільки ліктьовий суглоб протягом усього життя зазнає постійні навантаження, маючи складну анатомічну будову, то зовсім не дивно, що він схильний до різних частих пошкоджень: розтягування, забоїв, вивихів, переломів і захворювань. Для їх усунення, полегшення лікування і скорочення часу на реабілітацію, в таких ситуаціях, фахівці рекомендують використовувати фіксатор ліктя, який забезпечує повну або часткову нерухомість руки. Це дозволяє зняти біль і прискорити відновлення за рахунок того, що знижується навантаження в необхіднійділянці тіла.

Бандаж на лікоть необхідний, якщо у людини спостерігаються такі проблеми, як:Біль в ліктьовому суглобі: в чому причина і як лікувати?

  • артроз, артрит, тунельний синдром;
  • бурсит;
  • нестабільність суглоба;
  • подагра;
  • епікондиліт;
  • травми (вивих, перелом);
  • ревматизм;
  • пошкодження зв'язок і сухожиль (тендиніт, розтягування і інші);
  • неврит;
  • післяопераційний і посттравматичний періоди, для скорочення часу реабілітації;
  • наявність остеофітів (нарости на кістках);
  • хондрокальциноз (відкладення солей кальцію в суглобових хрящах);
  • будь-які запалення в області суглоба і прилеглих до нього м'язів.

Також бандаж для ліктя успішно використовують з метою профілактики, для запобігання захворювань і травм різного характеру, коли мають бути підвищені навантаження (заняття деякими видами спорту, підняття важких предметів, посилений рух руками і так далі).

Якщо біль в ліктьовому суглобі має гострий характер, лікування починають з інтенсивної терапії, куди може входити ін'єкційна методика з протизапальними і знеболюючими препаратами. Після зняття гострих симптомів, в залежності від діагнозу, застосовують:

  • фізіотерапевтичні процедури;
  • медикаментозні засоби;
  • лікувальний масаж;
  • фіксатор для ліктя необхідної жорсткості і конструкції;
  • спеціальні фізичні вправи.

Все це забезпечить певний ефект, але все - таки найкращий результат спостерігається в комплексному застосуванні. Лікар обов'язково вкаже пацієнту, який бандаж на лікоть купити слід для кожного конкретного випадку і на кожному етапі лікування, оскільки часто буває так, що однієї й тіж самій людині, на різних стадіях захворювання або травм, може знадобитися один, а потім і другий ортез на лікоть.

Слід звернути увагу, що фіксатор ліктьового суглоба - загальне поняття, яке всього лише позначає місце кріплення, а не виконувану функцію. Тому, щоразу потрібно уточнювати, яка необхідна ступінь обмеження рухливості.

Отже, дані пристосування, в залежності від ступеня жорсткості, ділять на наступні види:

  1. Ліктьовий бандаж - досить щільний чохол, що повторює будову ліктьового згину, одночасно надійно і дбайливо фіксуючи його в анатомічно правильному положенні. Може бути легкого і помірного (середнього) рівня фіксації. Зроблений з еластичного, гіпоалергенного матеріалу, іноді доповнений м'якими вставками, завдяки чому хвора ділянка руки позбавляється від надлишкового тиску, щоб уникнути порушення кровообігу в цьому місці, що істотно прискорює одужання. Такі пристосування, як правило, не заважають людині вести звичний спосіб життя, вона в змозі продовжувати працювати і займатися фізкультурою. Деякі моделі мають легкий додатковий зігріваючий і масажний ефект.
  2. Ортез на ліктьовий суглоб - більш складна конструкція, яка складається не тільки з тканини. Його складовими є різні жорсткі доповнення: регулятори, шарніри, металеві спиці. В основному, це складне пристосування використовують для більш надійної іммобілізації при серйозних пошкодженнях: переломи, розриви зв'язок, складні вивихи, операції, сильні загострення хронічних захворюваннь.

Біль в ліктьовому суглобі: в чому причина і як лікувати?В тому числі, ортопедичні вироби для фіксації ліктя можна об'єднати за типами:

  • компресійні;
  • зігріваючі;
  • профілактичні;
  • лікувальні;
  • спортивні;
  • фіксують;
  • реабілітаційні.

Якщо в житті трапилося так, що Вам знадобився ортез на лікоть, купити його без жодних зусиль, швидко і без проблем вийде відразу після звернення в медмагазин «Ортоп», де співробітники з медичною освітою абсолютно безкоштовно дадуть Вам вичерпну, кваліфіковану і грамотну консультацію, щоб ви не помилилися з вибором моделі. Зробити це можна, заглянувши в один з ортопедичних салонів фірми, розташованих в Києві і інших містах України, або ж - в телефонному режимі, зателефонувавши по одному з вказаних на сайті номерів. Всі вироби, без винятку, мають тут найвищу якість, гарантії та сертифікати, так як закуповуються тільки у перевірених та чудово зарекомендувавших себе на світовому ринку виробників. Це компанії з таких країн, як Німеччина, Іспанія, Росія, Китай, Україна, Польща, Франція. Вони здійснюють поставки продукції для салонів «Ортоп» за прямими договорами, що приємно позначається на ціні для населення.

Оплата можлива, як готівковим, так і безготівковим способом, на Ваш вибір.

Доставка замовлень здійснюється в найкоротший термін:

  • по Києву - кур'єром, або поштою;
  • в інші регіони України - сервісом «Нова Пошта».

Залишається зауважити, що бандаж на ліктьовий суглоб, який є м'яким і еластичним виробом, можна купувати і самостійно, для домашнього лікування, при наявності незначних порушень, коли суглоб ще рухливий, не встиг сильно запалитися. Також модель добре себе зарекомендувала в експлуатації, коли необхідно прийняти профілактичні, попереджувальні заходи.

Але якщо біль не проходить протягом трьох днів, необхідно терміново звернутися до фахівця, який підбере необхідний фіксатор на лікоть, який підходить саме Вам.

Бережіть себе.