Бандаж на плечовий суглоб - ефективна допомога при захворюваннях і травмах плечаБіль у плечі – проблема, яка досить часто зустрічається, особливо серед спортсменів і людей, що займаються важкою фізичною працею. Через підвищене навантаження, надмірно різкі рухи рукою або падіння плечовий суглоб запросто може травмуватися, в результаті чого і виникає гострий больовий синдром і інші неприємні симптоми.

Швидко поліпшити стан в таких випадках допоможе фіксуюча пов'язка на плече. За рахунок часткового або повного обмеження рухливості цієї частини тіла вона сприятиме зменшенню болючих відчуттів, зняттю набряків, правильному загоєнню травмованих тканин і швидкого повернення до повноцінного активного життя. В асортименті інтернет-магазину «Ортоп» представлено широкий вибір плечових бандажів на всі випадки життя, тому Ви без проблем зможете підібрати найбільш оптимальний для себе варіант.

Якими бувають бандажі на плечовий суглоб?

Перш за все, пристосування для підтримки плеча відрізняються ступенем фіксації. При легких пошкодженнях рекомендується використовувати м'які еластичні пов'язки, які забезпечать помірну стабілізацію тканин і при цьому абсолютно не будуть сковувати рухів. При більш серйозних травмах показано застосування напівтвердих бандажів і ортезів, а при важких переломах потрібен максимально жорсткий фіксатор плеча, купити який також можна для прискорення реабілітації після ендопротезування або інших операцій на руці.

Класифікуються вони і за призначенням. Залежно від того, для чого саме Вам потрібна пов'язка на плечовий суглоб, ми можемо запропонувати наступні варіанти бандажів:

  • Лікувально-профілактичні. У цій категорії представлені вироби, які можна використовувати як для фіксації плеча при різних захворюваннях або пошкодженнях, так і для запобігання травм під час занять спортом або роботи, які передбачають високе навантаження на руки і плечовий пояс. Дані пристосування відрізняються підвищеною еластичністю і хорошою повітропроникністю, за рахунок чого абсолютно не обмежують фізичну активність. У той же час такий фіксатор плеча м'яко підтримує його і створює помірний компресійний ефект, сприяє зняттю напруги в місцях фіксації сухожиль, поліпшенню кровообігу, зменшенню больових відчуттів і набряків.

В інтернет-медмагазині «Ортоп» Ви зможете купити моделі і для двосторонньої підтримки плечових суглобів, і пристосування на одну руку (в тому числі універсальні, які можна кріпити праворуч або ліворуч).

  • Післяопераційні. Як зрозуміло з назви, такі бандажі застосовуються переважно після хірургічних втручань на верхній кінцівці (ендопротезування, артроскопії, остеосинтезу та ін.). Крім того, їх носіння може призначатися при різних травмах (розрив зв'язок, забій передпліччя, перелом плечового суглоба). Післяопераційні бандажі, як правило, виготовляються за принципом пов'язки «Дезо». Вони складаються з муфти з двома ременями для оптимального розміщення руки і спеціального знімного поясу, що дозволяє закріпити верхню кінцівку в функціонально правильному положенні. За рахунок такої конструкції вони забезпечують надійну фіксацію плеча та ефективно знімають навантаження з пошкодженої кінцівки. Подібний ортез плечовий купити рекомендується і людям, що страждають від хронічного артриту, артрозу, плекситу, невриту, парезів і паралічів верхніх кінцівок. При цих захворюваннях допоможе максимально полегшити стан і знизити ризики розвитку ускладнень.
  • Реабілітаційні. Швидше відновити рухливість кінцівки після удару, вивиху або іншої травми плеча допоможе м'який і еластичний неопреновий фіксатор плечового суглоба. Він частково обмежує рухливість кінцівки, забезпечує помірну рівномірну компресію, стимулює кровообіг і обмінні процеси, завдяки чому посттравматична реабілітація проходить набагато успішніше. Застосування подібних бандажів також показано при хронічних запальних захворюваннях плечового поясу, артриті і артрозі. Вони допоможуть зняти больовий синдром, зменшити навантаження на хворий суглоб і захистити його від травмування.
  • Зігріваючі. Тепловий вплив при деяких захворюваннях і травмах плечового суглоба сприяє досягненню хорошого терапевтичного ефекту. З огляду на це, в ряді випадків медики рекомендують використовувати саме зігріваючий фіксатор для плеча. Він сприяє підтримці оптимальної температури тіла і надає м'яку масажну дію, що дозволяє поліпшити кровообіг в проблемній області і стимулювати відновлення пошкоджених тканин. Крім того, така пов'язка запобігає надлишковій рухливісті плеча і тим самим забезпечує більш швидке одужання.
  • Фіксуючі. Бандаж на плечовий суглоб - ефективна допомога при захворюваннях і травмах плечаДо даної категорії відносяться пристосування, призначені для часткового або повного знерухомлення плечової області. Це може знадобитися при таких травмах, як забій м'яких тканин, розтягненню зв'язок, розрив сухожиль, перелом або вивих плеча - пов'язка в кожному з цих випадків підбирається строго індивідуально, виходячи з локалізації пошкодження і ступеня його тяжкості. Наприклад, для легкої фіксації ліктьового суглоба і плечового поясу можна використовувати косиночний бандаж. Найчастіше його носіння призначається після травм або оперативних втручань на верхній кінцівці, а також з метою підтримання руки при парезах і паралічах, артриті або артрозі. Пов'язка при переломі плеча, безумовно, повинна бути більш щільною. Для функціональної іммобілізації плечового суглоба в подібних випадках найкраще використовувати бандаж, що забезпечує жорстку ступінь фіксації - він дозволить знизити навантаження на пошкоджені тканини і запобігти їх зміщенню для якнайшвидшого повного одужання. Такі пристосування можуть оснащуватися підтримуючими ременями, знімним поясом, металевими ребрами жорсткості і іншими елементами. Завдяки такій конструкції вони допомагають успішно виліковувати вивих плечового суглоба та інші травми в цій області, а також є дуже зручними у використанні.

Незалежно від того, для яких саме цілей Вам знадобився бандаж на плече, купити його в інтернет-медмагазині «Ортоп» Ви зможете швидше і вигідніше за все. Оформити замовлення можна як на сайті, так і в телефонному режимі. Жителям Києва, Львова, Полтави, Одеси і Дніпра також пропонуємо відвідати наші фірмові салони, де представлений широкий вибір ортопедичних аксесуарів і товарів для здоров'я всієї родини.

У медмагазині «Ортоп» Ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію з будь-якого питання. Наші фахівці з медичною освітою з радістю допоможуть Вам вибрати оптимальний плечовий фіксатор і докладно розкажуть про те, як ним користуватися, щоб Ви змогли в найкоротші терміни повернутися до повноцінного безболісного життя. Бажаємо Вам міцного здоров'я!