Бандаж для руки - спеціальний виріб медичного призначення для фіксації певної ділянки верхньої кінцівки.

Суглоби людини весь час, протягом усього життя, піддаються великим навантаженням різного ступеня тяжкості. Тому, розтягнення, удари, вивихи, переломи, захворювання, в цій області, зустрічаються досить часто, стаючи причиною неприємних наслідків. Щоб їх усунути і полегшити реабілітаційний період, в таких ситуаціях, лікарі рекомендують використовувати ортез на руку, який забезпечує повну або часткову нерухомість верхньої кінцівки. Це дозволяє знизити навантаження в необхідній зоні, зняти біль і прискорити відновлення. Разом з медичними препаратами, які призначить лікар, масажем і фізичними вправами, ефект застосування фіксатора підвищується в рази.

Залежно від того, де кріпиться бандаж на руку, можна виділити наступні його види:

1. Ортез на палець руки (ортез - шина для пальців руки).

З його допомогою, здійснюється швидка і зручна фіксація пальців рук в правильному положенні, при їх захворюваннях, травмах, переломах фаланг, пошкодження сухожиль. В тому числі, служить в період реабілітації з метою прискорення одужання.

Це легкий, міцний виріб, легко миється, не втрачаючи своїх властивостей.

Особливості: кріпиться на палець, при його пошкодженні, коли не потрібно обмежувати рухливість кисті і зап'ястя, формується тільки за допомогою бинтової пов'язки.

Бандажі для суглобів - що це таке, навіщо і коли вони потрібні2. Бандаж на кисть руки.

Чудово підходить при ударі, вивиху, а також при сильних навантаженнях на кисті, які відчувають спортсмени і представники деяких професій.

3. Бандаж на променезап'ястковий суглоб.

Його призначення - фіксація і стабілізація суглоба в області зап'ястя, оскільки саме тут знаходиться найрухоміша, зі складною будовою, тендітна частина людської руки, яка часто отримує пошкодження, в зв'язку з високими навантаженнями на неї під час повсякденної діяльності, або занять спортом.

Бандаж на зап'ястя накладається в області кисті, він може захоплювати частину долоні, а також кріпитися на великому пальці руки. Існують моделі:

 1. з фіксацією пальця - дозволяють відводити його в сторону;
 2. з анатомічними шинами;
 3. з гелевими вставками;
 4. спортивні моделі - для запобігання розтягувань, вивихів і переломів. Добре застосовувати, наприклад, при грі в теніс, гольф і т.д;
 5. жорсткої фіксації - для знерухомлення кисті.

Бандаж на променезап'ястковий суглоб, купити який сьогодні можна в будь-якому медмагазині, послужить хорошу службу в профілактиці захворювань і травм цього суглоба:

 • спортсменам, під час тренувань;
 • будівельникам, вантажникам;
 • офісним працівникам, у яких навантажується кисть (наприклад, при роботі мишкою комп'ютера);
 • людям, які багато пишуть, малюють, шиють і т.д.

Окремим рядком слід згадати про таке пристосування, як лангет на руку. Це також фіксатор, що застосовується при переломах кісток кінцівок, ушкодженнях зв'язок, ушкодження м'язів, вивихах суглобів. Лангету являється альтернативою звичайної гіпсової пов'язки, так як накладають її тільки на пошкоджену частину таким чином, що пальці можуть залишатися вільними і рухливими, а це запобігає порушенню функцій суглоба і атрофію м'язів. Необхідно враховувати, що такий спосіб іммобілізації - відповідальна справа і вимагає певної майстерності, інакше можуть виникнути серйозні ускладнення.

Лангетка на руку часто використовується для лікування перелому лучезапястної кістки.

Бандажі для суглобів - що це таке, навіщо і коли вони потрібні4. Бандаж на лікоть.

Виготовлений, як правило, з гіпоалергенних, еластичних тканин, у вигляді щільного чохла, який повторює анатомічну будову ліктьового згину. Завдяки цьому, суглоб надійно і одночасно м'яко фіксується в будь-якому положенні так, що всі його складові займають своє правильне місце.

Бандаж для ліктя, виконаний із сучасних полімерних тканин з м'якими вставками, позбавляє від надлишкового тиску на певні ділянки руки, щоб уникнути порушення кровообігу в цьому місці. Хворий ліктьовий суглоб, забезпечений деякими такими пристроями, часто не заважає людині вести звичний спосіб життя, працювати і займатися фізкультурою. Він допомагає в боротьбі з такими недугами, як артроз, артрит, тунельний синдром, оскільки під час експлуатації відбувається додаткове зігрівання і легкий масаж потерпілої ділянки руки. Щоб купити бандаж на ліктьовий суглоб, можна звернутися в інтернет - магазин медтехніки і отримати замовлення на будинок, що дозволить істотно заощадити час, сили і гроші.

Ортез на лікоть з шарніром відрізняється складною конструкцією, що включає в себе деталі для максимально надійної фіксації хворобливої ділянки. Ці вироби рекомендовані для лікування переломів, розриву зв'язок, в післяопераційний період і в ході реабілітації.

5. Бандаж для плеча.

Його накладають з метою виключення руху суглоба в області плеча, під час загоєння травми, способом іммобілізації. Можуть випускатися в декількох варіантах: косиночна і пасова. Крім цього, існують конструкції з підвищеною надійністю у вигляді спеціального чохла, в який зручно одягати руку. Лікарі рекомендують застосовувати виріб при травмах ключично-акроміального зчленування, хронічних захворюваннях і переломах. Бандаж на плече успішно використовують, якщо у людини існують наступні проблеми:

 • артрит, бурсит, артроз;
 • вивих плечового суглоба;
 • запалення в суглобах і м'язах;
 • розтягнення зв'язок;
 • біль в плечі;
 • післяопераційний період.

Бандажі для суглобів - що це таке, навіщо і коли вони потрібніСлід зауважити, що бандаж на плечовий суглоб, виготовлений з еластичного матеріалу, буває кількох видів:

1) підтримуючий. Використовують для зняття зайвого навантаження на постраждалі кістки, м'язи і зв'язки. Часто служить терапевтичним засобом в лікуванні різних захворювань, що супроводжуються больовими відчуттями і підвищеною схильністю до пошкоджень;

2) лімітуючий - просто обмежує рухливість в постраждалій ділянці. Це сприяє більш швидкому відновленню функцій і регенерації тканин;

3) імобілізуючий. Він добре і щільно фіксує руку в заданому, необхідному положенні, що попереджає біль і зміщення пошкоджених частин верхньої кінцівки.

Також, існує так звана пов'язка Дезо, яку одягають при складному переломі плеча зі зміщенням. Її відмінність в тому, що вона фіксується на талії, захоплюючи частину грудного відділу і спини.

Бандаж для плеча купити краще після відвідування профільного лікаря, дотримуючись його вказівок, оскільки випускають багато видів таких пристосувань. Ось деякі з них:

 • жилет для фіксації лопатно - плечової області;
 • бандаж імобілізуючий для плечового і ліктьового суглобів;
 • косиночний бандаж для підтримки руки;
 • шина відводяча;
 • бандаж для фіксації плечового суглоба;
 • пристосування ортопедичне для руки;
 • бандаж для плечового суглоба з відвідної подушкою;
 • бандаж для плеча та передпліччя;
 • ортез плечового пояса;
 • бандаж захисний для двох плечових суглобів.

Бандажі для суглобів - що це таке, навіщо і коли вони потрібніЩоб швидко і недорого купити бандаж на руку, який буде повністю відповідати Вашим вимогам, і буде відрізнятися якістю, мати гарантію і сертифікат, досить звернутися в медмагазин «Ортоп».

Тут є унікальна можливість безкоштовно отримати кваліфіковану, професійну консультацію. Зробити це можна в телефонному режимі, або в мережі фірмових салонів, які знаходяться в Києві та інших великих містах України. Фахівці з медичною освітою завжди готові вичерпно відповісти на всі Ваші запитання і допомогти порадою, щоб Ви не помилились з вибором.

Оплата можлива, як готівковим, так і безготівковим способом.

Доставка замовлень здійснюється якісно і в найкоротший термін:

 1. по Києву - кур'єром;
 2. в інші регіони України - сервісом «Нова Пошта».

Зупинимося ще на деяких деталях. За ступенем жорсткості і фіксації, бандажі ділять на кілька типів:

 1. М'які. Використовуються, в основному, в профілактичних цілях, щоб захистити суглоб під час інтенсивного навантаження.
 2. Напівжорсткі. Оснащені додатковими ременями, ребрами жорсткості з пластинами для обмеження амплітуди рухів.
 3. Жорсткі. До їх складу входять уже металеві ребра жорсткості або шарніри, які утримують суглоби в положенні, яке найбільш сприятливо для одужання.

Виробники не забули і про діток. Адже, дітлахи дуже активно і багато рухаються, бігають, стрибають, перекидаються і граються. Часом, це закінчується забоями, вивихами та іншими травмами. Тому, дитячі ортези так само затребувані, поряд з дорослими.

Дитячий бандаж на руку, за своїм устроєм, аналогічний дорослим моделям і відрізняється тільки розміром і дизайном.

Коли бандаж, шина, або ортез не може бути накладений на уражену ділянку:

 • якщо є шкірні захворювання і виразкові ураження шкіри в області накладення;
 • при наявності індивідуальної непереносимості компонентів фіксатора.

Команда фірми «Ортоп» бажає всім міцного здоров'я.

Бережіть себе і своїх близьких.