Одна з найбільш рухливих і задіяних частин тіла людини - долоня. Ми навіть не можемо собі уявити, яка робота виконується без допомоги рук. Не дарма є вираз про щось, без чого неможливо обійтися жодним чином: «Як без рук». Іноді таким предметом стає бандаж на руку, який стає вірним помічником в повсякденному житті і професійній діяльності людини.

Нашу долоню і передпліччя з'єднує крихкий променезап'ястковий суглоб, на який припадає щоденне велике навантаження. В силу цього, суглоб страждає від частих розтягнень, вивихів, ударів і різних захворювань.

Що таке променезап'ястковий бандаж?Щоб уникнути подібних неприємностей, з метою профілактики і лікування, створено спеціальне ортопедичне пристосування - променезап'ястковий бандаж, який багато в чому нагадує подовжену рукавичку без пальців. Його завдання - запобігти пошкодженню суглоба, або сприяти максимально швидкому його відновленню, після травм, операцій і хвороб, зафіксувавши в анатомічно правильному положенні. Бандаж на зап'ястя, купити який в наш час можна в будь-якому спеціалізованому магазині, надійно захищає кисті людей від перевантажень. Виріб стане справжнім порятунком для спортсменів, вантажників, будівельників, кравців, письменників, художників, студентів, офісних працівників, у яких відбувається надмірне навантаження на променезап'ястковий суглоб і т.д.

Бандаж для руки випускається ортопедичною індустрією декількох видів. Вони розрізняються між собою за ступенем жорсткості і способом фіксації.

 1. Еластичні моделі (м'які, легкої фіксації). Використовуються, в основному, в профілактичних цілях, для запобігання від травм, для запобігання посилення больового стану суглоба після лікування старих пошкоджень, а також при легких видах вивихів, ушкодженнях зв'язок і сухожиль. Багато з таких виробів володіють незначним масажним і зігріваючим ефектом, можуть фіксуватися за допомогою липучок. Такі вироби легко знімаються, кисть з пальцями практично не втрачає рухливості.
 2. Напівжорсткий ортез на руку. Пристосування оснащені вставками (наприклад з гелю), ременями і ребрами жорсткості. Як варіант - бандаж з анатомічною шиною.

Що таке променезап'ястковий бандаж?Застосовується при виникненні більш серйозних проблем:

 • вивихи, забиті місця, надриви і розтягування середньої тяжкості;
 • загострення таких захворювань, як артроз, бурсит, артрит, що супроводжуються болем і набряками;
 • нестабільність суглоба, тунельний синдром;
 • реабілітація.
 1. Жорсткий ортез. Конструкція має пластикові, металеві пластини, міцні ребра жорсткості для максимальної фіксації зап'ястя і його знерухомлення.

Використовується в разі значних пошкоджень суглоба:

 • перелом;
 • серйозні вивихи, розриви зв'язок і сухожиль;
 • важкі захворювання, що супроводжуються сильним болем.

Добре себе зарекомендувала така новинка, як лангет на руку, яка є альтернативою гіпсовій пов'язці. Її накладають при серйозних травмах і захворюваннях, найчастіше, як надійний засіб при переломі променевої кістки. Але, на відміну від гіпсу, іммобілізація здійснюється суто на пошкодженій області і так, що пальці руки залишаються, при цьому, вільними і рухливими, що допомагає уникнути атрофії м'язів і порушень суглобових функцій зап'ястя в період лікування. На жаль, крім явної зручності, цей спосіб фіксації має один істотний недолік: лангета на руку повинна накладатися тільки досвідченим фахівцем, майстром в цій справі. Інакше неминучі серйозні ускладнення, які потім доведеться лікувати з великими труднощами протягом тривалого часу.

Слід зауважити, що ортези на зап'ястя, як правило, захоплюють частину долоні. Деякі з них кріпляться на великий палець руки, дозволяючи відводити його в сторону, що створює кисті додаткову рухливість і зручність.

Моделі, які не захоплюють долоню при носінні, найчастіше використовуються в профілактичних цілях.

Бандаж на променезап'ястковий суглоб купити можна швидко, без всяких проблем і з додатковою безкоштовною консультацією фахівця, в медмагазині «Ортоп». Для цього, досить подзвонити по одному з номерів, вказаних на сайті, або звернутися в один із салонів компанії, розташованих в Києві і інших містах України. Всі моделі виробів мають найвищу якість, що підтверджується наявністю яких гарантій та дозволів. Співробітники з медичною освітою завжди допоможуть з вибором і дадуть грамотний професійну пораду.

Оплата можлива, як готівковим, так і безготівковим способом.

Доставка замовлень здійснюється якісно і в найкоротший термін:

 1. по Києву - кур'єром;
 2. в інші регіони України - сервісом «Нова Пошта».

Ми бажаємо всім здоров'я. Бережіть себе.