Поповнення сімейства, поява на світ нового чоловічка - радісний, довгоочікуваний і світлий момент в житті кожної жінки. Але, поряд з цим, це ще й період величезної відповідальності не тільки за здоров'я свого малюка, але і за своє власне. Адже відомо, що будь-якій дитині потрібна здорова мати, тому що стан організму молодої матусі завжди безпосередньо пов'язаний з самопочуттям її немовляти і якістю догляду за ним. Тому стежити за тим, щоб пологи пройшли якомога більше благополучно і не спричинили за собою ускладнень - борг кожної вагітної жінки, яка з повною відповідальністю ставиться до такого непростого, для себе, періоду.

Сьогодні доктора настійно рекомендують жінкам в положенні використовувати компресійні панчохи для пологів. Таку білизну ще називають - госпітальний трикотаж або антиемболічні панчохи. На це існує цілий ряд причин:Панчохи для пологів: що це і навіщо вони потрібні?

  1. В наш час, з кожним днем, стає все більше людей, які страждають такими патологіями вен нижніх кінцівок як варикоз, тромбофлебіт, порушення лімфовідтоку, трофічні виразки із-за спадкової схильності, малорухливого способу життя, неправильного харчування, зайвої ваги і шкідливих звичок, в внаслідок чого сильно збільшується в'язкість крові і послаблюються стінки судин. А представниці прекрасної статі не тільки не є винятком, а й більш схильні до перерахованих вище захворювань через особливості свого організму.
  2. Вагітність. Якщо у сучасної людини, що знаходиться навіть в звичайному стані, на сьогоднішній день, існує величезний ризик отримати дефект венозної і лімфатичної системи ніг, то що тут вже говорити про жінку, яка на додачу до всього знаходиться ще і в делікатному становищі.
  3. Жінки, які мають професії, пов'язані з довгим перебування на ногах (перукарі, продавці, вчителі тощо), що позначається на стані вен нижніх кінцівок вкрай згубно і є додатковим фактором ризику.

З огляду на все вищесказане, ми з Вами бачимо, що поряд із загальними негативними тенденціями широкого поширення захворювань вен нижніх кінцівок у всьому світі, під великим ударом виявляється саме прекрасна стать. Особливо це стосується періоду виношування дитини і безпосередньо - її народження. Адже пологи - важкий багатогодинний марафон з величезним рівнем навантаження на організм жінки і як полегшити її стан в цей момент - дуже важлива інформація.

Антиемболічні панчохи для пологів обов'язково повинні бути у кожної жінки в пологовому залі, оскільки вони допомагають зберегти венозний тонус і запобігають застою крові, що провокує появу варикозу і тромбофлебіту. Таку компресійну білизну розроблено для тих, кому належить дітородіння природним шляхом, кесарів розтин, а також для тих, хто довго змушений перебувати в лежачому положенні (наприклад, в післяопераційний період або для вагітних, які перебувають в лікарні при загрозі викидня, з метою збереження плода) . У таких ситуаціях ризик утворення і відриву тромбу збільшується багаторазово, а це вкрай небезпечно.

Тепер стає зрозумілим, чому акушери - гінекологи так наполегливо радять майбутнім молодим матусям використовувати спеціальні панчохи для пологів, купити які зараз не складає особливих труднощів. Важливо тільки звернутися в спеціалізовані медмагазини або аптеки, щоб не зіткнутися з підробкою, тому що в цьому випадку весь ефект і очікувана користь будуть зведені до нуля, а чималі гроші виявляться даром витраченими.

У зв'язку з цим хочемо звернути Вашу увагу на давно працюючий на ринку і відмінно себе зарекомендувавший серед покупців медмагазин "Ортоп", в якому існує величезний вибір компресійного трикотажу виробників зі світовим ім'ям різних класів і розмірів за доступними цінами, що відрізняються найвищою якістю. Це підтверджується наявністю сертифікатів і гарантій на будь-який виріб, який тут пропонують. Перед тим як Ви вирішите купити компресійні панчохи для пологів, менеджери з медичною освітою з задоволенням дадуть Вам кваліфіковану, грамотну і безкоштовну консультацію, ввічливо нададуть відповіді на всі запитання, щоб уникнути помилки у виборі. Мережа салонів компанії, розташованих в Києві і інших містах України, інтернет- магазин, де Ви легко можете зробити замовлення з доставкою додому - до Ваших послуг.

Оплата можлива будь-яким зручним для Вас способом. Доставка товарів здійснюється в найкоротші терміни:

  1. По Києву - кур'єром або послугами "Укрпошти", "Нової Пошти";
  2. В інші регіони України - сервісом "Нова Пошта".

Панчохи для пологів: що це і навіщо вони потрібні?Зазвичай під час пологів використовується госпітальні панчохи 1 і 2 класу компресії. Клас компресії - це ступінь тиску, який виріб надає на судини і м'які тканини нижніх кінцівок. Якщо до пологів у жінки не було схильності до варикозу, вона не спостерігала у себе навіть найменших проявів хвороби і не відчувала ніякого дискомфорту, а також їй не був поставлений відповідний діагноз і у неї не стали з'являтися судинні зірочки і сіточки на ногах під час вагітності, то для періоду виношування малюка і пологів, а також під час пологів, їй цілком достатньо застосовувати перший клас компресії (від 18 до 22 мм.рт.ст.). Якщо ж у майбутньої матусі все ж спостерігається венозна недостатність, їй вже поставлений діагноз: варикозне розширення вен, то починати слід з виробів з другим класом компресії (23 - 32мм.рт.ст.). Перший клас, на відміну від наступних, можна підібрати самостійно за допомогою грамотних рекомендацій фахівців магазину медичних товарів "Ортоп".

Компресійний трикотаж багатьом жінкам рекомендується носити не тільки під час перебування в пологовому будинку, а й протягом усієї вагітності, так як організм починає зазнавати істотні перетворення: додається вага, відбуваються зміни в гормональному фоні, обсяг і склад крові, органах малого таза, а зростаючий животик поступово починає тиснути на розташовану за маткою нижню порожнисту вену, що є основною судиною, за якою кров піднімається до серця від нижньої частини тіла. Це тягне за собою складне становище відпливу крові, що в свою чергу, викликає венозний застій і як результат - варикоз. Спочатку хвороба може протікати практично безсимптомно, проявляючись лише естетичними дефектами: зірочками і судинними сіточками на ногах. Але якщо не звернути увагу на тривожні дзвіночки на самому початку, захворювання почне прогресувати, можуть відчуватися тяжкість в ногах, болі, свербіння, надмірна втома в них, набряки в області кісточок і нічні судоми в м'язах литок. В результаті виникає ризик розвитку різних ускладнень, таких як тромбоз нижньої порожнистої вени, включаючи судини не тільки ніг, але і малого таза, тромбоемболії. Згідно з даними статистики, тромбози у вагітних трапляються від 5 до 8 разів частіше, ніж у інших, причому в післяпологовий період цей ризик зростає в багато разів. При варикозній хворобі найбільші зміни жінка може спостерігати, як правило, на ногах. Але досить часто у майбутніх мам виникають проблеми з судинами малого таза, матки, яєчників і інших органів. І ці зміни також далеко не нешкідливі, оскільки можуть викликати кровотечу в результаті розриву варикозних вузлів, особливо під час пологів і після них.

Необхідно відзначити, що породіллі після народження дитини, протягом 5-6 годин не рекомендується вставати, оскільки у неї в рази збільшується ризик тромбоемболії, утворення тромбів і того, що вони, відірвавшись, можуть рухатися по організму, закупорюючи життєво важливі судини. Це вкрай небезпечно! Саме через те, що кров застоюється в нижніх відділах гомілки, стопи, вона загусає і можуть утворитися згустки, які можуть перекидатися як відразу, так і потім (наприклад, коли жінка після пологів занадто рано встає і починає ходити). Тому в перші години після того, як жінка народила малюка, носити компресійні панчохи стає для неї ще більш важливим моментом. Ні в якому разі народження дитини не означає, що панчохи можна відразу зняти! Це одна з найпоширеніших і типових помилок: багато мам вважають, що госпітальні панчохи потрібні тільки на пологи. Це величезна помилка: антиемболічна білизна необхідна: до пологів, на пологи і після них.

Часто жінки в положенні задають питання: чи підійде компресійний трикотаж, який вони носили під час вагітності, також і під час пологів?

Фахівці в цій галузі говорять, що це не заборонено. Але все ж краще використовувати спеціальні панчохи для пологів, які відрізняються як за своїми функціональними властивостями, так і за кольором. Вони мають спеціальне переплетення і структуру, яка дозволяє зберігати компресію протягом від 3 до 5 днів, не знімаючи вироби і випускаються, як правило, в білій і бежевій кольоровій гамі. Також антиемболічні панчохи для пологів мають відкритий носок або спеціальний отвір на стопі (закритий носок з оглядовим віконцем), яке дозволяє контролювати периферичний кровообіг, не знімаючи білизну.

Варто відзначити, що компресійні панчохи на пологи слід брати тільки абсолютно в чистому вигляді, дотримуючись максимальної стерильністі і вони завжди повинні бути під рукою.

Зробимо висновок: дорогі дами, щоб захистити себе від захворювань судин нижніх кінцівок, попередити їх прогресування та ускладнення, Вам слід відразу, не відкладаючи в довгий ящик, при появі перших же симптомів недуги, звернутися до флеболога або судинного хірурга. А після цього - строго дотримуватися даних ними вказівок. Як правило, в переліку комплексних заходів, лікарі призначають компресійну білизну (компресійні панчохи, колготки або гольфи) для носіння їх під час вагітності та в період після від неї. А в пологовий зал Вам все-таки буде краще купити панчохи для пологів (їх називають ще госпітальні панчохи або панчохи антиемболічні), які є сучасним ефективним засобом профілактики венозних тромбозів в умовах стаціонару і після виписки з нього.

Милі жінки, бережіть себе і своїх діток.