Рівна спина і королівська посадка голови - це не тільки красиво, але і просто здорово. Людина з правильною поставою не тільки найчастіше дійсно фізично здорова, а й виробляє на оточуючих найсприятливіше враження. Такі люди, як правило, більш досягають успіху в житті, тому що їх охоче беруть на високооплачувану роботу, призначають на відповідальні державні посади, що вимагають від кандидата наявності приємного і респектабельного вигляду. З такими дівчатами і хлопчиками, дівчатами та юнаками більше хочуть дружити, а в міру дорослішання - в них частіше закохуються представники протилежної статі, оскільки вважають їх більш привабливими. Адже, прямий і рівний хребет завжди асоціюється з упевненістю в собі, енергійністю та життєрадісністю його власника. А сутулу людину, навпаки, часто пов'язують з наявністю у неї поганого здоров'я, проблемами в долі, а також - безрадісною життя, іпохондрії і зневіри.

Корсети та бандажі для спини: їх види і коли вони застосовуютьсяТому кожна поважаюча себе людина завжди буде стежити за станом свого хребта. Так само як і люблячі, розумні батьки - за розвитком своєї дитини, тому що хребет і здоров'я людини пов'язані безпосередньо з самого дитинства, і в набагато більшому ступені, ніж про це сьогодні говорять. Перелік захворювань, викликаних викривленням основи нашого організму - незліченні. А дискомфорт, ускладнення і болі, які викликають ці недуги - безприкладні за своєю інтенсивністю і силі.

У сучасному світі створено велику кількість пристосувань, які покликані стояти на охороні збереження функцій наших хребців і всього хребта в цілому, для своєчасної корекції порушень в цій галузі. Це різні моделі бандажів, поясів, корсетів і ортезів.

Ортопедичний бандаж для спини застосовують з профілактичною або лікувальною метою у випадках, коли виникають будь - які проблеми з хребетним стовпом і прилеглими до нього м'язами. Відповідно, різні модифікації виробу можна розділити на наступні види:

 1. Профілактичні - еластичні і м'які моделі.

Найчастіше для цього використовують медичний пояс для хребта, щоб з його допомогою запобігти викривленню і захворюванням в цій області. Такий бандаж добре підтримує корпус тіла в анатомічно правильному положенні, одночасно знімаючи навантаження не тільки з хребетного стовпа, а й з прилеглих до нього м'язів. Наших сучасників (як пацієнтів, так і лікарів) в справі профілактики і лікування захворювань в області хребта обнадіює те, що кожна людина в наші дні має можливість не запускати проблеми зі здоров'ям на такій важливій ділянці організму, тому як бандаж для спини купити сьогодні можна в будь-якому спеціалізованому медмагазині.

Різні моделі добре послужать тим, у кого спостерігаються такі порушення: сутулість, остеохондроз, міжхребцеві грижі, радикуліт, сколіоз, початкові стадії кифоза, болі в спині (для їх полегшення) і так далі. Також пояс часто рекомендують: жінкам під час вагітності та в післяпологовий період, людям, які займаються спортом і тим, хто відчуває разові або постійні навантаження на хребці (тривале сидіння, підняття важких предметів, велику вагу тіла). Вищезазначені вироби виготовляють з гігроскопічних, еластичних і м'яких матеріалів.

Варто зауважити - крім того, що пояс відмінно виконує підтримуючу функцію, він має ще ряд додаткових переваг. Це і зігріваючий, і мікро масажний ефект, яким володіє, наприклад, бандаж на поперек, оскільки саме ця ділянка тіла постійно потребує не тільки в постійній підтримці, а й особливо боїться переохолоджень. Крім того, ризик ушкоджень в поперековому відділі хребта дуже великий через те, що на нього надаються великі повсякденні навантаження, через які можуть виникнути і отримати свій розвиток такі захворювання, як остеохондроз, радикуліт, невралгія, чреваті неприємними і важко виліковні ускладненнями.

 1. Бандаж для спини, який використовується з лікувальною метою.

Якщо трапилося так, що людина не вберіглася і все - таки отримала травму, або будь - яку серйозну недугу, то для лікування і поліпшення відновного періоду, а також запобігання рецидивам, краще підійде ортопедичний корсет для спини. По суті, це той же медичний пояс для хребта, але з певними доповненнями: різними вставками і ребрами жорсткості. Більш грамотна назва такого предмета - ортез для спини. Він абсолютно незамінний при травмах, операційних втручаннях, хронічних неспецифічних захворюваннях хребетного стовпа, а також при їх загостренні. Виріб має різні ступені фіксації.

1) напівжорсткий корсет - призначений в основному, для зняття болю, спазмів м'язів, судин і надмірного напруження в області спини, лікування міжхребцевих гриж. Добре фіксує хребці при серйозних фізичних навантаженнях, в лікувальний період, а також - під час реабілітації після травм і операцій, знижує тиск на весь хребет, не обмежуючи особливо його рухливість. Модель може забезпечуватися пластиковими вставками в області спини, деякими ребрами жорсткості, застібками, липучками або шнурівкою;

2) жорсткий корсет застосовують з метою лікування і підтримки пошкодженої ділянки спини для його швидшого відновлення, а також - запобігання від виникнення розвитку патологій і можливих ускладнень. Успішно використовують для дорослих пацієнтів, у вертебрології, травматології, а також - в посттравматичний і післяопераційний періоди. Виготовляється з гигроскопичної щільної тканини, завжди оснащується різними ребрами жорсткості (число яких коливається в залежності від поставленого завдання) для надійної фіксації і повного обмеження рухливості пошкодженої ділянки, багаторівневими застібками і гачками.

Іноді лікарі можуть рекомендувати таку модель і діткам, у яких присутні особливо важкі випадки викривлення хребта.

Корсети та бандажі для спини: їх види і коли вони застосовуютьсяЯк ми бачимо, ортопедичний бандаж для спини містить комплексний ефект:

 • зняття напруги з м'язів;
 • активізація кровообігу в проблемній ділянці. Тим самим поліпшується надходження кисню та інших необхідних поживних речовин в уражені тканини за рахунок нормалізації обмінних процесів;
 • підтримка ослаблених хребців;
 • зниження больового синдрому;
 • м'яке зігрівання і легкий масаж, що крім лікувальної дії, сприяє розчиненню жирових відкладень, в тому числі;
 • підтримка хребта в стабільному, анатомічно правильному положенні;
 • профілактика і лікування пошкоджень при посилених фізичних навантаженнях.

Дослідження серед пацієнтів з порушеннями в хребетному стовпі показали: найчастіше люди скаржаться на болі в поперековому (крижовому) відділі. Причому дискомфорт виникає не тільки у тих, хто піднімає тяжкі предмети, але і часто - у людей, діяльність яких пов'язана з повсякденним багатогодинним сидінням за робочим столом, комп'ютером і кермом автомобіля. Якщо відразу не приділити цій проблемі належної уваги, то згодом цілком може знадобитися поперековий корсет, який охоплює не тільки поперек, а й область таза. Існує також більш серйозне пристосування, як різновид попереднього - попереково-крижовий корсет, який успішно використовується в боротьбі з радикулітом, міозитом, міжхребцевою грижею. Без такого виробу складно проходить період після операцій і травм. Також його використовують для попередження пошкоджень при піднятті важких предметів і в деяких видах спорту. Незаперечною перевагою моделі є те, що корсет для попереку часто роблять з особливих матеріалів, що володіють тепло зберігаючими властивостями (неопрен, наприклад). Завдяки цьому, в ураженій ділянці поліпшується кровотік і налагоджується кровообіг, що у багато разів покращує лікування, скорочуючи його терміни.

Корсет для хребта купити можна швидко і без всяких проблем в магазині медтехніки «Ортоп». Оскільки компанія безпосередньо співпрацює з низкою світових лідерів з виробництва ортопедичних товарів, існує можливість запропонувати бандажі та корсети для спини за дуже доступними цінами. Все, що є в асортименті, проходить ретельний відбір і тому - має найвищу якість. Абсолютно на всі товари є гарантія і сертифікати.

В тому числі, фахівці з медичною освітою завжди готові вичерпно відповісти на Ваші запитання та допомогти додатковою порадою, щоб Ви уникнули помилки в придбанні необхідного медичного виробу. Для цього достатньо зателефонувати за одним з номерів телефону, зазначених на сайті або зазирнути в один із салонів фірми, розташованих в Києві і інших містах України.

Оплата можлива, як готівковим, так і безготівковим способом, на Ваш вибір.

Доставка замовлень здійснюється в найкоротший термін:

 1. по Києву - кур'єром, або поштою;
 2. в інші регіони України - сервісом «Нова Пошта».

Необхідно додати наступне:

 • перш, ніж придбати пристосування для хребта, необхідно пройти огляд у лікаря - ортопеда, який поставить правильний діагноз і дасть рекомендації по підбору правильної моделі;
 • корсет для спини заборонено носити більше шести годин на добу;
 • не можна сильно затягувати виріб, оскільки це призведе до порушення кровопостачання, що може утруднити процес одужання і підвищить артеріальний тиск;
 • перед сном бандаж для спини необхідно знімати;
 • не радять одягати вироби на оголену шкіру, так як існує великий ризик її натирання;
 • носіння бандажа або корсета обмежена і в тих випадках, коли на шкірі в місці зіткнення є ранки, виразки та інші дефекти.

Шановні друзі, купуйте медичні товари тільки в тих компаніях, які давно працюють і за цей час встигли дуже добре себе зарекомендувати.

Бережіть себе і своїх близьких.