Гарне здоров'я - запорука не тільки відмінного самопочуття. Від цього залежить, як ми будемо сприймати навколишній світ і людей навколо нас. Тому важливо ретельно про нього піклуватися.

Сучасна медтехніка допомагає полегшити цей нелегкий процес. Різні пристрої дають можливість своєчасно і точно стежити за всіма показниками і виконувати профілактичні та лікувальні процедури в домашніх умовах.

Інтернет-магазин "Ортоп" надає великий вибір груп товарів для догляду за здоров'ям. Тут можна знайти все необхідне для Вас і Вашої сім'ї. Але на що звернути увагу при виборі медпродукції, щоб зробити правильний вибір? Розглянемо деякі рекомендації докладніше.

Як вибрати медичні товари

Тонометри

Серцево-судинні захворювання - головна причина передчасної смерті в усьому світі. Якщо у вас є схильність до цих захворювань, необхідно ретельно контролювати показники артеріального тиску. Медмагазин "Ортоп" представляє наступні типи тонометрів.Медтехніка: на що звернути увагу при покупці?

 • Автоматичні. Прилад проводить вимірювання повністю в автоматичному режимі, без участі людини. Складається з електронного блоку з рідкокристалічним екраном, трубки для нагнітання повітря, а також манжети на передпліччя. Незважаючи на упередження, щодо точності показників, сучасні моделі забезпечує клінічно точні результати.
 • Напівавтоматичні. Пристрої змішаного типу: закачування повітря відбувається вручну за допомогою гумової груші, а вимір виконується в автоматичному режимі за допомогою електронного блоку.
 • Механічні. Найпростіші пристрої. Повітря нагнітається за допомогою груші, а тиск вимірюється за допомогою вбудованого стетоскопа. Процедура вимірювання вимагає певних навичок.
 • На зап'ястя. Спеціальний тип тонометрів, який кріпиться не на передпліччя, а на зап'ястя. У пристрої невеликі розміри, але точність трохи нижче моделей для передпліччя.

Крім того, можна купити стетоскопи для механічних моделей і аксесуари для тонометрів, включаючи блоки живлення, манжети, клапани, груші, і так далі.

Що врахувати при виборі:

 • бюджет - автоматичні тонометри - найдорожчі, тому при обмеженому бюджеті зверніть увагу на механічні моделі, вони, набагато доступніше;
 • тип - якщо ви вмієте міряти артеріальний тиск, скористайтеся механічним тонометром; напівавтоматичні і автоматичні моделі підійдуть кожному, оскільки не вимагають ніяких навичок; щоб виміряти тиск за допомогою автоматичного тонометра, досить правильно зафіксувати манжету і натиснути одну кнопку - в простоті використання моделі даної категорії мають незаперечну перевагу;
 • комплектація - якщо медобладнання здатне працювати від електричної мережі, переконайтеся, що в комплекті поставляється блок живлення - окреме придбання може бути досить проблематичним і економічно невигідним; стосовно механічних моделей, переконайтеся, що в комплекті йде стетоскоп;
 • доступність і сумісність аксесуарів - деякі елементи, схильні до підвищеного навантаження, часто виходять з ладу; поцікавтеся, наскільки легко придбати змінні деталі;
 • гарантія - чим більший термін гарантії, тим краще; на більшість моделей поширюється гарантія на 2-3 роки; в окремих випадках термін може досягати 5 років і більше.

Інгалятори (небулайзери)

Спеціальна медтехніка для лікування багатьох захворювань дихальної системи. Працює за принципом примусового розпилення лікарських засобів в дихальні шляхи. Дозволяє ефективно боротися з пневмонією, ларингітом, легеневою недостатністю, бронхіальною астмою, муковісцидозом, синуситом, ринітом та іншими недугами.

Медтехніка: на що звернути увагу при покупці?Медичне обладнання для інгаляцій ділиться на кілька типів. Розглянемо, який тип підійде вам найкраще.

 • Парові інгалятори. Ліки нагріваються за допомогою пари, за допомогою чого розширюються судини, поліпшується кровообіг і обмін речовин у верхніх дихальних шляхах і на слизових оболонках. При найбільш доступній ціні сильно обмежує спектр застосовуваних ліків. Парові інгаляції з настоями трав або ефірними маслами ефективні при лікуванні захворювань носоглотки і верхніх дихальних шляхів.
 • Ультразвукові небулайзери. Працюють абсолютно безшумно, розпилюють ліки за рахунок вібрації п'езоелемента. Незважаючи на високу ефективність, не допускається застосування суспензій, олій та інших в'язких рідин. Пристрій ефективен для проведення інгаляцій нижніх і верхніх дихальних шляхів з використанням мінеральної води, фізрозчину і настоїв трав.
 • Компресорні небулайзери створюють аерозоль за допомогою стиснутого повітря. Це дозволяє використовувати пристрій з будь-яким типом ліків. Хоча апарат важкий і галасливий, він майже не має протипоказань. Його рекомендується використовувати для лікування будь-яких захворювань органів дихання.

Медмагазин "Ортоп" пропонує придбати ультразвукові і компресорні інгалятори за доступними цінами. Також можна придбати комплектуючі, такі як розпилювачі, маски, насадки і блоки живлення.

Дарсонваль

Спеціальна медапаратура для впливу на тіло струмом високої частоти. Являє собою невеликий пристрій зі скляними насадками, заповненими інертними газами. Дозволяє ефективно боротися з урологічними захворюваннями, гнійними і запальними процесами, респіраторними і гінекологічними захворюваннями, варикозним розширенням судин, захворюваннями травної системи, а також неврологічними захворюваннями.

На що звертати увагу при покупці?

 • Кількість насадок. Чим їх більше, тим більше процедур ви зможете провести. В середньому апарат для процедури дарсонваля має три насадки.
 • Вихідна напруга. Чим вище струм, тим надійніший результат процедур, що вимагають високої частоти струму. У побутових моделях максимальна напруга обмежена в цілях безпеки.
 • Плавне регулювання напруги і кількість рівнів потужності. Для різних процедур потрібно різне значення напруги. Якщо апарат має можливість плавного регулювання, це забезпечує більш широкий вибір виконуваних процедур.

Глюкометри

Медтехніка для вимірювання рівня цукру в крові. Незамінний прилад для людей, які страждають на цукровий діабет. Незважаючи на гадану простоту, це складний прилад, від вибору якого залежить якість життя хворого і точність вимірювань. На що варто звернути увагу при покупці?Медтехніка: на що звернути увагу при покупці?

 • Простота експлуатації та зручність. Користуватися пристроєм має бути максимально просто і зручно. В ідеалі пацієнт не повинен здійснювати безліч зайвих рухів.
 • Принцип роботи. Велика частина сучасних глюкометрів працюють з електрохімічним методу. Його особливість - визначення величини струму, що виникає при вступі глюкози в реакцію з хімічним реагентом.
 • Швидкість вимірювань. Апарат повинен проводити тест від 5 до 60 секунд.
 • Розмір. Тут все залежить від вікової категорії. Для пацієнтів старшого віку рекомендують використовувати більші пристрої з великим екраном, тоді як для молодих людей розроблені компактні моделі.
 • Тип сумісних тест-смужок і ланцетів. Оскільки ці аксесуари потрібно постійно докуповувати в міру необхідності, обов'язково поцікавтеся, які моделі сумісні з моделлю глюкометра.
 • Додаткові можливості. Просунуті моделі можуть оснащуватися автоматичним таймером, допомогою в калібрування, голосовим управлінням, озвучуванням результатів і іншими функціями.

Медмагазин "Ортоп" має великий вибір моделей глюкометрів і тест-смужок до них.

Медичні лампи

Застосовуються для лікування запальних захворювань, дезінфекції та знезараження. Який тип лампи підійде найбільше і для чого?

 • Синя лампа. Застосовується для лікування захворювань носоглотки (синуситів, отитів, трахеїтів та нежиті), верхніх дихальних шляхів (пневмонії, бронхітів), периферичної нервової системи (міалгії, невралгії), а також при запаленнях м'язів.
 • Лампа денного світла. Використовується в приміщеннях з недостатньою кількістю сонячного світла. Забезпечує достатній рівень освітлення в будь-який час року.
 • Бактерицидна лампа. Застосовується для знезараження поверхонь і повітря. Може бути озоновою і безозоновою, відкритою і закритою, стаціонарною і переносною, а також настінною, підлоговою і настільною.
 • Кварцева лампа. Застосовується для знезараження частин тіла і поверхонь в медичних установах і домашніх майстерень. Може бути металогалогеновою, трубчастою, неоновою, натрієвою, а також ДРЛ високого / низького тиску.
 • Інфрачервона лампа. Активно використовується як профілактичний засіб проти простудних захворювань.

Медтехніка для дому

Різні пристрої, такі як електронні термометри, електрогрілки, озонатори та прилади для магнітотерапії, міостимулятори, пульсометри тощо. За якими параметрами слід вибирати необхідний прилад?

ТермометрМедтехніка: на що звернути увагу при покупці?

 • за типом - електронний, безконтактний, інфрачервоний;
 • по зоні вимірювання - пахви, лоб, оральний, ректальний, вушний.

Електрогрілка

 • за типом - ковдра, простирадло;
 • по зоні застосування - спина і шия, ноги, для всього тіла.

Озонатор і прилади для магнітотерапії

 • потужність;
 • додатковий функціонал.

Міостимулятор

 • матеріали з яких виготовлено пристрій;
 • виробник;
 • додаткові функції.

Пульсометр

 • тип дисплея;
 • додатковий функціонал.

Інтернет-магазин медичних товарів "Ортоп" пропонує широкий спектр медичних товарів для будинку високої якості і за доступною ціною. Відвідайте наш сайт або зателефонуйте за телефоном гарячої лінії. Наші менеджери з радістю дадуть відповідь на будь-які питання і допоможуть зробити правильний вибір.