Часто можна почути розмови про те, що ортопедичні подушки, купити які зараз можна без всяких проблем, не мають особливих відмінностей від своїх сестер, виготовлених з пуху і пера, які так люблять наші мами та бабусі. Але це - омана.

Про користь ортопедичних подушокАнатомічна подушка - це не тільки особливо зручний спальний аксесуар, але також річ лікувального та профілактичного спрямування. Її рекомендують людям, що страждають головними болями, поганим кровообігом, алергією, остеохондрозом та іншими захворюваннями хребта (сколіоз, наприклад). А здоров'я хребетного стовпа і хороше кровопостачання - це здоров'я всього організму, в цілому. Тому, правильно підібрана подушка під шию дуже важлива. Якщо вона надмірно м'яка, то шия, позбувшись підтримки, мимоволі загинається вниз, а якщо тверда, то - вгору і виявляється, в цьому випадку, дуже піднесеною. Як одне, так і інше, шкодить і призводить до додаткового навантаження на міжхребцеві диски, що викликає спазми м'язів шиї, розвиток і посилення остеохондрозу, порушення кровопостачання голови, ускладнює доступ кисню в легені.

Багато хто думає, що дане пристосування можна використовувати тільки для сну. Це далеко не так. Але, давайте про все по порядку.

Подушка ортопедична, її види та призначення.

  1. Подушка для сну.

Вчені підрахували, що сон займає в житті людини приблизно третину її життя. Під час нічного відпочинку організм позбавляється від стресу і відновлює свої сили після напруженого робочого дня. Тому, зовсім не дивно, що до ліжка пред'являють суворі вимоги: воно повинно бути зручним і сприяти максимальному розслабленню. Адже, відомо, що поганий сон знижує імунітет і, на тлі цього, відкриває дорогу для всіляких вірусів, бактерій, ожиріння, цукрового діабету II типу, серцево - судинних недуг, депресії, синдрому хронічної втоми і постійно поганому настрою. Яка ж тут може бути працездатність і хороше самопочуття.

Саме щоб уникнути всіх цих неприємностей, на користь людині, винайдена ортопедична подушка, оскільки вона не тільки підтримує голову під час сну, але робить це так, що тіло, в області шиї і голови, займає анатомічно правильне положення. Це сприяє поліпшенню кровообігу, постачання мозку необхідною кількістю крові і кисню, перешкоджає деформації шийних хребців, яка загрожує виникненням багатьох захворювань і неприємних відчуттів. У той же час, такий виріб служить для запобігання і зникнення такого зовсім неприємного явища, як хропіння.

  1. Подушки для вагітних.Про користь ортопедичних подушок

Вагітність - дуже важливий період в житті будь-якої жінки. І від того, як вона його пройде, залежить багато чого: її здоров'я, здоров'я майбутнього малюка, а також - наскільки благополучними будуть пологи. Подушка для вагітних послужить для полегшення виношування плоду. Особливо - на пізніх термінах, коли активно зростаючий животик часом заважає комфортно відпочивати і набиратися сил. Ще одна небезпека, яка підстерігає жінку в положенні - виник хропіння, який шкодить не тільки організму майбутньої матусі, а й її ще не народженої дитинці. Подушка для вагітних, купити яку в наш час можна в будь-якому спеціалізованому магазині - кращий вихід із такої непростої ситуації. Адже, пристосування здатне забезпечити не тільки зручністю, але і позбавить від далекосяжних неприємностей зі здоров'ям.

  1. Подушки для годування.

Ці вироби використовують для полегшення процесу годування немовлят. Адже, молодій мамі буває дуже важко і часто на все не вистачає сил. Особливо, якщо жінка годує грудьми, а пологи у неї були важкими, або ж вона перенесла кесарів розтин. Така подушка допоможе нагодувати малюка без всяких проблем і зусиль. Як результат - новонароджений відмінно набирає вагу і наповнюється здоров'ям, а його мама максимально полегшує собі життя і догляд за ним.

  1. Подушки для дітей.

Особливу нішу в цьому розділі займає ортопедична подушка для новонароджених.

Фахівці до цих пір не прийшли до єдиної думки щодо того, чи потрібно застосовувати такий виріб з перших днів життя людини. Адже, сон немовляти займає особливе місце в його житті, в силу його тривалості і значущості. Більшість схиляється до того, що це питання необхідно вирішувати строго індивідуально, для кожного конкретного випадку окремо. Одностайне рішення лікарів полягає, на сьогоднішній день, в наступному: дитяча ортопедична подушка обов'язково необхідна у випадках, якщо у дитини спостерігається кривошия, пошкодження шийних хребців, нерівна головка, підвищення або зниження тонусу м'язів шиї.

Але не будемо забувати все - ж про те, що здоров'я будь-якого дорослої людини закладається в дитинстві. Тому, краще сходити з малюком до дитячого лікаря, або до ортопеда, щоб отримати точну відповідь, наскільки дитині необхідно купити дитячу ортопедичну подушку, і якою вона має бути за формою, висоті і матеріалу наповнення. На перший погляд, це дрібниці. Але вони дуже важливі.

  1. Ортопедична подушка для сидіння

Про користь ортопедичних подушокДілиться, в свою чергу, на такі моделі:

  • подушка для хребта;
  • подушка під куприк.

Так як сучасна людина більшу частину свого часу проводить в сидячому положенні, що самим негативним чином позначається на стані її хребта і всього організму, в цілому, то користь такого пристосування не викликає ніяких сумнівів, оскільки виріб підтримує спину і знімає втому, розвантажуючи хребці і м'язи в цій області.

Подушка на стілець, яка прикріплюється до нього особливим чином, може служити, як подушка під поперек, або ж, як подушка під спину, в залежності від локалізації проблемної зони. Зауважимо, що деякі модифікації мають м'який масажний ефект.

Подушка під куприк служить для розвантаження хребетного стовпа внизу, в зоні крижових хребців і куприка, одночасно налагоджуючи кровообіг і струм лімфи в даній ділянці тіла. Виріб стане незамінним при геморої та інших захворюваннях органів таза, під час вагітності і після пологів, а також - в період знерухомлених, реабілітації після травм і операцій.

  1. Подушка для подорожей.

Повноцінний сон і якісний відпочинок, як неодмінна умова гарного настрою та гарного самопочуття людини, потрібні їй не тільки в домашніх умовах, але також у відрядженнях - для поліпшення працездатності і в подорожах, щоб не затьмарювати нові враження від відпочинку недосипанням і погіршенням здоров'я.

З метою полегшити людині перебування в поїздках, створена дорожня подушка. Як правило, вона компактна і мало важить. Тому, її дуже зручно брати з собою всюди і завжди, куди б Ви не збиралися, вона ніколи не займе багато місця в багажі.

Якщо Вам знадобилася ортопедична подушка, купити її можна, скориставшись послугою медмагазина «Ортоп». Додатково, Ви маєте унікальну можливість отримати безкоштовну консультацію фахівця з медичною освітою. Для цього, зараз вже немає необхідності обов'язково йти в поліклініку і витрачати там багато свого часу, сил і нервів в нескінченних чергах. Тепер, досить подзвонити по одному з номерів телефонів, зазначених на сайті, або прийти в один із салонів фірми, розташованих в Києві та інших великих містах України, щоб прямо на місці ознайомитися з продукцією провідних виробників і одночасно отримати грамотну, вичерпну інформацію по всів Вашим питанням. Компанія пропонує абсолютно всі моделі подушок найвищої якості, що підтверджується гарантією і сертифікатами. Тут же, можна купити наволочки до подушок і чохли.

Оплата можлива, як готівковим, так і безготівковим способом.

Доставка замовлень здійснюється якісно і в найкоротший термін:

  • по Києву - кур'єром;
  • в інші регіони України - сервісом «Нова Пошта».

Ми бажаємо всім міцного здоров'я. Бережіть себе.