Ортопедичний корсет - в чому його користь?Коректор постави - ортопедичне пристосування, призначене для профілактики і лікування різних хвороб і пошкоджень хребта.

На сьогоднішній день, це набуває все більшої популярності і потребність з огляду на те, що більшість людей веде переважно сидячий, малорухливий спосіб життя, при якому тіло часто приймає протиприродне положення. Як результат, у людей і навіть у дітей все частіше почав деформуватися хребетний стовп і стала спостерігатися сколіотична постава, яка не тільки псує фігуру і зовнішній вигляд людини, але і призводить до виникнення у нього маси захворювань. Адже хребет - основа скелета, завдяки якій здійснюється зв'язок мозку з усіма органами і системами організму. Хребетний стовп можна порівняти зі стовбуром дерева, що представляє собою основу, від якої залежить життя всіх його гілочок, листочків і плодів. Такий пристрій ми спостерігаємо як в природі, так і в людині, який був, є і завжди буде її невід'ємною частиною.

Щоб людина, як і дерево, була завжди здорова, її життєвий ствол повинен бути без вад. Тому, люди і запитують: як вирівняти поставу, яка є показником здоров'я хребта і всього організму в цілому. В наші дні коректор постави купити можна в будь-якому спеціалізованому магазині, або аптеці.

Ми пропонуємо Вам медмагазин «Ортоп» відразу з кількох причин:

 1. Всі вироби тут найвищої якості, так як закуповуються тільки у лідерів світового ринку, які позитивно себе зарекомендували. Товари мають гарантії, сертифікати та доступні ціни. В тому числі, компанія володіє власним виробництвом, що дає можливість реалізовувати продукцію для населення за низькою вартістю.
 2. Безкоштовно Ви завжди можете отримати вичерпну і грамотну консультацію фахівця з медичною освітою:
 • в мережі салонів фірми, розташованих в Києві і інших містах України;
 • в телефонному режимі, зателефонувавши по одному з номерів, вказаних на сайті.
 1. Оплата можлива будь-яким, зручним для Вас, способом.
 2. Доставка замовлень здійснюється в найкоротші терміни:
 • по Києву - кур'єром, або поштою;
 • в інші регіони України - сервісом «Нова Пошта».

Давайте розглянемо, які різновиди має коректор для постави, коли і навіщо його застосовують.

Пояс для спини (бандаж для спини).

Використовують, як правило, в профілактичних цілях для запобігання викривлень хребетного стовпа і його захворювань. Служить для підтримки тіла в правильному положенні, знімаючи навантаження не тільки з хребта, але і з прилеглих до нього м'язів. Одягають при: сутулості, остеохондрозах, грижах, радикулітах, сколіозах, початкових стадіях кіфоза і для полегшення болю в спині. Також ця модель рекомендована для людей, що займаються спортом і для тих, хто відчуває разові або постійні навантаження на хребці (тривале сидіння, підняття важких предметів). Вироби виготовляють з гігроскопічних, еластичних і м'яких матеріалів. Деякі з них можуть мати легкий зігріваючий і масажний ефект, що особливо важливо для попереку, який найбільше потребує постійної підтримки, так як ризик пошкоджень і переохолоджень в цій області надзвичайно високий. Щоб уникнути таких захворювань, як остеохондроз, невралгія, радикуліт рекомендують носити бандаж для попереку. А якщо захворювання або травма вже, на жаль, є, то для лікування, щоб уникнути рецидивів і погіршення перебігу хвороби, краще підійде поперековий корсет. По суті, це той же пояс для попереку, але з різними вставками і ребрами жорсткості. Існують такі моделі, як бандаж посилений, корсет протирадикулітний, попереково - крижовий, бандаж зігріваючий і так далі.

Ортопедичний корсет - в чому його користь?Пояс для хребта при грижі лікарі рекомендують носити обов'язково, оскільки це дуже підступна недуга, що загрожує серйозними ускладненнями, які можуть призвести до хірургічного втручання і навіть до інвалідності. В цьому випадку, слід використовувати спеціальні конструкції: поперековий опорний корсет з ефектом «другої шкіри», з масажною вставкою, поперековий корсет з системою точної фіксації, динамічний посилений корсет з функцією корекції постави та інші. Яка модель підійде конкретній людині, повинен визначити профільний доктор.

Слід зауважити, що всі неприємності, включаючи грижі, радикуліт, сколіоз та інші, як правило, беруть свій початок в викривленні хребта. Тому, корсет від сутулості, яка свідчить про деформації хребта у верхній частині, слід надягати негайно, як тільки з'являються перші ознаки. Тут добре зарекомендував себе реклінатор. Це спеціальний корсет для корекції постави з жорсткими складовими, який відводить плечі назад, змушуючи поруч розташовані м'язи запам'ятовувати правильне положення.

Багато пацієнтів запитують про те, для чого служить ортопедичний медичний бандаж, а для чого - корсет для спини, і яка між ними різниця.

Пояс для спини (бандаж) - це м'який, еластичний виріб, який призначається, в основному, в профілактичних цілях і на пізніх, заключних етапах реабілітації після операцій і травм. Також може використовуватися для лікування захворювань (на ранніх стадіях), які не несуть серйозної загрози здоров'ю людини.

А корсет для постави має різні вставки і ребра жорсткості для кращої фіксації і застосовується для лікування, коли хвороба вже почала прогресувати, щоб зупинити цей негативний процес. Такі пристосування, в залежності від жорсткості ребер і вставок, підрозділяються на напівтверді і жорсткі модифікації. Наприклад, корсет для спини при сколіозі досить жорстко фіксує хребет, що дозволяє розвантажити м'язи, зменшити біль у спині. У підсумку, хребетний стовп починає поступово випрямлятися, приходить в норму і патологія ліквідується.

Необхідно пам'ятати, що корсет для хребта дозволяє:

 • сформувати правильну поставу і красиву фігуру;
 • допомагає хребту триматися в анатомічно правильному положенні;
 • покращує роботу внутрішніх органів;
 • знижує навантаження на хребетний стовп і прилеглі м'язи;
 • перериває прогресування деформації скелета.

Корсет для спини купити можна швидко і без всяких проблем не тільки в салонах фірми, але і в нашому інтернет - магазині «Ортоп», з якісною і своєчасною доставкою, а також - з безплатною кваліфікованою консультацією наших фахівців. Вони завжди дадуть грамотну пораду, щоб Ви не помилились з вибором.

Бережіть себе.