Ортопедичні устілки стали комфортним аналогом для людей, які хочуть носити стандартні черевики або туфлі. Серед виробників виробів ортопедичного напрямки зарекомендувала себе з кращого боку компанія Foot Care.

Асортимент кращих устілок для взуття від Foot Care

Foot Care в асортименті має устілки різних зразків для запобігання аномалій стопи або для використання в профілактичних цілях:

 • Профілактичні вкладиші;
 • Масажні моделі;
 • Лікувальні устілки;
 • Напівустілки;
 • Спортивні устілки з вологостійким покриттям.

Щоб підібрати для себе найкращий варіант, слід спочатку звернутися за порадою до фахівця в області ортопедії. Коли діагностика стоп буде проведена, то пацієнту простіше буде визначитися з видом вкладишів.

Кому підійдуть ортопедичні безкаркасні устілки?

Моделі допоможуть пацієнтам, які не можуть носити жорсткі вкладиші через фізіологічні особливості, але потребують ортопедичний ефект. Вони гарні для боротьби з такими недугами опорно-рухової системи:

 • Плоскостопість всіх видів;
 • П'яткова шпора;
 • Мозолі і натоптиші.

Особливість безкаркасних устілок полягає в тому, що ці вироби можна застосовувати у відкритому взутті. У разі, якщо у пацієнта висока чутливість стоп, то також без якісних моделей ортопедичних вкладишів не обійтися.

Нижче наведено приклад  ортопедичних устілок Foot Сare безкаркасної структури з силікону.

Ортопедична устілка

 

Навіщо потрібні ортопедичні з твердим каркасом?

Дуже часто пацієнти вибирають за рекомендацією лікаря саме жорсткі вкладиші з міцним валиком. Це обумовлено практичністю даних вкладишів, адже каркас дозволяє використовувати дану модель в різних випадках:

 • Лікування ортопедичних проблем у пацієнтів з надмірною вагою;
 • Профілактичні заходи ортопедичних відхилень у підлітків;
 • Людям, які змушені багато рухатися протягом дня, стояти або виконувати важку роботу;
 • Пацієнтам при деформації суглобів;
 • Людям похилого віку для полегшення пересування;
 • Для профілактики і лікування проблем з хребтом.

Перевага каркасних устілок саме в міцності. Так, люди з надмірною вагою можуть забути про дискомфорт в кінцівках завдяки ортопедичним вкладишів. Вагітні жінки також віддають перевагу виробам з каркасом, який фіксує ногу і мінімізує травматизм при ходінні.

Які переваги ортопедичних устілок для взуття на підборах?

Жінки намагаються завжди мати приголомшливий вигляд і, навіть при хворобливих відчуттях в кінцівках, не відмовляються від взуття на підборах. Виробники ортопедичних устілок розробили спеціальні зразки для модельного взуття, щоб дами відчували себе комфортно і привабливо одночасно.

Існують вкладиші різних матеріалів і форм для дамського взуття з високим каблуком. Виробники ортопедичних устілок створюють зручні варіанти, які спрощують рух, борються з дефектами стопи.

Кому з пацієнтів потрібно віддати перевагу Напівустілкам?

Якщо у пацієнта є така проблема, як деформація пальців, то дієвим способом усунути дефект стане покупка напівустілок високої якості. Ці моделі незамінні для любителів відкритого взуття, так як надають ортопедичний ефект і справляються з різними естетичними відхиленнями.

Найбільш сприятливий ефект можливо досягти, при замовленні індивідуальних моделей, до яких володар ортопедичного пристосування швидко адаптується і буде носити тривалий термін з метою профілактики або для оптимального лікування проблеми.

Напівустілки Foot Сare з натуральної перфорованої шкіри підійдуть навіть для самої чутливої ​​шкіри стоп.

Напівустілка

Чи можна носити спортивні устілки повсякденно - поради ортопедів

Дуже часто можна зустріти прихильників спортивного взуття, які носять практичні моделі повсякденно. У таких активних людей відразу ж виникає питання - чи можна спортивні ортопедичні устілки також носити кожен день. Ортопеди дають кілька порад для пацієнтів, які вважають за краще спортивні вкладиші:

 • Спортивні устілки, які не викликають дискомфорту, можна носити щодня, тільки важливо належним чином доглядати за виробом;
 • Спортивні зразки, як правило мають вологостійке покриття, але слід щодня протирати устілки щіткою або серветкою і при необхідності просушувати;
 • Якщо вкладиші лікувального ефекту, то слід вибирати устілки виключно з фахівцем так, як тільки ортопед порадить якісний виріб і пояснить, як зрозуміти, що пристосування зносилося і його потрібно змінити;
 • Ні в якому разі не можна носити спортивні устілки, які деформувалися через тривале носіння або від активних фізичних навантажень їхнього власника - вкладиші можуть надавати згубний ефект на стан стоп і суглобів, здатні викликати мозолі.

Нижче пропонуємо ознайомитися з високоміцної моделлю гелевих устілок Foot Сare для спортивного взуття.

Де можна купити якісні устілки за доступною ціною?

Головне питання у більшості споживачів - де купити ортопедичні устілки недорого, але так, щоб якість виробу була високою. Нинішній ринок багатий на виробників ортопедичних виробів - існує безліч спеціалізованих точок і інтернет-магазинів з широким спектром послуг і багатим асортиментом.
        Одним з популярних постачальників якісних вкладишів Foot Сare є інтернет-магазин «Ortop». Постачальник зарекомендував себе з позитивного боку і знайшов визнання тисячею покупців з усієї України.

Найбільш популярні моделі устілок серед українських покупців

У топ-5 часто купуються вкладишів, які надає інтернет-магазин «Ortop» входять:

 1. Шкіряна напівустілка-супінатор  FOOT CARE, ШНС-005 (призначення - профілактика плоскостопості, розвантаження стопи і інші дефекти);
 2. Спортивні гелеві устілки  FOOTCARE-GI-03 (призначення - лікування суглобів і дефектів стоп, мозолі, натоптиші, артроз, профілактика захворювань при фізичних навантаженнях, інші свідчення);
 3. Вкладиш для боротьби з подагрою і вальгусной деформацією першого пальця  GB-02 FOOT CARE.

Але кожен клієнт індивідуальний, а значить - фаворити серед ортопедичних виробів у кожного свої. Довіряйте своє здоров'я тільки компетентним фахівцям і перевіреним постачальникам ортопедичних пристосувань! Будьте здорові!