Усі батьки хочуть, щоб їх дитина росла не тільки здоровою, але і тямущою. Але як же стимулювати інтерес малюка до пізнання навколишнього світу, особливо коли йому всього кілька місяців від народження? У цій справі прийде на допомогу розвиваючий килимок – барвистий майданчик, на якому малюк зможе проводити час комфортно, безпечно і цікаво.

Розвиваючі килимки для малюків: що це таке, з чого і для чого їх роблять?

Розвиваючий килимок: для чого він потрібен і з якого віку?Гра килимок являє собою спеціальне полотно з м'якого матеріалу (текстилю або поліхлорвінілу), призначений для створення безпечної розважальної зони для малюка. На ньому дитина може лежати, сидіти, повзати, грати і дізнаватися багато нового. У порівнянні зі звичайними для підлоги такий майданчик є більш зручним і практичним для проведення часу немовлят. Розвиваючі килимки виготовляються з щільних пружних матеріалів, завдяки чому вони запобігають можливим ударам при падінні (що особливо актуально для дітей, які тільки вчаться ходити), а також забезпечують максимальний комфорт під час ігор на підлозі. Але це далеко не головні їхні переваги.

Причин придбати ігровий килимок для дітей кілька:

1. Гігієнічність. На відміну від килимових виробів з ворсом, такі підстилки для малюків не затримують пил і не викликають алергічних реакцій. Крім того, спеціальні ігрові килимки набагато простіше утримувати в чистоті. Вони легко миються і очищаються від забруднень за допомогою мокрої губки і мильного розчину.

2. Теплоізоляція. Взимку і в осінньо-весняний період вони забезпечують додатковий захист дитячих ніжок від холоду.

3. Водонепроникність. Ігрові килимки для малюків не вбирають вологу, тому навіть якщо дитина випадково проллє будь-яку рідину, калюжу можна буде швидко прибрати сухою ганчіркою.

4. Багатофункціональність. Це прекрасні майданчики не тільки для ігор і активного дозвілля, а й для відпочинку, які можна брати з собою в подорожі, на природу, в гості - вони легкі і зручні в транспортуванні, тому організувати ігрову зону для крихти вийде в будь-якому місці.

5. Шумоізоляція. Купити розвиваючий килимок варто ще й для того, щоб малюк міг спокійно гратися і стрибати по підлозі, не заважаючи при цьому сусідам знизу.

Окремо хотілося б звернути увагу на те, чим же подібні вироби корисні для розвитку. Дитячий ігровий килимок - це унікальний навчальний простір, допомагає познайомити дитину з основними кольорами, різними тваринами і рослинами. Досліджувати таке яскраве полотно можна дуже довго. Дитина кожен раз буде знаходити на ньому нові цікаві деталі: це стимулює допитливість, концентрацію уваги, пам'ять і уяву. На деяких моделях також зображені літери, завдяки чому малюк зможе вивчити алфавіт в ненав'язливій ігровій формі.

Розвиваючі килимки: з якого віку їх можна використовувати?

Розвиваючий килимок: для чого він потрібен і з якого віку?Яких-небудь строгих обмежень в цьому плані немає. Як тільки малюк почав самостійно тримати голову і виявляти інтерес до навколишнього середовища, його можна укладати на розвиваючий килимок для немовляти. У перші місяці життя більш актуальні будуть моделі зі знімними дугами, на які можна прикріплювати різні іграшки. Поки дитина ще не навчилася повзати і ходити, вона пізнає цей світ переважно через зір і дотик. Роздивляючись яскраві брязкальця над головою і намагаючись дотягнутися до них, малюк почне впевненіше тримати голівку, швидше навчиться перевертатися і володіти своїм тілом.

Для дітей від 6 місяців ідеальним варіантом є класичний дитячий розвиваючий килимок з ПВХ (поліхлорвінілу). Він має рівну гладку поверхню, що дуже зручно для повзання та ігор на підлозі, а його барвисте забарвлення сприяє активному розвитку візуального сприйняття. В асортименті медмагазину «Ортоп» в цій категорії представлені оригінальні двосторонні моделі. Такий розвиваючий килимок для дітей зручний тим, що малюнок на нього нанесений з двох сторін, і за рахунок цього можна не тільки урізноманітнити дозвілля малюка, але і змінити інтер'єр в його кімнаті. Досить просто перевернути виріб на інший бік, і в одну мить Ви організуєте дитині нову захоплюючу зону для гри.

Більш дорослим діткам (починаючи від 1 року і старше) цікавий буде музичний розвиваючий килимок. Заняття на інтерактивній поверхні сприятимуть розвитку не тільки тактильних відчуттів і фантазії, але і звукового сприйняття. Натискаючи на зображення, малюк зможе почути голоси тварин і інші звуки, а також дізнатися багато корисної інформації. Крім того, така іграшка позитивно впливає на розвиток пам'яті і мовного апарату - музичний килимок, безсумнівно, надовго займе дитину і дозволить йому цікаво провести час.

Медмагазин «Ортоп» пропонує товари для дітей тільки найвищої якості. У нас Ви можете купити ігровий килимок для новонароджених і багато інших корисних аксесуари за найбільш вигідними цінами. Оплата приймається будь-яким зручним для Вас способом, доставка здійснюється по Києву - кур'єром або поштою, по Україні - «Новою Поштою». Наші менеджери завжди раді допомогти з вибором і надати безкоштовну консультацію з усіх питань. Здоров'я Вам і приємних покупок!