У наших салонах ви можете отримати безкоштовну консультацію лікаря.

Індивідуальний і чуйний підхід до кожного клієнта. Грамотний підбір ортопедичних устілок, взуття та інших товарів для поліпшення якості життя.

Навіщо потрібна медична консультація лікаря?

Часом виникають надзвичайні ситуації, коли допомога фахівця потрібна дуже терміново, а записатися до нього немає можливості. Хтось перебуває далеко від медичного закладу, а у кого-то немає і хвилинки вільного часу в зв'язку з завантаженим робочим графіком. Причин може бути безліч і для того що б без проблем вийти з ситуації, що склалася існує online консультація лікаря, яка поширюється як в Києві, так і по всій Україні.

Чому варто скористатися цією послугою?

По перше. Тому що Ваше здоров'я це фундамент для Вашого життя. І ніколи не варто занурюватися в розпач, адже медицина вже давно далеко зробила крок вперед. І якщо кілька десятиліть тому одне захворювання вважалося вкрай важким і невиліковним, то з сучасним підходом це вже здається сущою дрібницею.

По-друге. Ви зможете записатися на прийом у зручний для Вас час і не витрачати дорогоцінні хвилини свого життя на перебування в довгих чергах і нескінченних пробках на дорогах.

По-третє. За статистикою серед всіх патологічних процесів провідну позицію займають проблеми з опорно - руховим апаратом. Тому Вас безумовно порадує безкоштовна консультація ортопеда не тільки для дорослих, але і консультація дитячого лікаря ортопеда.

У спеціалізованих салонах «Ortop» працюють виключно професіонали. Вам завжди допоможуть підібрати потрібного фахівця і обов'язково знайти вихід із становища.

Дана послуга це прекрасний шанс для тих, хто з жахом дивиться на лікувальні установи і давно мучиться від наслідків після перенесених травм. А найголовніше, що консультація ортопеда онлайн безкоштовно.

Коли необхідна консультація травматолога-ортопеда онлайн?

Перш за все тоді, коли немає доступу до лікарні або медпункту і Вас турбують такі симптоми:

• Хворобливість, гіперемія і припухлість в області суглобів. Сигналізує про запальні процеси в суглобах, що з часом може привезти до їх повного руйнування.

• Ниючі болю в м'язах. Ознака спастичного явища в результаті активного фізичного навантаження або навпаки тривалого перебування в нерухомому положенні. При цьому порушується кровообіг до даної ділянки і відповідно кількість кисню і корисних речовин до тканин надходить мінімальне. Якщо вчасно не прибрати застійні явища з часом виникає атрофія клітин.

• Порушення постави і постійна сутулість. Веде до деформації хребта в результаті чого нервові корінці затискаються і погіршується іннервація до прилеглих органам. Таким чином, розвиваються хронічні патологічні вогнища.

• Тяжкість в нижніх кінцівках і больові відчуття в області стоп під час ходьби. Сигналізують про неправильно підібраного взуття, яка провокує деструктивні зміни стоп з усіма витікаючими наслідками.

Тому цінуєте своє здоров'я і звертайтеся за допомогою з будь-якої точки Києва та всієї України.