«... Сам прийде, коли не чекаєш, без нього ти пропадеш, нема миліше його на світі, солодше немає ...», - читають дітлахам таку загадку в дитячому садку. Відповідь на неї - сон. У цьому віршику звучить правда про значення сну в житті кожної людини, починаючи з самого раннього віку, адже без повноцінного відпочинку дійсно можна пропасти, оскільки він безпосередньо впливає на здоров'я, як дорослих, так і дітей. Далеко в минулому залишилися ті часи, коли багато людей спали на величезних, надмірно м'яких бабусиних пухових подушках, наживаючи собі проблеми з хребтом і погіршуючи тим самим загальний стан свого організму. Адже голова при цьому неминуче загинається вниз, порушуючи анатомічно правильне розташування шиї і всього тіла в цілому. При наявності іншої крайності - занадто твердій подушці, голова буде надмірно піднята, що також протиприродно і не добре для нормального відпочинку. З огляду на вище згадані причини, відбувається додаткове навантаження на міжхребцеві диски, що в свою чергу, викликає спазми м'язів шийного відділу, розвиток і загострення різних захворювань основи нашого організму - хребта, а також порушення кровопостачання голови, утруднення доступу кисню в дихальну систему і так далі.

Найоптимальніший вибір, на сьогоднішній день, це розроблені вченими і впроваджені у виробництво спеціальні пристосування для якісного відпочинку - ортопедичні подушки, якими рекомендують користуватися людям різного віку з профілактичною та лікувальною метою.

Адже незручна поза під час нічного відпочинку може провокувати не тільки появу затерплої шиї вранці, але і ряд серйозних захворювань:

 1. Сколіоз - аномальне викривлення хребта, яке може проявлятися в сутулості, асиметрії плечей і стегон, різному розмірі грудних залоз у дівчаток в період розвитку, які виступають і несиметричних лопатках, болях в спині, що посилюються після нетривалої ходьби або стояння і т.д.
 2. Лордоз - патологічне викривлення хребетного стовпа, яке характеризується зміщенням опуклості вперед. Якщо ортопедична подушка для сну не використовується такими пацієнтами в комплексному лікуванні, то у них цілком можуть виникнути такі ускладнення:Навіщо потрібна ортопедична подушка?
 • порушення постави;
 • деформація суглобів хребта на тлі артрозу;
 • біль в попереку або шиї, що посилюється при фізичних навантаженнях;
 • зміна форми грудної клітки;
 • патологія внутрішніх органів (печінка, серце, легені);
 • хребетні грижі;
 • здавлювання міжхребцевих нервів, яке відбувається з - за надмірної рухливості хребців;
 • множинний псевдоспондилолистез - зниження стабільності дисків, розташованих між хребцями.
 1. Кіфоз - викривлення відділу хребта (зміщення) назад з утворенням горба або «круглої» спини. Патологія небезпечна тим, що у людини виникає сутулість, біль в ураженій області, слабкість м'язів спини і черевного преса, дисфункція органів грудної клітини. І чим сильніше виражена деформація, тим сильніше симптоми виникають на цьому тлі розладів в організмі. У всіх цих випадках, анатомічні подушки для сну можуть стати справжнім порятунком для людей з подібними порушеннями.
 2. Остеохондроз - дегенеративне захворювання міжхребцевих дисків, що характеризується змінами в їх хрящах і реактивними процесами в оточуючих їх тканинах, які поступово перетворюються з хрящових - в кісткові. Під впливом цих змін, диск починає тиснути на нервові закінчення, що викликає біль. Оскільки, в порівнянні з іншими відділами хребта, шийні хребці дещо відрізняються в своєму анатомічну будову (вони менше розміром, мають іншу структуру і близько розташовуються), то і патології шийного відділу відрізняються в своїх проявах від грудного або поперекового остеохондрозу - будь зміщення викликає сильний больовий синдром. Крім цього, в шийному відділі, який несе постійне навантаження, підтримуючи нашу голову, часто затискаються нервовий пучок і артерії.

Щоб уникнути подібних неприємностей, людині з раннього віку необхідно правильно підібрати за формою і розміром орто подушку. Це допоможе назавжди попрощатися з поганим сном, а разом з ним - з багатьма хворобами, що проявляються, зокрема, головними болями, мігренню, порушенням кровообігу, алергією, викривленнями в хребетному стовпі і т.д.

На щастя, різноманітні ортопедичні подушки купити сьогодні можна в будь-якому спеціалізованому медмагазині.

Навіщо потрібна ортопедична подушка?Окремо слід зупинитися на такій темі як хропіння і попутно розібратися в тому, який вплив це явище надає на людей. Адже хропіння - не тільки велика проблема для оточуючих, яка постійно заважає їх відпочинку. Він також викликає відчуття незручності і провини у самого хропуна і попутно грунтовно шкодить його здоров'ю, так як під час апное (зупинка дихання уві сні) в головному мозку відбуваються часті мікро пробудження, які ведуть до гострого і хронічного браку кисню. Це, в свою чергу, може викликати скачки артеріального тиску, гіпертонію, інфаркт, інсульт, аритмію серця і навіть його раптову зупинку уві сні. Крім цього, внаслідок неповноцінного сну, організм не відпочиває, що веде до підвищеної дратівливості, зниження працездатності, набору зайвої маси тіла, сонливості вдень, імпотенції, загальної слабкості та апатії. Найпростіший, надійний і дешевий спосіб боротьби з цією проблемою - купити ортопедичну подушку для сну. За рахунок того, що вона має спеціальну форму, дихання людей стає тихим і спокійним, так як у них значно зменшується закупорка верхніх дихальних шляхів. В результаті, така лікувальна подушка, позбавляючи від хропіння, в той же час, помітно покращує якість життя - зникає дратівливість, бажання подрімати вдень, зростає активність, нормалізується тиск, діяльність гормональної і серцево - судинної систем.

Крім численних хвороб і негативних станів, які провокує неправильна поза під час нічного відпочинку і від яких здатна вберегти гарна ортоподушка, вона завжди допоможе, до того ж, просто добре виспатися, відпочити, зняти моральну і фізичну втому, що обов'язково позначиться на загальному самопочутті і здоров'ї людини самим позитивним чином.

Багато користувачів, так і в тому числі, деякі фахівці вважають, що анатомічна подушка і подушка ортопедична нічим не відрізняються один від одного, і що це дві різні назви одного й того ж предмета. Насправді ж, анатомічні подушки унікальні тим, що вони здатні підлаштовуватися під вигини і лінії тіла будь-якого користувача, з урахуванням його анатомічних особливостей, забезпечуючи тим самим найбільший комфорт під час відпочинку і надаючи чудову нагоду відпочити і відновити сили, витрачені за день.

А якісна ортоподушка служить для профілактики і лікування численних хвороб і негативних станів, а також - полегшення і виправлення різних патологій.

Наприклад, такий виріб як ортопедична подушка для вагітних грає величезну роль в житті кожної майбутньої матусі, оскільки виношування дитини - це найважливіший період, від якого залежить здоров'я не тільки самої жінки, але і не народженого поки її малюка. Адже його мама, сама того не бажаючи, випадково може нашкодити йому уві сні, так як активно зростаючий животик, особливо на останньому терміні вагітності, починає їй заважати, змушує постійно крутиться вночі і часто - приймати дуже незручне становище. Це може призвести до такого зовсім неприємного явища як хропіння, яке шкодить як жінці, так і майбутній дитині, так як разом з організмом матері, його головний мозок також починає відчувати кисневе голодування.

Щоб жінка в положенні відчувала себе максимально комфортно, мала можливість повноцінно відпочивати, набиратися сил для майбутнього материнства, як раз і створені спеціальні подушки для вагітних, купити які просто зобов'язані всі ті, хто дбає про благополучні пологи і здоров'я свого потомства. Адже такі вироби не тільки допомагають знайти оптимальну позу для сну, але і зменшують біль у попереку і тиск плоду на хребет.

Коли складний період вагітності і пологів залишився позаду, і в будинку оселилося маленьке, довгоочікуване і улюблене диво, в житті батьків настає не менш відповідальний період, який полягає в тому, щоб максимально правильно доглядати за новонародженим. Перше, що необхідно неухильно дотримуватися на цьому шляху - достатне і своєчасне годування. Тому що саме гарне харчування впливає на основний показник розвитку малюка - набір його ваги, який забезпечує, у своїй переважній більшості, саме молода матуся. Щоб зробити цей процес найбільш зручним як жінці, так і дитині, в сучасному світі розроблена подушка для годування. Особливо рекомендують такий виріб для тих породіль, які годують грудьми або перенесли кесарів розтин. А також - тим, у кого були важкі, патологічні пологи. Коли в будинку, де з'явилася крихітка, є така подушечка для немовляти, його мама має можливість нагодувати своє чадо без всяких труднощів, оскільки відпадає необхідність постійно тримати дитинку на руках, коли вона їсть. Це суттєво економить сили і час обом. В результаті, малюк добре набирає вагу, відмінно себе почуває і правильно розвивається, а у матусі з'являється додаткова можливість відпочити або зробити більше роботи по дому.

Зауважимо, що в магазині медтехніки «Ортоп» можна купити ортопедичні подушки 2 в 1, які мають форму у вигляді літери «С» і підходять як для відпочинку вагітних жінок, так і для годування новонароджених діток, будучи зручним і економним варіантом вирішення проблем матусь і діточок в такий непростий період для будь-якої сім'ї.

Навіщо потрібна ортопедична подушка?Крім повноцінного харчування, для нормального росту і розвитку немовляти, дуже важливий хороший міцний сон. Цілком і повністю, цей процес в змозі забезпечити спеціально створена для маляток подушка для новонародженого, купити яку в наші дні не складає ніяких труднощів - варто лише звернутися в будь-якої спеціалізований медмагазин. Адже всі знають і пам'ятають, що здоров'я кожної людини закладається в ранньому дитинстві і, упустивши момент, потім буває дуже важко що - небудь виправити на краще.

Але слід зазначити, що медики так і не прийшли до єдиної думки з питання: наскільки необхідна ортопедична подушка для новонародженого з перших днів його життя. Переважна більшість фахівців в цій області прийшли до висновку, що таке важливе питання необхідно вирішувати в індивідуальному порядку, враховуючи кожен конкретний випадок окремо. Тому батьки, для початку, разом зі своїм малюком, в обов'язковому порядку, повинні відвідати лікаря або ортопеда, який зробить уважний огляд і визначить, наскільки доцільно купувати виріб. А в разі необхідності, підкаже яка модель підійде краще за формою, висоті і матеріалу наповнення. І це зовсім не дрібниці, а дуже важливі деталі.

Ось у чому абсолютно всі доктора згодні, так це з тим, що існують проблеми, коли ортопедична подушка для дітей обов'язкова, поза всяким сумнівом:

1) якщо у дитини спостерігається кривошия;

2) є ушкодження шийних хребців;

3) якщо у малюка - нерівна головка;

4) підвищення або зниження тонусу м'язів шиї.

Магазин медтехніки «Ортоп» давно спеціалізується на продажу ортопедичних виробів для різних верств населення і має прямі договори із зарубіжними і вітчизняними виробниками, що володіють тільки відмінною репутацією на ринку. Подушки для дітей купити саме тут буде краще відразу з кількох причин:

 • широкий вибір різних моделей на будь-який смак і для усунення будь-яких проблем;
 • найвищу якість матеріалів і роботи (а інакше і бути не може, адже мова йде про здоров'я наших малюків), про що свідчать наявність сертифікатів і гарантій;
 • доступні ціни;
 • грамотна безкоштовна консультація спеціалістів з медичною освітою;
 • наявність ортопедичних салонів роздрібної торгівлі в Києві і інших містах України;
 • можливість доставки замовлення в самі стислі терміни кур'єром або поштою;
 • оплату можна здійснити будь-яким способом, на Ваш вибір.

У розмаїтті виробляємих промисловістю виробів для здоров'я, є дуже корисне пристосування - подушка для сидіння ортопедична, яку поділяють на кілька видів:

 1. Для хребта.

Оскільки в сучасному світі життя влаштоване таким чином, що люди з самого дитинства змушені перебувати переважно в сидячому положенні (в школі, інституті, офісі, транспорті, вдома, за кермом автомобіля), то даний аксесуар цілком згодиться дуже багатьом. Адже постійне сидіння людини протиприродно і воно не проходить непомітно, в першу чергу, для його хребетного стовпа. Це призводить до ряду важких захворювань і ускладнень: остеохондроз, сколіоз, лордоз, кіфоз, порушення кровообігу, що супроводжується частими головними болями, запамороченнями, спазмами головного мозку і т.д. Врятувати від цього може ортопедична подушка для сидіння, купити яку неодмінно слід усім, хто піддає своє здоров'я величезному ризику, перебуваючи тривалий час без руху за столом, комп'ютером, партою, касовим апаратом і т.д.

 1. Під куприк.

Ця модель служить для розвантаження хребетного стовпа внизу, в зоні крижів і куприка. Одночасно виріб налагоджує кровообіг і струм лімфи в даній ділянці тіла, тому є незамінним предметом при наявності такої делікатної проблеми як геморой, простатит та інших захворювань органів таза. Ортопедичні подушки для сидіння, купити які Ви можете в нашому інтернет - магазині, нададуть своєчасну неоціненну допомогу жінкам під час вагітності і після пологів, а також - постраждалим людям в період їх знерухомлення, реабілітації після травм і операцій.

Зауважимо, що деякі модифікації мають легкий масажний ефект.

Навіщо потрібна ортопедична подушка?Ще один різновид аксесуарів для відпочинку - подушки під голову для поїздок. Вони призначені тим людям, які змушені часто бувати в дорозі (відрядження, наприклад) або ж просто захоплюються подорожами, оскільки повноцінний сон і хороше самопочуття потрібні не тільки вдома.

Якщо Ви перебуваєте в діловій поїздці, то повинні завжди бути на висоті - відпочившими і зібраними, з високою працездатністю, оскільки вірне рішення важливих виробничих завдань не повинні змушувати себе чекати. А якщо Ви вирішили просто зробити турне, то втома, сонливість і затерплі шия зовсім не додадуть яскравих вражень і приємних емоцій від відвідування нових країн і міст. Як бути? Саме дорожня подушка, купити яку зараз можна в будь-якому куточку країни, здатна забезпечити людині спокійний, комфортний сон і тим самим зберегти здоров'я, не дивлячись на його часті й тривалі мандри.

Щоб не помилитися у виборі, для початку, треба визначитися, яким саме видом транспорту Ви збираєтеся пересуватися. Наприклад, подушка підголовник, купити яку краще тим, хто збирається їхати автомобілем або автобусом, добре тримає голову і шию. Одночасно вона пом'якшує все струс від всіх вибоїн і ям, що трапляються під колеса, запобігаючи травмам і роблячи дорогу набагато приємнішою.

За формою, туристична подушка для авто може бути овальною, прямокутною, круглою або квадратною.

Для перельотів в літаках буде краще використовувати квадратні і довгасті моделі, оскільки вони більш зручні для сну, коли голова закинута назад, або ж для відпочинку на боці. А ось тим, хто вважає за краще розташуватися на спині, більше підійде подушка валик.

Для поїздок в поїздах можна вибирати практично будь-які види виробів, які Вам найбільше подобаються. Дорожня подушка підголовник, як правило, компактна і має невелику вагу, тому її дуже зручно брати з собою всюди і завжди, куди б Ви не прямували.

За придбаннями різних видів ортопедичних подушок, включаючи дитячі, звертайтеся в медмагазин «Ортоп», де не тільки представлений широкий вибір різних моделей, що відповідають будь-яким смакам, потребам і призначенням, а й існує унікальна можливість безкоштовно отримати кваліфіковану і грамотну консультацію по телефону. В тому числі, Вам її нададуть в мережі наших фірмових магазинів, які знаходяться в Києві та інших великих містах України. Фахівці з медичною освітою завжди готові вичерпно відповісти на питання і допомогти порадою. Всі товари, без винятку, мають найвищу якість, що підтверджено сертифікатами і гарантіями. Тут же, можна купити наволочки до подушок і чохли.

Оплата можлива, як готівковим, так і безготівковим способом.

Доставка замовлень здійснюється в самий короткий термін:

 • по Києву - кур'єром або поштою;
 • в інші регіони України - сервісом «Нова Пошта».

Залишається Додати, что важливість повноцінного нічного відпочинку Важко переоцінити. Уві сні ми позбавляємося від стресу, який є причиною більшості захворювань, відновлюємо сили, нервову і гормональну системи, підвищуємо свій імунітет. І наше завдання - своєчасна профілактика виникнення різних можливих порушень, не чекаючи того моменту, коли вони переростуть в серйозні патології.

Бережіть себе.