Щоб наше життя було повноцінним, без прикрощів і розчарувань, з новими досягненнями та враженнями, наші ніжки повинні бути здоровими і дарувати нам радість руху. Але, на жаль, часто буває інакше, і ми розплачуємося за легковажне ставлення до наших ніг їх хворобами та травмами, за якими слідує довге, обтяжливе, дороге лікування, знерухомлення і навіть - втрата працездатності. Виникає питання: як захистити себе від подібних неприємностей?

Захищаємо голеностопПропонуємо розглянути таку важливу частину ноги як гомілковостопний суглоб, що є першою і чи не найголовнішою частиною опорно - рухового апарату, оскільки забезпечує всі рухи ступні, з найперших кроків людини по життю. У той же час, він рівномірно розподіляє тиск всієї ваги тіла на поверхні стоп. Щоб була можливість нормально ходити, є необхідна умова: необхідно забезпечити здоров'я стоп в тій мірі, щоб вони цілком і повністю виконували свої функції. Адже навіть їх найменше пошкодження часто призводить до втрати працездатності і навіть повної знерухомленності людини.

Гомілковостопний суглоб, будучи найважливішою складовою нижніх кінцівок, щодня піддається величезним навантаженням навіть при звичайній ходьбі і стоянні. Але якщо рухи раптом стають більш інтенсивними, то навантаження зростають у багато разів. Саме тому, ця частина організму настільки вразлива і часто, як не сумно це визнати, схильна до різних захворювань і численних травм.

Добрим захистом суглоба гомілки є фіксатор голеностопа, який можна розділити на два основних види: бандаж для гомілковостопного суглобу і ортез на стопу.

Давайте розглянемо кожен з них і побачимо, в чому полягають їх відмінності один від одного.

 1. Гомілковостопний бандаж - це ефективний засіб для профілактики і лікування нескладних захворювань і травм в області суглоба. Як правило, виріб виготовляють з м'яких, гігроскопічних, еластичних і гіпоалергенних тканин, забезпечуючи липучками або шнурівкою. Модель добре підтримує зчленування і застосовується для легкої, змінної і середньої фіксації в разі його пошкодження. Бандаж на гомілковостопний суглоб купити сьогодні можна в більшості медмагазинів, що спеціалізуються на реалізації ортопедичних товарів. Таке пристосування полегшить біль, зніме навантаження, запалення і набряк в області суглоба, і стане абсолютно незамінним при виникненні наступних проблем:Захищаємо голеностоп
 • розтягнення зв'язок в цій ділянці;
 • артрит, артроз, бурсит;
 • пошкодження ахіллова сухожилля;
 • параліч стопи;
 • вивихи;
 • удари;
 • набряки ніг;
 • нестабільність суглоба;
 • порушення в довколишніх м'язах і зв'язках;
 • післяопераційний і посттравматичний періоди;
 • падаюча стопа;
 • радикуліт;
 • втома нижніх кінцівок.

Відзначимо, що бандаж на гомілковостопний суглоб рекомендують одягати спортсменам при занятті деякими видами спорту (легка атлетика, наприклад) і в той час, коли людині мають бути особливо активні і швидкі рухи (біг, стрибки, катання на ковзанах, лижах і т.д.). Відмінно допоможуть такі вироби представникам професій, робота яких пов'язана з підвищеним навантаженням на ноги: будівельники, перукарі, продавці, вантажники та інші спеціальності.

 1. Гомілковостопний ортез.

Багато фахівців так називають бандаж гомілкостопа, який призначений для більш сильної фіксації нижньої частини ніг. Він може бути оснащений різними ребрами жорсткості і шарнірами. У свою чергу, такі вироби діляться на кілька типів:

* Жорсткий ортез для стопи (ортез гомілковостопний з сильною фіксацією).

Призначається при переломах та інших серйозних травмах в цій ділянці, а також після хірургічного втручання, так як забезпечує максимальну іммобілізацію суглоба, роблячи його абсолютно нерухомим. У багатьох випадках може замінити гіпсову пов'язку, яка часто призводить до атрофії м'язів і більш тривалого відновлення втрачених функцій.

Варто відзначити спеціальне ортопедичне пристосування - деротаціонний чобіток. Він хороший тим, що надійно фіксує згин і запобігає поворотам ноги вправо і вліво, а також стабілізує горизонтальне положення нижньої кінцівки в ліжку, допомагаючи уникнути появи істотного ускладнення: пролежнів на п'яті, так як забезпечений спеціальною подушкою.

* Напівжорсткий ортез на голеностоп.

Застосовується для вирішення більш дрібних, легких проблем: розтягнення сухожиль і зв'язок, вивих, загострення артриту, артрозу, бурситу.

Захищаємо голеностопЗауважимо, що існують моделі бандажів, які надають легкий масажний і зігріваючий ефект.

Якщо Ви не хочете придбати зайві проблеми і клопоти, ортез на гомілковостопний суглоб купити краще в медмагазині «Ортоп» по ряду причин:

 1. Всі товари тут реалізуються не тільки за доступними цінами, а й одночасно мають найвищу якість, яка була схвалена гарантіями і сертифікатами. Це досягається завдяки прямими договорами з кращими виробниками, які відмінно зарекомендували себе на світовому ринку. Серед них - виробничі підприємства з хорошою репутацією з: Німеччини, Іспанії, Китаю, Польщі, Росії, Туреччини, України, США та Франції.
 2. Щоб зробити необхідну покупку, досить подзвонити по одному з номерів телефону, зазначених на сайті, або прийти в один із салонів фірми, розташованих в Києві та інших великих містах України.
 3. Для Вас існує унікальна можливість отримати безкоштовну послугу у вигляді консультації спеціалістів з медичною освітою. Вони завжди чемно, вичерпно і грамотно дадуть відповідь на питання, що цікавлять і допоможуть Вам радою, щоб уникнути помилки у виборі вироби.
 4. Доставка замовлень здійснюється якісно і в найкоротший термін:

а) по Києву - кур'єром або поштою;

б) в інші регіони України - сервісом «Нова Пошта».

 1. Оплата можлива, як готівковим, так і безготівковим способом, на Ваш розсуд.

Посеред величезного розмаїття ортезів і бандажів, які випускаються в нашій країні і за кордоном, в нашому магазині можна знайти і такі, як:

 • ортез на гомілковостопний суглоб для безспіцевого витягнення;
 • бандаж з силіконовими вставками;
 • ортез з анатомічними шинами;
 • бандаж - шина на ділянку гомілковостопного суглоба;
 • ортез стабілізуючий;
 • бандаж на кісточку з термопластини;
 • ортез на голеностоп з посиленим пропріоцептивним ефектом;
 • еластичний бандаж на щиколотку;
 • ортез на голеностоп для розвантаження ахіллового сухожилля;
 • компресійний бандаж і інші.

Команда фірми «Ортоп» бажає міцного здоров'я Вашим ніжкам.

Бережіть себе.